szukam domku 8-22 lipiec 2006 dla 3 osób

Moderator: bobo2206

szukam domku 8-22 lipiec 2006 dla 3 osób

Postautor: Ania » pn maja 08, 2006 9:40 am

szukam domku 8-22 lipiec 2006 dla 3 osób
Ania
 

domek

Postautor: kasia » pt cze 09, 2006 8:38 am

hmmm domek dla 5 osob bedzie wolny w tym terminie bo ja go zarezerwowalam od 22 - 30 lipca / Grażyna Gren 600059338 ; 058-673-53-90 bardzo mila pani a domki sa super :) na forum same dobre opinie na temat tych domkow a mozna je obejrzec po adresem: www.turystyka.org.p
kasia
 

Postautor: LUKAS » pt cze 09, 2006 11:45 am

Kasiu na jakim forum sa takie super opinie na temat tych domków napisz gdzie szukac tych opinii to poczytam pozdrawiam :o
LUKAS
 

Postautor: KASIA » pt cze 09, 2006 11:49 am

WIDZE ZE CHODZISZ PO WSZYSTKICH FORACH WIEC MOZE SAM COS PORADZISZ????SUPER ZNAWCO...
A SKORO JUZ CHODZISZ TO CZYTAJ CZLOWIEKU CZYTAJ I SIE DOCZYTASZ:)
KASIA
 

Postautor: LUKAS » pt cze 09, 2006 12:02 pm

NIE CHODZE PO WSZYSTKICH FORACH JESTEM CIEKAWY TYLKO OPINI TYCH DOMKÓW BO CZYTAŁEM ZE WIEKSZOSC JUZ ZAJETA PONOC TA LEPSZA WIEC JAK COS JESZCZE JEST POLECE ZNAJOMYM A TY COS TAKA NAPUSZONA, Z RANCA DZIEWCZYNO, CHYBA PEWWNE SPRAWY SA ZROZUMIAŁE ,ZE KAZDY COS SZUKA POLECONEGO :twisted:
LUKAS
 

Postautor: PAULA » pt cze 09, 2006 12:06 pm

MOGE PROSIC NAMIAR DO POCZYTANIA NA TEMAT TYCH DOMKÓW KASIU JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA :)
PAULA
 

Postautor: Romek » pt cze 09, 2006 12:16 pm

w ko0ncu po to jest to forum zeby cos komus polecic albo doradzic i napisac o tym miejscu jak sie było chyba Kasia nie wie czemu ma słuzyc to forum, szczególnie jak z dziecmi sie jedzie to potrzebnych jest wiele informacji np. czy jest ciepła w oda w pensjonatach albo nie ma wilgoci i grzyba jak ma sie alergików to to jest wazne dlatego ludzie pytaja co i jak normalne :roll:
Romek
 

DOMEK

Postautor: KASIA » pt cze 09, 2006 12:33 pm

PAULA pisze:MOGE PROSIC NAMIAR DO POCZYTANIA NA TEMAT TYCH DOMKÓW KASIU JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA :)

PAULA PROSZE CIE BARDZO JESLI NIE OBAWIASZ SIE ZE BEDA TO DOMKI Z DYKTY...WW.TURYSTYKA.ORG.PL PANI GRAZYNA GREN 058-673-53-90 LUB 600-059-338 KOBIETA PO PROSTU Z GRZECZNOSCI DALA MI TEN DOMEK NA 8 DNI - ZAZWYCZAJ WYNAJMUJE GO NA DWA TYGODNIE JAK POZOSTALE DOMKI I DLATEGO UMIESCILAM TA INFORMACJE NA TYM FORUM, JEST UCZCIWA BO OD RAZU MI POWIEDZIALA ZE JEST TO DOMEK DLA 5 CIU OSOB A JA CHCIALAM NA 6 I ZE MUSZE SOBIE COS JESZCZE WYNAJAC ALBO KTOS BEDZIE SPAL NA MATERACU I TYLE...NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC. CHYBA ZE LUDZI OCENIA SIE WG WLASNYCH KRYTERIOW ... NO TO FAKTYCZNIE MOZNA SIE OBAWIAC I WIERZYTELNOSCI:)
KASIA
 

Postautor: KASIA » pt cze 09, 2006 12:36 pm

Romek pisze:w ko0ncu po to jest to forum zeby cos komus polecic albo doradzic i napisac o tym miejscu jak sie było chyba Kasia nie wie czemu ma słuzyc to forum, szczególnie jak z dziecmi sie jedzie to potrzebnych jest wiele informacji np. czy jest ciepła w oda w pensjonatach albo nie ma wilgoci i grzyba jak ma sie alergików to to jest wazne dlatego ludzie pytaja co i jak normalne :roll:

DROGI ROMANIE KTOS ZAPYTAL O INFORMACJE WIEC JEJ UDZIELILAM - Z TEGO CO WIEM TEN DOMEK BEDZIE WOLNY W PODANYM TERMINIE NIE BYLAM TAM JESZCZE WIEC NIE MOGE TAKICH INFORMACJI UDOSTEPNIC...PO PROSTU WIEM JAK CIEZKO SIE TERAZ SZUKA CCZEGOS WOLNEGO - TO BYLA NAJLEPSZA OFERTA JAKA WYSZUKALAM
KASIA
 

Postautor: paula » pt cze 09, 2006 2:45 pm

ty chyba nigdy sie nie przejechałas widac na nieuczciwych ofertach ja niestety tak, ostatnio nawet zdjecia zrobione w taki sposób ze było super zielono i wogóle wszystko na glanc, a jak sie okazało było brudno pijana młodziez z czego własciciel nie reagował tylko pił, nawet pranie gineło ze sznurków, dlatego nie dziw sie ze ludzie nie sa bardzo ufni widac pisza tu bardziej doswiadczeni, od ciebie ty moze nie mialas okazji przejechac sie na nieuczciwych ludziach wielu niestety tak, wiec nie dziw sie, i nie pisz takich nierozsadnych aluzji, bo to bez sensu :o
paula
 

Postautor: asia » pt cze 09, 2006 2:51 pm

no jak jestes taka madra to ciekawe czy byłabys taka ufna na wszystko, jakbys spedziła 2 tyg, w klitce , wilgotnej gdzie tynk leci na głowe, a okna sie nie zamykaja z dzieckiem na dodatek, gdzie zdjecie pokazywało inna rzeczywistosc, za 40 zł opd osoby, ciekawa jestem czy tez bys pisała o uczciwości itd,,,poczytaj inne posty jakis pan kazał dziewczynie wpłacic zaliczke za pole namiotowe o którym nikt nie słyszał w DEBKACH, i co tej dziewczynie tez tak madrze odpiszesz, widzisz jest duzo ludzi którzy sie obawiaja o uczciowsć ze strony innych ja im sie nuie dziwie :shock:
asia
 

Postautor: Gość » pt cze 09, 2006 3:30 pm

najlepiej z domu nie wychodzcie w sumie dobrze wam idzie na tym forum niedlugo sie pozagryzacie
Gość
 

Postautor: ania » pt cze 09, 2006 5:35 pm

tak masz racje wczoraj moja sasiadke napadli w dzien i skopali huligani teraz takie czasy ze człowiek wszystkiego nie pewny madralo :o
ania
 

Postautor: EMU » pt cze 09, 2006 5:40 pm

dajcie namiar na fajna kwaterke jak jest wolna :lol:
EMU
 

fajne

Postautor: Jaworski » pt cze 09, 2006 5:45 pm

"fajne" kwaterki juz powynajmowane :wink: została kaszna...choc niekiedy i cos "przyzwoitego" sie znajdzie
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: arek » pt cze 09, 2006 6:24 pm

Kasia wychwala domki u pani GRAZYNY Gren czy wie pan cosik o nich 8)
arek
 

Postautor: arek » pt cze 09, 2006 6:25 pm

Kasia wychwala domki u pani GRAZYNY GREN czy słyszałes cosik o nich 8)
arek
 

witam

Postautor: Jaworski » pt cze 09, 2006 7:06 pm

witam,
nigdy tam nie bylem, wiec ciezko obiektywnie stwierdzic, jednak w zeszlym roku znajomi byli w pokojach u Pani Gren, nie w domkach, podobno budynek ogólnie nadawał się do remontu, nie bylo czysto, jak jest w domkach nie mogę powiedziec, nie byłem
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron