Pensjonat "Korab" co sądzcie?

Moderator: bobo2206

Pensjonat "Korab" co sądzcie?

Postautor: Dasein » pn maja 22, 2006 4:30 pm

Pensjonat "Korab" co sądzcie?
Dasein
 

korab

Postautor: były gość » wt maja 23, 2006 4:49 pm

Byłam z rodziną dwa lata temu,warunki znośne chociaz bez cudów,za to żarcie obrzydliwe!!!Nie wolno sie decydowac na wyżywienie bo potem człowiek jest skazany skoro juz zapłacił a o wiele smaczniej mozna zjeśc w róznych punktach gastronomii.Także może byc ale bez wyzywienia,tak radze i pozdrawiam.
były gość
 

Postautor: Gość » wt cze 20, 2006 12:33 pm

Witam.Rok temu bylam w Pensjonacie Korab z malym dzieckiem i bardzo sobie chwialimy.polecam z tym jedzeniem bez przesady jadlam i nie narzekam pozdrawiam
Gość
 

ok

Postautor: wjx » wt cze 20, 2006 2:01 pm

BARDZO OK. pod kazdym wzgledem !!!
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

korab

Postautor: moni » wt cze 27, 2006 3:08 pm

Korab jest jednym z najlepszych i najczysciejszych pensjonatów w Debkach.Jezdze tam od 4 lat a debki znam od 20.
jedzenie jest bardzo smaczne!!!
polecam
moni
 

Postautor: moni » śr cze 28, 2006 8:38 pm

a..i jeszcze jedno: w Korabie najpierw sprawdzasz jadłospis a potem dopiero płacisz a jak nie odpowiada to idziesz w miasto,wiec nie rozumiem co to znaczy być skazanym i ze sie przepadło...
jedzenie jest zupełnie OK/ nie boli żołądek jak po frytkach czy rybach na 2-tyg oleju!!!/
moni
 

JADŁO W KORABIE

Postautor: DŻOAN » czw sie 17, 2006 10:01 am

KORAB TO PIĘKNY I PRZEDEWSZYSTKIM CZYSTY OŚRODEK :!: PODAJĄ BARDZO DOBRE DOMOWE ŻAREŁKO OBIAD ZDWÓCH DAŃ I PODWIECZOREK.MIŁE PANIE SERWUJĄ I WCALE NIE JEST DROGO,POLECAM :lol: :!: :D
DŻOAN
 

Korab

Postautor: 3miasto » pn kwie 14, 2008 2:09 pm

Korab - najlepszy pensjonat w Dębkach. Czystość 100%.
3miasto
 
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 1:16 pm

Jedzenie w korab!!!!!!!!!!

Postautor: zidane1978 » czw kwie 24, 2008 10:02 am

No to jeżeli o to chodzi to czuję się urażony bo jest tam świetne tanie i zdrowe jedzenie a samo miejsce bardzo czyste i zadbane polecam gorąco wszystkim sam co roku z rodziną się tam stołuje i nie trzeba kupować obiadu jak się nie chce a i dwa lata temu pytałem właścicieli ile potrafią sprzedać dziennie obiadów więc nawet do 150-170 dziennie wydaje mi się żę na tym już wyczerpałem temat i proszę nie piszcie już takich głupot!!!! :lol:
zidane1978
 
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 12:27 am
Lokalizacja: ZIEMIA

Re: Pensjonat "Korab" co sądzcie?

Postautor: martin_12 » śr sie 20, 2014 12:04 am

Oj, długo nikt nie oceniał Pensjonatu Korab? Piszę odczucie subiektywne w imieniu 4 rodzin z małymi dziećmi 2-8 lat. Jesteśmy pod wrażeniem! Czystość pokoi, domowe jedzenie, spokój! W 2013 tylko jedliśmy obiady, w 2014 wynajęliśmy również pokoje. Przede wszystkim porządek w każdym kącie, wewnątrz i na zewnątrz. Czyste, zadbane pokoje, żelazko, odkurzacz, mikrofalówka, lodówka - wszystko pod ręką. Na zewnątrz można swobodnie zaparkować samochód na posesji, jest też duży plac zabaw dla dzieci i grill. Obiady domowe tylko tutaj - 4 osobowa rodzina (z małymi dziećmi 2+2) - najadaliśmy się do syta. Rodzina, która była z nami jadła śniadania - i mówili "nie do przejedzenia". W centrum tylko frytki i smażona ryba, albo pizza :-(, choć pizzę bardzo polecamy przy wejściu głównym na plażę (tym wybrukowanym) - najlepsza (i tania) w Dębkach. Osoby zarządzające pensjonatem bardzo uprzejme i pomocne. Bardzo polecam Korab, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych, które cenią sobie spokój. Ale obiady polecamy każdemu. Do Dębek przyjedziemy na pewno z wnukami (jak szczęśliwie dożyjemy), bo byliśmy tu dwa razy), ale na pewno wszystkim polecamy Korab.
martin_12
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 19, 2014 10:59 pm

Re: Pensjonat "Korab" co sądzcie?

Postautor: michal.k » wt mar 31, 2015 11:22 am

Polecam
michal.k
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 31, 2015 11:20 am

Re: Pensjonat "Korab" co sądzcie?

Postautor: Karter746 » śr kwie 01, 2015 8:23 pm

Również mogę polecić :) Warto tam się zatrzymać.
Karter746
 
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 5:57 pm

Re: Pensjonat "Korab" co sądzcie?

Postautor: WiktoriaW » pt kwie 10, 2015 3:57 am

Mogę polecić.
WiktoriaW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 10, 2015 1:06 am
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron