wszystko o dębkach

Moderator: bobo2206

wszystko o dębkach

Postautor: arkadiusz dubas » pn sie 04, 2008 9:23 pm

właśnie wróciłem z dębęk,jeżdze tam z małymi przerwami od 15 lat,ale to chyba mój ostatni pobyt,duzo jest prawdy w tym co piszecie,niektórzy lekko przesadzaja ale odradzam naprawdę pobyt w tej miejscowości.kilka lat temu to mozna było naprawdę odpocząc i naładować akumulatory na cały rok.a teraz... po pierwsze to powinni zmienic nazwę na BUDKI bo wystarczą 4 sklejki i już stragan,sklepik,smażalnia stoi,ciekawe jak sanepid wydaje zezwolenia? drożyzna wszędzie,byłem w kilku pobliskich miejscowościach ale takiej drożyzny nie ma nawet we Władysławowie, jeśli już ktoś sie zdecyduje najlepiej zabrać jak najwięcej towaru ze soba,ewentualnie na wieksze zakupy jechać do markietu do Krokowej lub do Lidla do Wejcherowa.W barach,sklepach wydaja reszte na nasza niekorzyść,trzeba uważać.na plaży faktycznie brudno ale to wina wczasowiczów,ci co zabierają ze soba śmieci znowu nie maja gdzie je wyrzucić bo dwa kosze przy wyjściu już od 2 dni pełne i koło sie zamyka.duży ruch,szczególnie w weekendy bo przyjeżdzaja z pobliskich miejscowości.UWAGA na dzielnych POLICJANTÓW z MINKOWIC.do interwencji,kradzieży,rozbojów ich nie ma-brak paliwa,ale za to do lepienia mandatów/ przeważnie za parkowania/potrafią jezdzic naokrągło.jeśli nie ma miejsca do zaparkowania najlepiej krązyć,broń boże się zatrzymać,od razu pojawi sie sierż.T.PATELCZYK i 300zł nie wasze.no ale to są dębki,tu każdy musi na turystach zarobic przez 2 miesiące zeby potem wyjechać w pażdzierniku do ciepłych krajów i jeszcze cały rok wyzyć,jeśli to was nie przekona to moge podac jeszcze inne przykłady pozdrawiam.
arkadiusz dubas
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 04, 2008 8:27 pm

Postautor: M. :) » sob wrz 20, 2008 7:28 pm

Wybacz , ale chyba niewielu osobom Twoje przykłady sa do czegokolwiek potrzebne.
Jeżdze do Dębek od kilku lat. Fakt faktem, ze niektore rzeczy sie zmieniły, ale dla mnie to najwspanialsze miejsce na wakacje. Jesli Tobie cos nie odpowiada to chyba nikt Cie tam na siłę nie zaprasza. A jesli nawet - zawsze z zaproszenie mozna nie skorzytac.
pozdrawiam
M. :)
M. :)
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 23, 2008 11:40 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron