PROSZĘ O OPINIE

Moderator: bobo2206

PROSZĘ O OPINIE

Postautor: frankowski.k » ndz lis 30, 2008 3:01 pm

SZANOWNE FORUMOWICZKI I SZANOWNI FORUMOWICZE ! CZY KTOŚ Z WAS PRZEBYWAŁ W TYCH OBIEKTACH ? PROSZĘ O OBIEKTYWNE OPINIE.


1) "WRZOS"

2) "U RAFIEGO"

3) "KCH"

4) "KATARZYNA"
frankowski.k
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 11:16 am

opinia

Postautor: bkonikowska » ndz gru 14, 2008 6:20 pm

Bardzo proszę o informację dotyczącą domków p. Gawędy w Dębkach przy ul. spacerowej. Chce jechać w i polowie cerwca z dwuletnim dzieckiem, a boję się czy domki są wystarczjąco ciepłe.
pozdrawiam
bkonikowska
bkonikowska Łódź
bkonikowska
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 5:57 pm

Postautor: EwG » wt maja 12, 2009 12:32 am

Czy ktos wie coś na temat tych domków 6-cio osobowych? Ulica Spacerowa 25.
Czy są w miejscu bardzo zatłoczonym?
EwG
 
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 12, 2009 12:21 am

Postautor: Kaszub01 » śr maja 13, 2009 12:57 am

mam wolny domek od 5do 18 lipca w bardzo spkojnym miejscu
tel 609891945
Kaszub01
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: pn lut 25, 2008 9:24 pm

Postautor: ania124 » pt cze 26, 2009 5:08 pm

Polecam pensjonat KATARZYNA :) ponieważ:
1. właścicielka bardzo miła
2. pokoje z łazienkami na dodatek ZADBANE!
3.ceny dość tanio!
POLECAM!
ania124
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 26, 2009 12:03 am

Postautor: kingofbongo » ndz lip 05, 2009 6:01 pm

Ja przebywałem jedną noc w domku "U Rafiego", choć nie z własnego wyboru - ulokował nas tam pan, który prowadzi "domki z Bali", który pomimo wcześniej wpłaconej mu zaliczki nie wywiązał się ze swoich zobowiązań.
Domek "U Rafiego" zasiedliliśmy po zmroku i opuściliśmy OK 10-tej rano. Domki są czyste i utrzymane (pracownik b. dokładnie sprawdza, czy niczego nie brakuje w chwili zdawania domku), ale są to domki "Kalkuta stajl". Pomieszczenia wewnątrz domku (mikro-pokoik) + łazienka wydzielone są do niepełnej wysokości, tak że w dźwięki, para z prysznica i opary z kuchni swobodnie się po domku przemieszczają. Domek jest w stylu oldskulowy-ośrodek-wypoczynkowy. Zero stylu i nieestetyczne (meblościanko/boazeria). Mikroskopijny telewizor 2,5 metra nad ziemią. Kuchnia gazowa, kibel, natrysk. Ustawione są w stylu westernowym - dwa rządki domków z gankami wychodzącymi na przeciwko siebie. Oba rzędy oddalone o jakieś 15 metrów od siebie. Domek od domku o 1 m. Przez okno boczne widać ścianę domku sąsiada. Raczej niezbyt przytulnie. Dlatego, jak przyjechaliśmy o 21-szej wszyscy w dokach już spali. Z wyposażenia terenu zapamiętałem piaskownicę dla dzieci. Każdy domek miał swój metalowy grill, plus jakąś ławeczkę do przycupnięcia.
Obok domów duży parking na auta. Teren po deszczach może być podmokły. Za płotem domki, w których akurat wtedy przebywało bardziej młodzieżowe i imprezowe towarzystwo. Do plaży daleko, może nie jakoś ekstremalnie daleko, ale do deptaka trzeba trochę iść. Meandruje się między innymi enklawami domków na ogromnym, obsianym domkami trochę bez ładu i składu terenie Detlafówki. Rafiego nie poznałem, ale miałem złe doświadczenia z tą częścią Dębek i klanem nią władającym w ub. i w tym roku i raczej się tam zapuszczał więcej nie będę.
kingofbongo
 
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 22, 2009 6:43 pm

Postautor: AgaF » ndz lip 05, 2009 8:58 pm

Właśnie wróciłam z Dębek - domki "U Rafiego". Opis domków w poprzednim poście zgadza się, choć ja mam inne odczucia. Fakt, nie są to domki dla bardzo wymagających, dość małe (powiedziałabym "kompaktowe") ale jest czysto, w środku wszystko co potrzebne, aby przeżyć tydzień, dwa w miarę wygodnych warunkach (telewizor faktycznie pod sufitem, chyba właściciel dostosował wysokość zamocowania do swojego wzrostu :wink: ). Teren dodatkowo ogrodzony, furtka i brama zamykana na klucz (klucze w komplecie), co ma znaczenie, jak się ma małe dzieciaki (my akurat nie mamy, ale w sąsiednich domkach były takie małe biegające szkraby).
Domki faktycznie blisko siebie, ale jakoś nikomu to nie przeszkadzało, może akurat na naszym "turnusie" trafiliśmy na wyjątkowo kulturalne towarzystwo (byli i młodzi rodzice i dziadkowe z dziećmi).
Właściciele bardzo mili, bezproblemowi. Nie wiem, na jakiej zasadzie działa "mafia" o której pisał mój poprzednik, ale my mogliśmy do woli korzystać bezpłatnie z bezprzewodowego internetu na terenie Detlafówki, dzieciaki mogły uczestniczyć w animacjach na terenie tegoż ośrodka, a ochrona Detlafówki też otwierała nam bez problemu bramę grubo po północy.
Że daleko do morza? Raptem 4 minuty piechotą przez uroczy lasek pełen jagód (mniam!) I w dodatku do Piaśnicy blisko (woda czysta i cieplusieńka)
My jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy do tej części Dębek za rok (albo Rafi albo Detlafówka - zależy ile osób nas będzie)
AgaF
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 8:31 pm

Postautor: kingofbongo » pn lip 27, 2009 11:05 am

AgaF pisze:Fakt, nie są to domki dla bardzo wymagających, dość małe (powiedziałabym "kompaktowe") ale jest czysto, w środku wszystko co potrzebne, aby przeżyć tydzień, dwa w miarę wygodnych warunkach.

Tak. Dokładnie. Ale ja za te same pieniądze spędziłem tydzień w bardzo ładnym (o wiele ładniejszym, niż ten domek) i wygodnym pensjonacie. Też był ogrodzony i zamykany (jak większość ośrodków), też mamy małe biegające.... Internet też był i też nam otwierali bramę w nocy....
Po prostu za te same pieniądze, można znaleźć się w o wiele lepszywch warunkach.
AgaF pisze: Właściciele bardzo mili, bezproblemowi.

Ja się tam znalazłem poprzez ich znajomego, który ulokował nas tam nie konsultując tego z nami. Sam właścicieli nie spotkałem, więc się nie wypowiadam.

AgaF pisze:Nie wiem, na jakiej zasadzie działa "mafia" o której pisał mój poprzednik,

Napisałem Klan, a nie mafia. Moje złe doświadczenia z nimi, to niewywiązywanie się ze zobowiązań. Zamawiasz coś i rezerwujesz kilka miesięcy wcześniej i nie masz żadnej gwarancji, że jak przyjedziesz nie będą zdziwieni twoim pojawieniem się.

AgaF pisze:Że daleko do morza? Raptem 4 minuty piechotą przez uroczy lasek pełen jagód (mniam!) I w dodatku do Piaśnicy blisko (woda czysta i cieplusieńka)

Zgoda. W Dębkach z nikąd nie jest daleko nad morze, jednak są miejsca, z których jest bliżej, niż od Rafiego.
kingofbongo
 
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 22, 2009 6:43 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron