domki u P. Grażyny Gren ul. Spacerowa 63

Moderator: bobo2206

domki u P. Grażyny Gren ul. Spacerowa 63

Postautor: chwila1 » czw kwie 16, 2009 2:19 pm

Witam. Proszę o opinię o ww domkach. Jadę tam w sierpniu do domku 4 0s z małymi dzieci. Czy domki są czyste? Jak ogólnie wrażenia?
chwila1
 
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 14, 2009 2:40 pm

Re: domki u P. Grażyny Gren ul. Spacerowa 63

Postautor: niqqq87 » czw cze 02, 2011 5:58 pm

dzien dobry

ja również jade w sierpniu do tego miejsca tylko wynajelismy pokoj.tez jestem ciekawa czy ktos tam byl i jak tam jest.Wplacila pani juz zaliczke?????mnie kazano zaplacic przekazem pocztowym(troche to dziwne ze ktos w dzisiejszych czsach nie posiada konta bankowego...)ale pani wydaje sie byc wiarygodna wiec wpalace ta zaliczke:)
niqqq87
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 30, 2011 12:57 pm

Re: domki u P. Grażyny Gren ul. Spacerowa 63

Postautor: mls » śr lip 27, 2011 12:01 am

niqqq87 pisze:dzien dobry

ja również jade w sierpniu do tego miejsca tylko wynajelismy pokoj.tez jestem ciekawa czy ktos tam byl i jak tam jest.Wplacila pani juz zaliczke?????mnie kazano zaplacic przekazem pocztowym(troche to dziwne ze ktos w dzisiejszych czsach nie posiada konta bankowego...)ale pani wydaje sie byc wiarygodna wiec wpalace ta zaliczke:)


Od kilku lat co roku przyjeżdżamy do p. Grażyny, co roku mamy nawet ten sam pokój (trzyosobowy z tarasem) i złego słowa napisać nie mogę. Warunki jak najbardziej prawidłowe, spokój, cisza (o ile mieszkańcy domków nie "imprezują" ;)), nieduży placyk zabaw dla dzieci i parking na terenie. W budynku z pokojami jest wspólna kuchnia z kuchenką i lodówką. Na plażę bliziutko (wyjście 21, przy którym obecnie funkcjonuje projekt VIVA/Heyah "Kontener Dębki"), dobre jedzenie (Drink Bar Kurczak lub Kartoflisko) też niedaleko.
Możliwość płatności zaliczki wyłącznie przekazem może być niedogodnością, ale bez przesady - wymaga tylko więcej "zachodu" i nie można tego zrobić sprzed komputera ;) Pani Grażyna nie korzysta z komputera, a bank najbliższy znajduje się bodajże w Krokowej, więc konto nie-internetowe nie miałoby również wielkiego sensu. Ale to już zresztą sprawa prywatna właścicielki... :)
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron