Willa Bursztyn - polecam.

Moderator: bobo2206

Willa Bursztyn - polecam.

Postautor: m@n » ndz sie 09, 2009 10:03 am

Wspaniałe wakacje w Dębkach zawdzięczam Willi Bursztyn. Przede wszystkim Mega plac zabaw - z prawdziwym, drewnianym statkiem a'la Galeon, mnóstwem zjeżdżalni, domków do zabawy, piaskownicą, oraz trampolinądo skakania. Dla dorosłych ławy, stoły oraz parasole dających chwilę wytchnienia. Pyszne jedzenie, bywało że i z trzema daniami do wyboru. Do sklepu 5 minut spacerkiem, dojście nad morze przez mostek nad rzeczką. Ogordzona posesja, zamykana brama. W pokojach czysto i schludnie. Wszystkim szczerze polecam.
m@n
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 09, 2009 9:50 am

Re: Willa Bursztyn - polecam.

Postautor: piot » ndz sie 09, 2009 9:40 pm

m@n pisze:Wspaniałe wakacje w Dębkach zawdzięczam Willi Bursztyn. Przede wszystkim Mega plac zabaw - z prawdziwym, drewnianym statkiem a'la Galeon, mnóstwem zjeżdżalni, domków do zabawy, piaskownicą, oraz trampolinądo skakania. Dla dorosłych ławy, stoły oraz parasole dających chwilę wytchnienia. Pyszne jedzenie, bywało że i z trzema daniami do wyboru. Do sklepu 5 minut spacerkiem, dojście nad morze przez mostek nad rzeczką. Ogordzona posesja, zamykana brama. W pokojach czysto i schludnie. Wszystkim szczerze polecam.

Byłem tam w 2006 roku. Sądząc po opisie m@n'a bardzo wiele się zmieniło. Sprawdzę to za tydzień, albowiem wybieram się do Dębek ale na pewno nie do Willi Bursztyn!!!!!
piot
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:14 pm

Postautor: katodryk » pn sie 10, 2009 9:34 am

Spędziłam w willi Bursztyn wspaniałe 2 tyg. i na pewno tam wrócę.
katodryk
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 10, 2009 9:17 am

Postautor: paprotka » śr wrz 02, 2009 2:47 pm

Nie wróce do Bursztyna bo nie warto.
- Nie jest czysto - u mnie w pokoju kurz fruwał po podłodze. Wątpię aby pokój był sprzątnięty po moich poprzednikach.
- Pościel w fatalnym stanie.
- Do sklepu 15 min a nie 5 (chyba że autem)
- ławy i stoły zajęte często przez starch bywalców biesiadujących z właścicielami
- Narzekająca non stop właścicielka (że drogo,że częto trzeba sprzatć, że rachunki ma płacić),
- Trampolina dla dzieci non stop pod obserwacją na wypadek gdyby dwoje małych dzieci zechciało tam wejś

Plus to plac zabaw ale żadna rewelacja i dwa dania na obiad - marny wybór. Fakt - pensjonat ogrodzony ale to chyba tak powinno być. Piszę to wszysko ponieważ mam porównanie z innymi pensjonatami nad polskim morzem i wiem, gdzie wracać a które miejsca omijać z daleka. Kotoś, kto pod niebiosa wychwala Bursztyn, nie był w innych pensjonatach.
paprotka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 04, 2009 11:11 am
Lokalizacja: 100LICA


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron