Pensjonat Mirek ........

Moderator: bobo2206

Pensjonat Mirek ........

Postautor: md-lot » pt lip 28, 2006 9:06 am

.... może jeszcze o tym nie wiecie - najfajniejszy jest na świecie. Zapraszamy tel. (58)7744336
md-lot
 

Postautor: jasc » ndz gru 24, 2006 6:09 pm

szanowny wlascicielu - nie sadzisz chyba, ze Twoi potencjalni goscie beda tak glupi lub tak leniwi, by nie przeczytac na forum obszernych recenzji w innych watkach na ten temat ? :)
jasc
 

Postautor: md-lot » ndz sty 07, 2007 10:46 pm

Te brednie pisze złośliwa kąkurencja.
md-lot
 

Postautor: Gość » wt sty 23, 2007 3:16 am

tak ta złosliwa konkurencja miala przyjemnosc jak mozna to tak nazwac mieszkac u ciebie
Gość
 

Re:

Postautor: ares » sob lip 23, 2011 9:50 pm

md-lot pisze:Te brednie pisze złośliwa kąkurencja.


To nie pisze konkurencja, ja tam byłam,
Jak myślisz dlaczego piszę tylko o tym nibypensjonacie a nie o innych ????????
Gdybym była konkrencją (a nie kąkurencją) to pisałabym źle również o innych pensjonatach.
Ja tylko chcę ludzi przestrzec przed tym syfem i hamstwem w nibypensjonacie Mirek ul. Morska 4


Pozdrawiam
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: Aniach » ndz lip 24, 2011 2:19 pm

moze ares to porzucona kochanka, lub niespelniona milosc ze szczeniecych lat?
Zauwazcie ze to glownie kobiety zle komentuja wszelkie pensjonaty a nie mezczyzni. Drogie panie: do hotelu (tylko tam nie zamieszkacie za 50-70zl/dobe)

ARES ZACHOWAJ RESZTKE GODNOSCI, PRZESTAN CIAGLE KRYTYKOWAC, robilas to rok temu, teraz znowu, o co ci chodzi?
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: Re:

Postautor: ANNA.D. » śr sie 08, 2012 7:02 pm

ARES <ARES,kobito idż się raz porządnie pokochać,to będziesz miała w końcu udane życie:))bez syfu i hamstwa:))pozdrawiam
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: kasia » śr sie 08, 2012 8:23 pm

oj nie ładnie Pani ANNO.D. a tak swoją drogą jak Pani zmieni ten gierkowski dizajn pensjonatu i jego otoczenia to może nie trzeba będzie tak mocno zabiegać o potencjalnego klienta :wink: :wink: :wink: pozdrawiam
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: ANNA.D. » czw sie 09, 2012 12:34 pm

a może Pani zmieni okulary :))z "Gierkowskich"na 21wiek :):):)zapraszam na kawke do pensjonatu:)nie narzekam na brak miłych Gości,wiec proszę się o Nas nie martwić,pozdrawiam,ps.A jak Pani u nas nie była to proszę nie pisać ,że nie ładnie:):):)miłego dnia
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: kasia » czw sie 09, 2012 2:55 pm

ANNA.D. pisze:ARES <ARES,kobito idż się raz porządnie pokochać,to będziesz miała w końcu udane życie:))bez syfu i hamstwa:))pozdrawiam

Pani ANNO.D. moje oj nie ładnie dotyczyło powyższej wypowiedzi natomiast co do kawki to bardzo dziękuję za zaproszenie ale niestety nie skorzystam ponieważ takiej kawy jaką zwykłam pić u Pani nie dostanę a co do gierkowskiego dizajnu to Pani dalej nie rozumie miłego dnia :D :D :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: ANNA.D. » pt sie 10, 2012 7:35 am

Pani ANNO.D. moje oj nie ładnie dotyczyło powyższej wypowiedzi natomiast co do kawki to bardzo dziękuję za zaproszenie ale niestety nie skorzystam ponieważ takiej kawy jaką zwykłam pić u Pani nie dostanę a co do gierkowskiego dizajnu to Pani dalej nie rozumie miłego dnia :D :D :D[/quote]

Spoko Pani "Kasiu":):):)nasz DIZAJN to akurat nie gierkowski,ale jak to jest Pani zdanie to prosze .....
my mamy udane życie,nasza kawa nam smakuje,naszym gościom tez o nas dobrze jest,wiec milego dnia :) :) :)
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: MarcinW » pt sie 10, 2012 9:22 am

Pensjonat podobno beznadziejny, moi znajomi mieli tam pokoj powiedzieli ze brud i syf, a pokoj ktory dostali to niby czeka na remont...
MarcinW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 09, 2012 1:42 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: kasia » pt sie 10, 2012 9:38 am

ANNA.D. pisze:Pani ANNO.D. moje oj nie ładnie dotyczyło powyższej wypowiedzi natomiast co do kawki to bardzo dziękuję za zaproszenie ale niestety nie skorzystam ponieważ takiej kawy jaką zwykłam pić u Pani nie dostanę a co do gierkowskiego dizajnu to Pani dalej nie rozumie miłego dnia :D :D :D


Spoko Pani "Kasiu":):):)nasz DIZAJN to akurat nie gierkowski,ale jak to jest Pani zdanie to prosze .....
my mamy udane życie,nasza kawa nam smakuje,naszym gościom tez o nas dobrze jest,wiec milego dnia :) :) :)[/quote]


No comments...
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: ANNA.D. » sob sie 11, 2012 8:39 pm

MarcinW pisze:Pensjonat podobno beznadziejny, moi znajomi mieli tam pokoj powiedzieli ze brud i syf, a pokoj ktory dostali to niby czeka na remont...


Witam Pana MarcinW.jak zwykle znajomi byli,nie wiadomo kto,nie wiadomo kiedy i coś powiedzieli.zapraszam osobiscie jestem tu juz dluższy czas i nic mi nie wiadomo na temat syfu i brudu,wiec prosze troszke się zastanowic,pozdrawiam Anna
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: satanka » pn sie 13, 2012 9:28 pm

Na poczatku mówię, że nie jestem jakas frustratka, ktora wytrzasa sie na forum. Uwazam, ze uczciwe jest napisac prawde. Odwiedziłam pensjonat Mirek w tym roku (tylko tu były wolne miejsca.... :!: :?: ), wczesniej byłam w innym miejscu, tez w Dębkach), nie ma żadnego porównania. Po pobycie w domkach, w których niczego nie brakowało (wypas, warunki rewelacyjne - koszt 180 zł) oto czego doswiadczylam 'u Mirka' ... -mieszkalam w domku, gdzie lodowka nie dzialala (stała i udawała, ze jest ok), ubikacja sie ruszala, w kranie tylko goraca woda, prysznic praktycznie nie do uzytku - i to wszystko za 165 zł... Nie polecam, już nigdy tam nie wrócę. Ale muszę przyznać, że właścicielka sympatyczna
satanka
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 13, 2012 9:15 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: ANNA.D. » pn sie 13, 2012 9:52 pm

satanka pisze:Na poczatku mówię, że nie jestem jakas frustratka, ktora wytrzasa sie na forum. Uwazam, ze uczciwe jest napisac prawde. Odwiedziłam pensjonat Mirek w tym roku (tylko tu były wolne miejsca.... :!: :?: ), wczesniej byłam w innym miejscu, tez w Dębkach), nie ma żadnego porównania. Po pobycie w domkach, w których niczego nie brakowało (wypas, warunki rewelacyjne - koszt 180 zł) oto czego doswiadczylam 'u Mirka' ... -mieszkalam w domku, gdzie lodowka nie dzialala (stała i udawała, ze jest ok), ubikacja sie ruszala, w kranie tylko goraca woda, prysznic praktycznie nie do uzytku - i to wszystko za 165 zł... Nie polecam, już nigdy tam nie wrócę. Ale muszę przyznać, że właścicielka sympatyczna

Witam,z tej strony wlascicielka,ciesze sie ze uwaza Pani,ze jestem sympatyczna,ale przykro mi,ze Pani u nas mieszkala jakis czas i nie powiadomila na miejscu,ze np.lodowka sobie stoi i nie dziala,kupilabym nowa,można było przeciez jak cos nie tak na miejscu powiedziec i zapewne moglabym cos zmienic,zeby Pani u nas milo i bez stresowo spędziła czas , .Czy w polsce nie mozna poprostu rozmawiac?a teraz (nie polecam i juz nigdy tam nie wroce,...wiec jeszcze raz,jest mi przykro i przepraszam,ze tak sie stalo
Ps dzisiaj 14.08 byłam po kolei we wszystkich domkach i pytalam wszystkich gosci i wszystkie lodowki dzialaja,to juz nie wiem ,w 1 domku stoja lodowki dwie nawet.
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: Re:

Postautor: ares » pt lip 03, 2015 8:58 pm

ANNA.D. pisze:ARES <ARES,kobito idż się raz porządnie pokochać,to będziesz miała w końcu udane życie:))bez syfu i hamstwa:))pozdrawiam


Jak na właścicielkę tego przybytku to wyrażasz się poprawnie.
Bo gdybyś była właścicielką porządnego pensjonatu to trzymałabyś poziom.
Jak to ktoś już napisał o Tobie- jaki Pan taki kram.
pozdrawiam
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: ares » pt lip 03, 2015 9:02 pm

satanka pisze:Na poczatku mówię, że nie jestem jakas frustratka, ktora wytrzasa sie na forum. Uwazam, ze uczciwe jest napisac prawde. Odwiedziłam pensjonat Mirek w tym roku (tylko tu były wolne miejsca.... :!: :?: ), wczesniej byłam w innym miejscu, tez w Dębkach), nie ma żadnego porównania. Po pobycie w domkach, w których niczego nie brakowało (wypas, warunki rewelacyjne - koszt 180 zł) oto czego doswiadczylam 'u Mirka' ... -mieszkalam w domku, gdzie lodowka nie dzialala (stała i udawała, ze jest ok), ubikacja sie ruszala, w kranie tylko goraca woda, prysznic praktycznie nie do uzytku - i to wszystko za 165 zł... Nie polecam, już nigdy tam nie wrócę. Ale muszę przyznać, że właścicielka sympatyczna


Właścicielka jest sympatyczna jak jeszcze jest na 'gazie" bo jak trzeźwa to już jest inna bajka.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: lothgo87 » ndz lip 05, 2015 8:08 pm

Może uda mi się kiedyś tam wybrać :)
lothgo87
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 05, 2015 8:03 pm

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: tankowiec » pt sie 07, 2015 12:55 pm

Totalny syf, omijać szerokim łukiem
Ostatnio zmieniony śr cze 14, 2017 11:47 am przez tankowiec, łącznie zmieniany 3 razy
Awatar użytkownika
tankowiec
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 09, 2015 5:51 pm

Re: Re:

Postautor: ares » sob sie 08, 2015 5:52 pm

ANNA.D. pisze:ARES <ARES,kobito idż się raz porządnie pokochać,to będziesz miała w końcu udane życie:))bez syfu i hamstwa:))pozdrawiam


Pani Anno, nie ładnie tak się wypowiadać.
Jak na właściciela obiektu, pewien poziom wypowiedzi powinna Pani trzymać.
Bez komentarza.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: evilek » wt sie 18, 2015 10:30 am

Mi tam przypadł do gustu :)
evilek
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 18, 2015 10:29 am

Re: Pensjonat Mirek ........

Postautor: Rocha » śr sie 19, 2015 11:51 am

Śmieszne są takie przepychanki na forum, za pewne dużo racji mają klienci a i właściciel też ma swoje racje. Tylko z tego co widzę na forum ludzie opisują doby stan domków i pokoi jak również zły. Dobry właściciel powinien (jeżeli jest faktycznie tak jak opisują goście) rozwiązać wszystkie niedogodności. A tym którzy nie mają nic sobie do zarzucenia powinno być obojętne kilka negatywnych opinii bo równie dobrze może pisać o nich konkurencja która ma mniejsze obroty. W końcu dobre jak i złe opinie są dobre. Dobre bo napędzają ruch, a złe bo pomagają wyeliminować niedogodności :)
Rocha
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 19, 2015 11:36 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron