NADCHODZI CYWILIZACJA POWOLI

Moderator: bobo2206

NADCHODZI CYWILIZACJA POWOLI

Postautor: miłka » pn wrz 11, 2006 11:19 am

CZY JEST NAD MORZEM JAKAS MIEJSCOWOSC GDZIE TA CYWILIZACJA JESZCZE NIE DOTARŁA I NIE WYNISZCZYŁA NATURY, NIE ZALAŁA NAS SMIECIAMI, PLASTIKOWYMI TALEZYKAMI, GWAREM, HAŁASEM, i wszystkim tym od czego wiele ludzi pragnie odpoczac napiszcie POZDRAWIAM bo nawet juz w DEBKACH, lada chwila to wszystko przywieje z WŁADYSŁAWOWA i DEBKI stana sie kolejna hałasliwa miejscowoscia. 8)
miłka
 

Postautor: Gość » śr wrz 27, 2006 10:14 am

A ty nie jestes tez ta cywilizacja?!?
Gość
 

Postautor: miłka » śr wrz 27, 2006 10:31 am

jestem za ale nie brutalna i nuie taka która wciska sie w nature nogami i rekoma nie za niszczeniem natury, tylko by na plazy moznabyło popic sobie piwko albo zjesc frytki nie za tymi zeby za wszelka cene zarobic kase coraz wiecej miejscowosci zaczyna wygladac jak miasteczka a jedzie sie na wczasy po to aby odpoczac od gwaru popatrzec na nature a nie na hoteliska których w miastach nie brakuje :cry:
miłka
 

czasem się zdarza

Postautor: adaś » sob lis 04, 2006 8:51 pm

Jest taka jedna wioseczka jeszcze w Polsce, w tym roku tam pojechałem, spokój, cisza, nie ma żadnych dyskotek ani nocnych zabaw, na plaży brak infrastruktury, ludzi na plaży tak mało, że można w golfa pograć, piękne lasy, woda ciepła i czysta, kilka barów i sklepów, no gdyby jeszcze kolonistów nie było to byłby raj. No i do plaży idzie się 20 min. ale za to przez piękny las. No i ogromne możliwości spacerowania po okolicy i obcowania z naturą, świetne miejscówki dla wędkarzy. Za rok też tam jadę. :D
adaś
 

Postautor: maksym69 » ndz lis 05, 2006 4:17 am

adaś czy to nie daleko Dębek około 30 km ...?
maksym69
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: śr lip 26, 2006 12:13 am
Lokalizacja: Radom

Postautor: Gość » pt kwie 27, 2007 7:22 pm

Polecam Kopalino :) chociaż i tam powoli robi się kurort, ale nadal wiejska mieścinka, plaża w Lubiatowie ( szukaj na mapie obok Choczewa )

Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłam !:)
Gość
 


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron