Pensjonat Majka - wasze opinie

Moderator: bobo2206

Pensjonat Majka - wasze opinie

Postautor: antytalent » śr maja 26, 2010 4:02 pm

Witam, zamierzam w tym roku wybrać się do Pensjonatu Majka przy ul. Zakonna 10 w Dębkach.
http://www.debki.pl/obiekt,MAJKA,9a3dabf3,1001000.html
Domek wygląda ładnie na zdjęciach. Jadę tam pierwszy raz (jak również pierwszy raz do Dębek)
Czy ktoś tam może już wypoczywał? Jak pokoje? wrażenia? Czekam na wszelkie informacje :) Z góry dzięki i pozdrawiam
antytalent
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 26, 2010 3:43 pm

Re: Pensjonat Majka - wasze opinie

Postautor: KAROLAMONK » sob maja 29, 2010 6:08 pm

Witam Pensjonat Majka położony jest przy drodze do jeziora Żarnowieckiego. Obiekt nowy dobrze rozplanowany znajdujący się na dużej działce . Samochód jest gdzie zaparkować i pobiegać za piłką z dzieciakami .W 2009 można było wypożyczyć rower ,który bardzo się przydaje ,ponieważ obiekt jest chyba ostatnim budynkiem w Dębkach i do centrum np. na obiad Do Hani jest spory kawałek.Do plaży z tego pensjonatu najbliżej będzie wejściem przy Piaśnicy. Wieczorny spacer na lody ulicą Spacerową do końca i z powrotem zmęczy każdego twardziela.Z dala od centrum cisza ,spokój to zalety tego obiektu.W okolicy jak pamiętam jest sklep spożywczy.Ja osobiście wybrałam pensjonat przy ulicy Leśnej 226 tej samej właścicielki,tu są drzewa też cicho do centrum bliżej i dzieciakom podobało się bardziej. :P
Awatar użytkownika
KAROLAMONK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 22, 2010 10:21 pm

Re: Pensjonat Majka - wasze opinie

Postautor: antytalent » sob maja 29, 2010 10:27 pm

Dzięki wielkie KAROLAMONK za odp :) Z tego co mi Pani powiedziała przez tel to rowery są do dyspozycji gości :) Więc spoko :) Z dziećmi nie jadę bo takowych nie mam ;-) Zamówiliśmy pokój z balkonem więc mam nadzieję że późnym wieczorem będzie można sobie posiedzieć i sączyć np zimny soczek - się relaksować ;) Widziałem też na zdjęciach altankę + grill więc zawsze można sobie jakieś mięsko na ruszt wrzucić :)

Czekam na kolejne wpisy :) :)
antytalent
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 26, 2010 3:43 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron