Strona 1 z 1

Słoneczna-Polana

Post: ndz lip 11, 2010 9:42 pm
autor: tomtom
witam wszystkich
czy mógłby ktoś coś napisać o tych domkach? ponoć w tym roku zostały postawione ale może ktoś z forumowiczów już tam był i może coś napisać. będę wdzięczny :)

btw będzie to moja pierwsza wizyta w Dębkach od chyba 13 lat :) pozdrawiam tych co bywali na polu namiotowym u sołtysa i w aptece :D

Re: Słoneczna-Polana

Post: pn lip 12, 2010 10:21 am
autor: słoniu
pozdrawiamy również :) niestety o słonecznej polanie nie jestem w stanie nic powiedzieć. z zewnątrz wygląda na to, że wszystko jest ok. ludzie też raczej wyglądają na zadowolonych.

Re: Słoneczna-Polana

Post: wt lip 13, 2010 10:45 pm
autor: tomtom
dobrze wiedzieć chociaż tyle że ludzie zadowoleni :) pod koniec lipca jak wrócę to opiszę co i jak było (mam nadzieję że same pozytywy :) )

Re: Słoneczna-Polana

Post: sob lip 31, 2010 2:57 pm
autor: tomtom
byłem, widziałem więc pisze :) jeśli ktoś chce odpocząć a jednocześnie być blisko morza (kilka min spacerkiem) to polecam zdecydowanie. podczas mojego pobytu większość wczasowiczów stanowiły rodziny z dziećmi, zatem wieczorami było spokojnie i cicho. niektórzy byli z psami więc widać właścicielom zwierzęta nie przeszkadzają. w domkach czysto i sympatycznie. było wszystko co trzeba więc absolutnie nie ma na co narzekać... no chyba że na pogodę ale to już siła wyższa... właściciele sympatyczni i rzeczowi. jak dla mnie miejscówka zdecydowanie godna polecenia :)


ps. i tylko szkoda mi było tych Dębek sprzed lat nastu...