Domki Monika ul. Morska 9

Moderator: bobo2206

Domki Monika ul. Morska 9

Postautor: syrenka » śr sie 03, 2011 5:12 pm

Nie miałam okazji zobaczyć domków, ale Pani Monika wynajmuje również pokoje.Standard poniżej wszelkiej krytyki, grzyb w łazience, niewyobrażalny smród oraz świetny 32 calowy zepsuty telewizor, nie sposób również nie wspomnieć o łózkach z wystającymi sprężynami,które wbijają się w plecy przy każdym ruchu no i na koniec hit- cena -140zł doba. Nie polecam, jedynym plusem jest to ,że ten "obiekt" położony jest blisko centrum-deptaka. :twisted:
syrenka
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 03, 2011 4:08 pm

Re: Domki Monika ul. Morska 9

Postautor: Mona » ndz sie 07, 2011 4:12 pm

DOMYŚLAM SIĘ KTO NAPISAŁ TEN POST MATKA Z CÓRKĄ WRACAJĄCA PO 24TEJ I AWANTURUJĄCA SIĘ ,GDZIE PRZEKLEŃSTWA DOCIERAŁAŁY DO INNYCH GOŚCI ,KTÓRZY PRÓBOWALI SPAĆ -ODWET ZA PRZYPOMNIENIE O CISZY NOCNEJ.
PS.TELEWIZOR NOWY SŁYŻY GOŚCIOM,RESZTE ZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA,SZKODA NERWÓW.
Ostatnio zmieniony ndz sie 04, 2013 7:58 pm przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz
Mona
Mona
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 12, 2006 11:40 am
Lokalizacja: Dębki

Re: Domki Monika ul. Morska 9

Postautor: superpasio » pt sie 12, 2011 11:47 pm

W tym roku byliśmy u pani Moniki po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. W raz z żoną byliśmy bardzo miło zaskoczeni warunkami jakie zastaliśmy na miejscu. W cenie porównywalnej do cen jakie trzeba zapłacić za pobyt w pokoju u kogoś w domu, mieliśmy do dyspozycji własny domek 4 osobowy. Czysty z pełnym wyposażeniem na wydzielonej działce z telewizją kablową, piaskownicą dla dzieci, huśtawką oraz stołem i krzesłami pod parasolką. Lokalizacja blisko morza oraz dostęp do świeżych ryb wyłowionych przez męża pani Moniki to kolejne atuty. Gorąco polecam wypoczynek u pani Moniki ze względu na warunki, cenę i atmosferę jaka tam panuję. :D
superpasio
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 12, 2011 11:23 pm

Re: Domki Monika ul. Morska 9

Postautor: Monika i Wojtek » śr sie 24, 2011 9:38 pm

W domku angielskim wraz z rodziną (żona i 2 dzieci) przebywałem od 15 do 19 sierpnia br. Prawdę mówiąc spodziewałem się, że będzie to jakiś barak bez szczególnego wyposażenia. Nie do końca wierzyłem zdjęciom bo przecież wiadomo, że nie wszyscy są uczciwi. Spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Domki są super. Zadbane, obszerne (supialnia, salon, pokój dla dzieci, kuchnia, przedpokój i łazienka z prysznicem) i czyste. W domkach jest pełne wyposażenie: TV, kuchenka, ogrzewanie, tależe i sztućce oraz garnki, patelnie, tarka, sitko etc. Nie spodziewając się, że tego będzie aż tyle zabraliśmy kubki i kilka garnków z domu - niepotrzebnie. Wszystko było na dodatek czyściutkie. W każdym pomieszceniu odświerzacz powietrza. Łóżka są naprawdę wygodne, a pościel czyściutka i pachnąca. Istotne jest to, że każda posesja z domkiem jest ogrodzona. Jest na niej huśtawka, stół i krzesła, parasol oraz piaskownica. Bez problemu można zaparkować samochód. Mimo, że domki są zlokalizowane bardzo blisko centrum Dębek (co jest plusem) wieczorami i w nocy było cicho. W czasie naszego pobytu tuż obok rozstawione było wesołe miasteczko, ktore absolutnie nam nie przeszkadzało. Działało do 22.00. Podsumowując mogę powiedzieć, że wakacje w domku u pani Moniki były jednymi z lepszych jakie miałem w ciągu ostatnich kilku lat. Właściciele domków są bardzo miłymi, sympatycznymi i wyrozumiałymi osobami. Napewno pojawię się tam z rodziną w następne wakacje. POLECAMY MONIKA I WOJTEK.
Monika i Wojtek
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:05 pm

Re: Domki Monika ul. Morska 9

Postautor: Magda i Grzesiek » sob sie 27, 2011 9:34 am

Domki u Pani Moniki to pierwsze miejsce nad Bałtykiem do którego zgodnie - czteroosobową rodzinką chcemy wracać za rok :P :P :P Pełny komfort - czysto, dużo miejsca, spokojnie, blisko centrum i na plażę, wyposażenie - nowe i sprawne. Ale największym HITEM pobytu okazała się wyprawa naszego piętnastoletniego syna na ryby, na morze z Panem Pawłem - pobudka o 3 rano a już na śnidanko powrót z pełnymi sieciam - i to wszystko bez dodatkowych opłat :D :D :D . Podobno jak się chce gdzieś wrócić to trzeba coś zostawić - zostawiliśmy kubki :wink: :wink: :wink:
Magda i Grzesiek
 
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 27, 2011 9:21 am
Lokalizacja: LBN

Re: Domki Monika ul. Morska 9

Postautor: ren » ndz gru 25, 2011 10:55 pm

:P Byłam, widziałam i tam wracam. W czerwcu byłam u. P. Moniki wraz z moimi Rodzicami. Warunki w domkach były b. dobre, wszystko zgadzało się z opisem internetowym i zdjęciami. Zaskoczyła nas wspaniała atmosfera jaką tworzą gospodarze, stałe zainteresowanie naszymi potrzebami, chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji.Tego nie musielismy oczekiwać, bo nie wszędzie po przyjęciu gości wynajmujący nadal się nimi interesują. Pobyt był wspaniały i nadal planujemy tam wrócić. Domki u P. Moniki i Pawła to miejsce godne polecenia zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych - oczywiście w przypadku, gdy ktoś szuka spokojnego wypoczynku, pięknej plaży, z dala od intensywnego życia towarzyskiego i zgiełku typowego dla kurortów.
ren
 
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 15, 2011 12:40 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron