pensjonat"Mirek"stołówka

Moderator: bobo2206

pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: ANNA.D. » wt lip 03, 2012 5:34 pm

Witam,pani alias Ares ,pisze ,ze jadalnia(stolowka)jest z czasow lat 80tych,hehehe ciekawe,w/w pomieszczenie zostalo calkowicie wyremontowane na sezon 2011,moge wyslac zdjecia,pozdrawiam Anna D.G.
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: kasia » sob sie 11, 2012 4:17 pm

ANNA.D. pisze:Witam,pani alias Ares ,pisze ,ze jadalnia(stolowka)jest z czasow lat 80tych,hehehe ciekawe,w/w pomieszczenie zostalo calkowicie wyremontowane na sezon 2011,moge wyslac zdjecia,pozdrawiam Anna D.G.



te zdjątka prosimy zamieścić na stronie "pensjonatu" bo więcej osób chciałoby zobaczyć stołówko-jadalnię , czyżby się Pani czegoś wstydziła ? :D :D :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: ANNA.D. » sob sie 11, 2012 8:34 pm

te zdjątka prosimy zamieścić na stronie "pensjonatu" bo więcej osób chciałoby zobaczyć stołówko-jadalnię , czyżby się Pani czegoś wstydziła ? :D :D :D[/quote]

witam,zdjecia wstawilam
Ostatnio zmieniony wt sie 14, 2012 10:54 pm przez ANNA.D., łącznie zmieniany 1 raz
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: kasia » ndz sie 12, 2012 10:54 am

Pani ANNO.D. to Pani jest podobno właścicielem owego pensjonatu i w Pani interesie powinno być pokazanie się z jak najlepszej strony,ja jestem tylko potencjalnym klientem i nie muszę podawać swych tzw. namiarów , jeśli natomiast nie ma Pani się czego wstydzić to proszę jednak umieścić te zdątka i będzie po sprawie a co do Pani wypowiedzi to wydają się być są poniżej pewnego poziomu no cóż jaki Pan taki Kram ... :D :D :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: DEVIL » pn sie 13, 2012 5:09 pm

Witam
Od dzisiaj będe przdestawiał jak wygłada ala prnsjonat "Mirek"
zdecydujeci czy chcecie spędzić wakacie w takim BARAKU
Załączniki
pensjonat.jpg
To jest niby ubikacja to można nazwac tylko SRACZEM facet musi usiaść żeby się wylać a pozatym wielki syf i smród!!!
pensjonat.jpg (192.04 KiB) Przeglądany 7741 razy
DEVIL
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 12, 2012 12:30 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: Nirv » pn sie 13, 2012 7:10 pm

DEVIL pisze:Witam
Od dzisiaj będe przdestawiał jak wygłada ala prnsjonat "Mirek"
zdecydujeci czy chcecie spędzić wakacie w takim BARAKU


Jak kogo stać, taki pokój wynajmuje. Ja radziłabym po prostu spędzać wakacje przytulonemu do własnego sedesu. Myślałam, że jak się jedzie nad morze to się idzie na plaże a nie liże ściany przy sedesie. Poza tym na zdjęciu nie widzę jakiegoś "syfu", a jedynie niewykończenie remontu.
Devil, takie literówki są na prawdę nie fajne. Od razu widać, że posta pisał ktoś, kto się nawet nie zastanawiał nad tym co pisze.

Moderator/administrator nadal śpi. Pomijając już fakt jakim językiem wyraża się osoba powyżej, to zdjęcie jest wstawione w formacie totalnie psującym estetykę i czytelność forum.
Nirv
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 13, 2012 6:51 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: ANNA.D. » pn sie 13, 2012 7:56 pm

kasia pisze:Pani ANNO.D. to Pani jest podobno właścicielem owego pensjonatu i w Pani interesie powinno być pokazanie się z jak najlepszej strony,ja jestem tylko potencjalnym klientem i nie muszę podawać swych tzw. namiarów , jeśli natomiast nie ma Pani się czego wstydzić to proszę jednak umieścić te zdątka i będzie po sprawie a co do Pani wypowiedzi to wydają się być są poniżej pewnego poziomu no cóż jaki Pan taki Kram ... :D :D :D



Witam,wstawiłam zdjęcia na naszej stronie ,z jadalni jak i kuchni ogólnodostępnej,pozdrawiam Anna D.G.
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: DEVIL » wt sie 14, 2012 9:31 am

Witam
Ciąg dalszy ala pensjonatu "Mirek"
A co do komentarza nirv jesli nie widzi "Syfu" a jedynie niewykonczenie remontu to w ładnych warunkach musi mieszkać
Załączniki
dębki 127.jpg
Łazienka bez brudu hehehe
dębki 127.jpg (248.6 KiB) Przeglądany 7698 razy
DEVIL
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 12, 2012 12:30 pm

Re: pensjonat"Mirek"stołówka

Postautor: Nirv » wt sie 14, 2012 8:32 pm

DEVIL pisze:Witam
Ciąg dalszy ala pensjonatu "Mirek"
A co do komentarza nirv jesli nie widzi "Syfu" a jedynie niewykonczenie remontu to w ładnych warunkach musi mieszkać


No nie wiem. Widzę, że znowu Devil próbuje kogoś obrażać. Mieszkam w dość dobrych warunkach, o to niech już Cię głowa nie boli. A mogę się założyć, że sam Devil wcale nie mieszka lepiej, bo w luksusach raczej nie mieszkają osoby "odprowadzane" przez policję. No, chyba że tacy bogatsi gangsterzy, ale oni to raczej korzystają z 5-cio gwiazdkowych hoteli, a nie pensjonatów.
Zdaje mi się, że pokój widziałam już na własne oczy i że rzeczywiście był nieco czystszy. Ale to może zależy od tego kto i jak w nim mieszka. Zaintrygowała mnie jednak inna rzecz. Nocnik jest Twój Devil? xDDD
BTW. Zacznij używać imageshack do wrzucania obrazków, bo serio ten format okrutnie psuje czytelność forum. To na prawdę nie jest trudne.
Nirv
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 13, 2012 6:51 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości