Willa Dębki - miło, wesoło i do polecenia:)

Moderator: bobo2206

Willa Dębki - miło, wesoło i do polecenia:)

Postautor: Miśka » wt lip 16, 2013 10:02 am

Jestem właśnie po bardzo udanym pobycie z dwójką maluchów w Willi Dębki. Standard pokoi nie odbiega w żaden sposób od wskazanego na zdjęciach umieszczonych na stronie internetowej. Było czysto, co przy dwójce dzieci było dla mnie sprawą podstawową, pensjonat posiada oryginalny zadaszony taras, a że nie trafiliśmy w pogodę było to nie lada udogodnieniem, bo dzieciaczki uzbrojone w kalosze i płaszcze mogły spokojnie hasać po świeżym powietrzu. Właściciel to niezwykle pogodny i uczynny człowiek, dostępny pod telefonem 24/h, problemem nie było nawet dla niego to, że przyjechałam o 2 nad ranem. Pomógł mi przy wniesieniu bagaży i pomimo pory od razu wskazał, co i gdzie się znajduje. Do plaży jest bardzo blisko a droga umożliwia nawet dojście do celu ze spacerówką obwieszoną dmuchanymi delfinami, wiaderkami, łopatkami, namiotem antywiatrowym i milionem innych gadżetów. Malkontentom proponuję ekskluzywny Egipt (zawsze to lepiej brzmi przed znajomymi niż krajowy Bałtyk, poza tym w pakiecie, ciepełko gwarantowane a w ramach vouchera na dodatkowe atrakcje - wszechobecny syf, brud, robaszki, zamieszki i .... uwaga!!! Wisienka na torcie - biuro podróży zawsze może trafić szlag:) Ale czego nie robi się dla przygody:):)
A tak poważnie - może gdyby co niektórzy nie kombinowali, nie byłoby konieczności handryczenia się o zwrot zaliczek. Po to prawo przewidziało taką instytucję, żeby przedsiębiorcy prowadzący biznes sezonowy mogli bronić się przed cwaniactwem i zwykłą nieuczciwością średnio fajnych turystów.
Panie Krzysiu pozdrawiam i uszy do góry:) Lato mamy jakie mamy ale zawsze jest nadzieja na zmianę aury. Nadziei niestety nie ma dla genetycznie popsutych maruderów:) Znajomi, z którymi byłam u Pana też są zadowoleni (pozdrowienia od jamnika Bandziora) :lol:
Miśka
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:27 am

Re: Willa Dębki - miło, wesoło i do polecenia:)

Postautor: slaweknowa1977 » pt sie 28, 2015 10:35 am

UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Uważajcie na tego właściciela Jak chcecie coś u niego wynająć to zastanówcie się dobrze Pewnie oszuka was tak jak mnie Jak wam będzie wciskał bajkę o wystawieniu fakturach to nie dajcie się zwieść jego miłym słówkom bo faktury i tak się nie doczekacie Po przyjechaniu na miejsce okazało się że trampolina cała podarta że musiałem uważać na dziecko aby czasem się na niej nie powiesiło Piaskownica to jakaś porażka Ten pensjonat to na pewno nie miejsce dla rodzin z dziećmi Pokój 3 osobowe w jakim miałem okazje przebywać to jakaś masakra trzecie łóżko to jakiś materac wyciągany z pod łóżka O jakieś szafie to zapomnijcie Lodówka to jakiś małe pudełko Wyciszenie ścian-nawet niema o czym gadać słychać wszystko przez ściany,nawet jak sąsiad się obok kąpie A pan właściciel mieszka na strychu i słychać jak tłucze się Wszystko niesie się po suficie do późnych godzin nocnych Po przyjechaniu na miejsce okazało się że żadnej recepcji nie ma a właściciela nie można znaleźć,trzeba było dzwonić mieścinka bardzo piękna Dobrze że pogoda dopisała bo nie musiałem w tej celi siedzieć Pozdrawiam wczasowiczów z Dębek

Proszę kto może o udostępnienie tego posta Nie dajmy się tak dalej oszukiwać To przecież tacy jak on żerują na nas
Pozdrawiam
W razie pytań podaję numer gg-10741225 chętnie odpowiem

slaweknowa1977

Posty: 1
Rejestracja: pt sie 28, 2015 10:24 am
slaweknowa1977
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 28, 2015 10:24 am

Re: Willa Dębki - miło, wesoło i do polecenia:)

Postautor: fajova » pt maja 06, 2016 10:15 am

dzięki za opinię, fajnie, że można poczytać, zanim człowiek się wybierze...
fajova
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 06, 2016 10:04 am

Re: Willa Dębki - miło, wesoło i do polecenia:)

Postautor: tofik » czw gru 20, 2018 5:33 pm

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...
Teraźniejszość obciążona jest przeszłością i brzemienna w przyszłość.
Awatar użytkownika
tofik
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 18, 2018 3:32 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron