Odradzam Dębki

Moderator: bobo2206

Odradzam Dębki

Postautor: igor » pn lip 22, 2013 8:56 pm

Jak byłem w Dębkach 10 lat temu i teraz nic sę nie zmieniło. Przepraszam jest więcej turystów. Gmina, władze Dębek nie zrobiły nic dla turystów. Brak ławek, jedno utwardzone przejście na plażę, tzw wolna amerykana na ul Spacerowej (główny deptak) - wszystko razem, ruch samochodów, pieszych, rowerów, gokartów, parkowanie wedle życzenia aby jak najbliżej plaży bez uwag ze strony policji, mimo że wisi tablica ostrzegająca że samochody które zaparkują poza miejscami wyznaczonymi będą odholowywane na parking na koszt właściciela. Policja jeździ i nie reaguje. HORROR. Poza plażą nie ma gdze iść z małymi dzećmi. Porównując inne miejscowości to Dębki wypadają blado. Wstyd dla władz. A można by przynajmniej spróbwac jakoś to uporządkowac tak jak np na ul. Bursztynowej też w Dębkach. Dobrze by było aby ktoś z władz przyjechał w w słoneczny weekend i przekonał się naocznie jak to wygląda
igor
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 22, 2013 8:05 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: BARON » wt sie 27, 2013 12:50 pm

igor pisze:Jak byłem w Dębkach 10 lat temu i teraz nic sę nie zmieniło. Przepraszam jest więcej turystów. Gmina, władze Dębek nie zrobiły nic dla turystów. Brak ławek, jedno utwardzone przejście na plażę, tzw wolna amerykana na ul Spacerowej (główny deptak) - wszystko razem, ruch samochodów, pieszych, rowerów, gokartów, parkowanie wedle życzenia aby jak najbliżej plaży bez uwag ze strony policji, mimo że wisi tablica ostrzegająca że samochody które zaparkują poza miejscami wyznaczonymi będą odholowywane na parking na koszt właściciela. Policja jeździ i nie reaguje. HORROR. Poza plażą nie ma gdze iść z małymi dzećmi. Porównując inne miejscowości to Dębki wypadają blado. Wstyd dla władz. A można by przynajmniej spróbwac jakoś to uporządkowac tak jak np na ul. Bursztynowej też w Dębkach. Dobrze by było aby ktoś z władz przyjechał w w słoneczny weekend i przekonał się naocznie jak to wygląda


Byłem w Dębkach w sierpniu 2013 r. potwierdzam jest dokładnie tak jak napisałeś. Chcę dodać iż gastronomia w Dębkach jest na bardzo niskim poziomie jedynie gdzie można zjeść smacznie to lokal U GRUBEGO DE LUX a stanowczo odradzam Pizzeria La Costa znajdującą się przy wejściu nr 19 totalna porażka.
BARON
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 18, 2013 4:49 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: okul » wt sie 27, 2013 1:37 pm

To normalne, że łatwiej nam przychodzi napisać jak coś nas wkurzy, coś nie smakuje, itd. W sumie forum jest właśnie takim miejscem gdzie takie uwagi powinny się znaleźć by pomóc innym właściwie wybrać.

Ale mam taką małą idee – może każdy kto ma ochotę coś „odradzić” jednocześnie w „polecam” opisze coś co godne polecenia jest? Jestem pewien, że Wasze urlopy nie były jedynie pasmem nieprzyjemności – tak dla pozytywnej równowagi. Co Wy na to?

Pozdrawiam!
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: BARON » wt sie 27, 2013 2:00 pm

okul pisze:To normalne, że łatwiej nam przychodzi napisać jak coś nas wkurzy, coś nie smakuje, itd. W sumie forum jest właśnie takim miejscem gdzie takie uwagi powinny się znaleźć by pomóc innym właściwie wybrać.

Ale mam taką małą idee – może każdy kto ma ochotę coś „odradzić” jednocześnie w „polecam” opisze coś co godne polecenia jest? Jestem pewien, że Wasze urlopy nie były jedynie pasmem nieprzyjemności – tak dla pozytywnej równowagi. Co Wy na to?

Pozdrawiam!


Oczywiści mógłbym polecić plażę Bardzo Ładna lecz zniechęca widok biegających spuszczonych ze smyczy psów które zapewne srają i sikają na plaży.
BARON
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 18, 2013 4:49 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: jarek1966-66 » czw paź 24, 2013 1:03 pm

no ale o to właśnie chodzi w klimacie Dębek - jeżeli komuś to nie odpowiada i chce spędzać wakacje w miejskim ośrodku nad morzem z deptakami, sklepami restauracjami itp to polecam Łeba -całkiem niedaleko, Gdańsk, Kołobrzeg,Międzyzdroje itp powodzenia..
jarek1966-66
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 02, 2012 3:10 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: gonia19661 » czw paź 24, 2013 9:53 pm

Bardzo lubię przyjeżdżać do Dębek tuz przed sezonem. Jest jeszcze pustawo, sennie. Mam wtedy czas na pogaduszki z sympatycznym ekspedientkami w sklepie "U Marcina" - pozdrawiam. Nie ma tłoku. Jest super.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: karolinaa » sob sie 09, 2014 11:35 pm

Byliśmy z mężem w Dębkach 10 lat temu i byliśmy w tym roku - widać rozwój, widać postęp, miejsce cudowne i kiedyś i dziś, najpiękniejsza plaża nad Bałtykiem.
Dobre jedzenie, fajny klimat, dzieci zachwycone i my też. A pisać każdy może...
My polecamy w 100%.
karolinaa
 
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 09, 2014 11:22 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: KATE » wt sie 19, 2014 7:58 pm

Odradzam Domowe obiady u Hani na ul. Spacerowej 15. Zupa przelewana z talerzy do wazy.
Odradzam wszystkie wędzone ryby zwłaszcza te na Spacerowej, które są trzymane w kontenerze prawie rok!
Odradzam wszystkie smażalnie.
Moja opinia o gastronomi, jest jak najgorsza. Drogo i nie smacznie.
Jeśli nie chcesz się struć gotuj sam.
Jeśli nie chcesz żeby cie okradli, kupuj w sklepie w Krokowej.

Spędzamy wakacje od 6 lat w Dębkach i co roku coś się zmienia.

Plusy:
to piękna plaża
rzeka Piaśnica

Minusy:
gastronomia - droga, niezdrowa wręcz trująca,
złodzieje zatrudnieni w sklepach i innych punktach,
cuchnący jak ubikacja las, zwłaszcza przy brzegu plaży a przy Piaśnicy to już najbardziej,
przepełnione (w lipcu) toitoi - e, zdecydowanie za daleko plaży (jakby toitoi był bliżej plaży i czysty to może ludzie wam by po lasach nie srali. A tak, cóż...)
główna ulica spacerowa, za dużo tego, samochody, rowery, parking, ludzie w wypożyczonych pojazdach, ciężko się przedostać z punktu A do punktu B.
KATE
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 18, 2014 1:40 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: niunia » pt sie 22, 2014 8:01 am

a dlaczego sa takie debki brudne właśnie przez wczasowiczów nikt nie dba o środowisko ale najlepiej wystawić złą opinie o dębkach zacznijmy od siebie i nie zgadzam sie ze gastronomia w debkach jest zła kazdy ma inne gusta i jednemu smakuje to a drugiemu to nikomu sie nie dogodzi a jeżeli tak wam sie nie podobają dębki to po prostu po co tu przyjeżdzacie ?
niunia
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 20, 2014 10:26 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Jagoda354 » sob maja 23, 2015 9:43 pm

Rok temu w Dębkach zaszły niemale zmiany, fajny deptaczek na wejście głowne, sprawdz koniecznie!
Jagoda354
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2015 5:42 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: cornelila » czw cze 11, 2015 11:52 am

Ja jestem w Dębkach co roku i co roku tam jest fantastycznie.
cornelila
 
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:48 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: pilsner87 » czw cze 11, 2015 1:05 pm

Każdy poszukuje czegoś innego dlatego opinie nawet w najlepszych miejscach są sprzeczne.
pilsner87
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 25, 2015 6:48 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Odradzam Dębki

Postautor: ares » pt lip 03, 2015 3:44 pm

Pensjonat Mirek - Przestrzegam, czytajcie opinie o tym przybytku przed rezerwacją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo potem będzie za późno. :-))))
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: ares » pt lip 03, 2015 3:47 pm

pilsner87 pisze:Każdy poszukuje czegoś innego dlatego opinie nawet w najlepszych miejscach są sprzeczne.



Owszem, owszem, ale jeśli jedno miejsce ma przeważającą liczbę negatywnych opinii to coś w tym musi być...... prawda ???
To nie będzie kwestia zmowy czy zbiegu okoliczności, to miejsce musi być po prostu do d.py.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: ares » pt lip 03, 2015 8:42 pm

BARON pisze:
igor pisze:Jak byłem w Dębkach 10 lat temu i teraz nic sę nie zmieniło. Przepraszam jest więcej turystów. Gmina, władze Dębek nie zrobiły nic dla turystów. Brak ławek, jedno utwardzone przejście na plażę, tzw wolna amerykana na ul Spacerowej (główny deptak) - wszystko razem, ruch samochodów, pieszych, rowerów, gokartów, parkowanie wedle życzenia aby jak najbliżej plaży bez uwag ze strony policji, mimo że wisi tablica ostrzegająca że samochody które zaparkują poza miejscami wyznaczonymi będą odholowywane na parking na koszt właściciela. Policja jeździ i nie reaguje. HORROR. Poza plażą nie ma gdze iść z małymi dzećmi. Porównując inne miejscowości to Dębki wypadają blado. Wstyd dla władz. A można by przynajmniej spróbwac jakoś to uporządkowac tak jak np na ul. Bursztynowej też w Dębkach. Dobrze by było aby ktoś z władz przyjechał w w słoneczny weekend i przekonał się naocznie jak to wygląda


Byłem w Dębkach w sierpniu 2013 r. potwierdzam jest dokładnie tak jak napisałeś. Chcę dodać iż gastronomia w Dębkach jest na bardzo niskim poziomie jedynie gdzie można zjeść smacznie to lokal U GRUBEGO DE LUX a stanowczo odradzam Pizzeria La Costa znajdującą się przy wejściu nr 19 totalna porażka.


Nam akurat pizza smakowała, ale to rzecz gustu i smaku. Co do cen w sklepach to kosmos. każdy to potwierdzi. Najpiękniejsza plaża w Polsce. Tubylcy chytrzy i gburowaci. Teraz jeżdżę na Węgry lub do Chorwacji, ceny niższe jak w Polsce nad morzem, pogoda gwarantowana, nic dodać, nic ująć. Ale kto chce niech jedzie nad bałtyk :-)))))))))))))))))))))))))
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: ares » pt lip 03, 2015 8:43 pm

KATE pisze:Odradzam Domowe obiady u Hani na ul. Spacerowej 15. Zupa przelewana z talerzy do wazy.
Odradzam wszystkie wędzone ryby zwłaszcza te na Spacerowej, które są trzymane w kontenerze prawie rok!
Odradzam wszystkie smażalnie.
Moja opinia o gastronomi, jest jak najgorsza. Drogo i nie smacznie.
Jeśli nie chcesz się struć gotuj sam.
Jeśli nie chcesz żeby cie okradli, kupuj w sklepie w Krokowej.

Spędzamy wakacje od 6 lat w Dębkach i co roku coś się zmienia.

Plusy:
to piękna plaża
rzeka Piaśnica

Minusy:
gastronomia - droga, niezdrowa wręcz trująca,
złodzieje zatrudnieni w sklepach i innych punktach,
cuchnący jak ubikacja las, zwłaszcza przy brzegu plaży a przy Piaśnicy to już najbardziej,
przepełnione (w lipcu) toitoi - e, zdecydowanie za daleko plaży (jakby toitoi był bliżej plaży i czysty to może ludzie wam by po lasach nie srali. A tak, cóż...)
główna ulica spacerowa, za dużo tego, samochody, rowery, parking, ludzie w wypożyczonych pojazdach, ciężko się przedostać z punktu A do punktu B.


POTWIERDZAMMMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: okul » pn lip 06, 2015 8:16 am

a ja słyszałem, że to zagłębie nielegalnego handlu ludzkimi organami.
jak wyjedziesz z Dębek tylko bez jednej nerki to możesz czuć się wygrany ...

ludzie, nie pieprzcie bzdur bez sensu ;O)
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: czaser » sob lip 18, 2015 10:25 am

Dębki sie nie zmieniły, poprostu wiecej głupich ludzi ;)
czaser
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 18, 2015 10:24 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Renias » pn lip 20, 2015 1:56 pm

Dębki nadal są bardzo fajnym miejscem na odpoczynek. Po prostu nie każdemu będą one odpowiadać.
Renias
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 20, 2015 1:41 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: magdala » ndz paź 11, 2015 2:36 pm

A był tam ktoś w styczniu? Warto jechać?
magdala
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 2:34 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Kociak » ndz paź 11, 2015 3:42 pm

Poza sezonem wieś jest totalnie pusta. Atrakcji żadnych nie ma, bud z jedzeniem też. Można pojechać, żeby zobaczyć lodowate morze i śnieżną plażę.
-----------------------

Tubylec :)
Awatar użytkownika
Kociak
Expert
Expert
 
Posty: 71
Rejestracja: pt maja 29, 2015 5:35 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: TeemoLannister » czw lis 19, 2015 12:33 pm

nie narzekać mi tu :) !
TeemoLannister
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:28 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: pokrzywka » wt gru 01, 2015 11:33 am

mnie to chyba by nie przeszkadzało, wystarczy morze i świeże powietrze.....
pokrzywka
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 01, 2015 10:16 am

Re: Odradzam Dębki

Postautor: dkow » ndz lut 07, 2016 3:03 pm

Fakt, to jest miejscowość raczej dla ludzi, którzy chcą się oderwać od tłumów i pobyć na plaży. Na rozrywki nie ma co liczyć, ale mnie osobiście to pasuje :D
dkow
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: ndz lut 07, 2016 2:49 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Pacczkowska » czw mar 31, 2016 2:45 pm

A ja nie mogę powiedzieć złego słowa na Dębki. Co prawda nie jestem tam co roku, ale jestem co 2-3 lata i zawsze fajnie spędzam ten czas.
Pacczkowska
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 31, 2016 2:15 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Marnacja » czw mar 31, 2016 3:13 pm

Wielka szkoda ze patrzysz na to w ten sposób, ale rozumiem ze nie każdemu moze podobać się takie podejscie. ja jednak odwiedzam dębki głównie ze względu na klimat i jakość ściezek to coś na co zupełnie nie zwracam uwagi.
Marnacja
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 31, 2016 2:51 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Madasss » ndz sty 14, 2018 8:24 pm

Ile ludzi, tyle opinii, wszystkim się nie da dogodzić. Niektórzy nie maja dzieci i wystarczy im plaża, bo tam spędzają całe dnie, w takim przypadku nie ma co krytykować ;)
Madasss
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 14, 2018 8:10 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron