Odradzam Dębki

Moderator: bobo2206

Odradzam Dębki

Postautor: igor » pn lip 22, 2013 8:58 pm

Jak byłem w Dębkach 10 lat temu i teraz nic sę nie zmieniło. Przepraszam jest więcej turystów. Gmina, władze Dębek nie zrobiły nic dla turystów. Brak ławek, jedno utwardzone przejście na plażę, tzw wolna amerykana na ul Spacerowej (główny deptak) - wszystko razem, ruch samochodów, pieszych, rowerów, gokartów, parkowanie wedle życzenia aby jak najbliżej plaży bez uwag ze strony policji, mimo że wisi tablica ostrzegająca że samochody które zaparkują poza miejscami wyznaczonymi będą odholowywane na parking na koszt właściciela. Policja jeździ i nie reaguje. HORROR. Poza plażą nie ma gdze iść z małymi dzećmi. Porównując inne miejscowości to Dębki wypadają blado. Wstyd dla władz. A można by przynajmniej spróbwac jakoś to uporządkowac tak jak np na ul. Bursztynowej też w Dębkach. Dobrze by było aby ktoś z władz przyjechał w w słoneczny weekend i przekonał się naocznie jak to wygląda
igor
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 22, 2013 8:05 pm

Re: Odradzam Dębki

Postautor: Cherry21 » śr sie 14, 2013 11:49 am

POLECAM DĘBKI !!! BARDZO SPOKOJNA MIEJSCOWOŚĆ I NAJŁADNIEJSZA ORAZ NAJCZYSTSZA PLAŻA - porównując z innymi nadmorskimi miejscowościami.
Ul. Bursztynowa jest zamknięta dlatego jest ładną, uporządkowaną i czystą ulicą. Zamknięta czyli prywatna jakby ktoś nie zrozumiał. A dla ocenienia jak Dębki się zmieniły przez ost. 10lat porównajcie sobie zdjęcia z dawniej a dziś. Np. w Muzeum w Krokowej.

Pozdrawiam!
Cherry21
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 14, 2013 10:09 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron