Strona 1 z 1

Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Post: pn sie 03, 2020 3:51 pm
autor: Jacko
Zdecydowanie odradzam. Lepszy jest hot dog w byle jakiej Żabce.

Re: Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Post: śr sie 05, 2020 12:55 pm
autor: HM1971
O kurczę! Czy mogę zapytać, dlaczego tak stanowczo odradzasz i rzucasz kontrkandydata w postaci hot-doga z Żabki? Czy mięso było źle wypieczone, albo nieświeże? Jakieś złe składniki? Wybacz pytania, ale kumpel wrócił z Dębek jakieś dwa tygodnie temu i wiedząc, że wybieramy się tam z dziewczyną polecał właśnie burgery w Burger Brothers. I teraz nie wiem komu ufać.

Re: Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Post: pt sie 07, 2020 3:13 pm
autor: Thiaggo
Generalnie jedzenie w budach typu burger czy kebab w Dębkach jest beznadziejne. Lepiej zabrać ze sobą małego grila i kupić na miejscu jakieś kiełbaski czy mięso. W miarę dobre jedzenie dają w Playa Dębki ale pizza dość droga - 39 zł peperoni.

Re: Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Post: pt sie 07, 2020 9:52 pm
autor: Jacko
HM1971 pisze:O kurczę! Czy mogę zapytać, dlaczego tak stanowczo odradzasz i rzucasz kontrkandydata w postaci hot-doga z Żabki? Czy mięso było źle wypieczone, albo nieświeże? Jakieś złe składniki? Wybacz pytania, ale kumpel wrócił z Dębek jakieś dwa tygodnie temu i wiedząc, że wybieramy się tam z dziewczyną polecał właśnie burgery w Burger Brothers. I teraz nie wiem komu ufać.


Bułka z ciemnego pieczywa i ok.
Tyle, że zimna i rozpadała się przy konsumowaniu jak beza. Mięso niedoprawione i też zimne. Dostałem coś do jedzenia i to za niezłą kasę, i to coś się nie nadawało do spożycia.