Upadek Kormorana

Moderator: bobo2206

Upadek Kormorana

Postautor: adzia » wt sie 26, 2014 3:25 pm

W tym roku odradzam zdecydowanie Bar Kormoran. jesteśmy w debkach już po raz 4 i zawsze byliśmy zadowoleni z obiadów u nich. W tym roku także się tam udaliśmy i przeżyliśmy szok po prostu. jedzenie koszmarne. ziemniaki do obiadu smakowały jakby były z dni do tylu. kapusta zasmazana zepsuta. pierogi ruskie rozgotowane, farsz bez smaku, ciasto ciągnące się. nie dało się tego zjeść....
Pierwsz raz byliśmy za to w Korabie i bardzo nam się spodobało.Są tam gotowe zestawy obiadowe. za tą cenę zestawu (22 zł) jedzenie bardzo dobre. fajnym pomysłem jest menu na 3 dni do przodu.
Obiady u Hani bez rewelacji w tym roku. jedliśmy tylko raz a dwa lata temu prawie codziennie tam bywalismy.

Ryba dobra w Rabce w tym roku. też po raz pierwszy tutaj jedliśmy.

na uroczysty obiad polecam zamek Krokowa. drogo ale pysznie i w miłej atmosferze zamku.

do widzenia Dębki. do zobaczenia za rok....
adzia
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 26, 2014 2:59 pm

Re: Upadek Kormorana

Postautor: Miro22 » pt maja 29, 2015 10:47 am

dobrze że piszesz o tym... chciałem z rodziną w weekend tam się wybrać
Miro22
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 29, 2015 10:43 am

Re: Upadek Kormorana

Postautor: goras » pn mar 06, 2017 7:37 am

No cóż, zawsze tak się dzieje gdy właściciel zaczyna oszczędzać na jedzeniu, podając nieświeże i zamrożone produkty. To jest niestety normal na polskim wybrzeżu, dlatego od lat już tu nie przyjeżdżam na wakacje.
goras
 
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 06, 2017 7:36 am

Re: Upadek Kormorana

Postautor: dantoxx » czw cze 08, 2017 4:56 pm

dobrze że piszesz o tym
dantoxx
 
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 08, 2017 4:43 pm

Re: Upadek Kormorana

Postautor: reqer » czw lip 20, 2017 9:36 am

Czy on jeszcze jest otwarty?
reqer
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 20, 2017 9:28 am

Re: Upadek Kormorana

Postautor: Rychyer » pt cze 29, 2018 4:22 pm

Ja mam raczej odmienne zdanie niż mój poprzednik. Nie zgodziłbym się z tą wypowiedzią.
Rychyer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 23, 2018 6:47 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron