Strona 1 z 1

Dobre jedzenie w Dębkach?

Post: ndz mar 19, 2006 1:59 pm
autor: zielony
W Debkach polecam tylko naleśniki, w knajpie co je na takich dużych płytach robią, oraz golonko i kurczaka w barku KURCZAK Nr 1 - na golonko trza się kręcić już koło 13, po 15 golonek już zwykle nie było. Przyzwoicie jest jeszcze "Pod Korzeniem" i taka knajpa przy ul. Łąkowej pod zielonymi parasolami. Jesli chodzi o "Kormoran" to jakby co 10 rybke olej zmienili to moze by było jak w 2004, 2005 poszli dalej i zmieniali olej co 40 smażeń. Tak naprawde to ostatnio jadłem w Kormoranie 2 razy i 2 razy może i rybka byłaś świeża ale napewno olej był solidnie wypalony - nie dało się tego jeść. Właściciel zapewne też nie zna takiego urządzenia jak wyparzarka. I się nie dziwię. Chołota przyjedzie, poje i odjedzie.
Generalnie to w Dębkach NIE MA PRAWDZIWEJ KNAJPY z jedzeniem. Jeżeli ktoś uważa że jest inaczej to niech sobie spróbuje wyobrazić funkcjonowanie takiego czegoś w swoim mieście.

Mirek

Post: wt maja 23, 2006 8:58 pm
autor: Gość
Jest super miejsce, pizzeria La costa to super pizzerio-knajpka czynna chyba do 22;/, Fajny w ostatnim roku był też riders pub tylko ludzie troche wiecej rdzennie polskiej muzyki (disko polo !!!! ) nie lubie zabaw przy umpa umpa umca umca bara bara itp. !! DISKO POLO DO DĘBEK kiedys mario w swoim sklepie tam gdzie teraz jest sklep marcin robił fajne potańcówki chłopaki grali z dyskietek disko polo country piosenki religijne i szanty za to lubie Pana maria.