BARACUDA

Moderator: bobo2206

BARACUDA

Postautor: ggrze5 » ndz lip 08, 2007 11:40 pm

spory wybór żarcia spoko rybki łosoś z grila, halibucik - mniam
kotleciki z kuraka też spoko, surówki też bez zarzutu, mają również zupki itp
ceny jak wszędzie - bez rewelacji ale tu sie je na talerzach i sztućcami - zero plastiku !

obsługa sprawna - daje radę nawet przy większej liczbie klientów bez dzikiego wywrzaskiwania numerków itp.

schludna i bezpłatna (dla klientów) toaleta - rarytas na skalę Dębek

Tylko nie wiem czemu przy placu zabaw dla dzieci dziwny napis , że tylko dla mieszkańców... a i tak są tam tylko stare zdemolowane huśtawki - BRAĆ PRZYKŁAD z knajpu przy punkcie apteczym

PS
nie dajcie sie nabrać na pierogi... zresztą moja wina nie wiem na co liczyłem :)
ggrze5
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 06, 2007 4:19 pm

Postautor: cesc » pn sie 04, 2008 5:38 pm

Jedzenie w Baracudzie jest świetne,wszystko czysto i cicho,serdecznie polecam :D
Obrazek
cesc
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 12, 2008 2:16 pm
Lokalizacja: Kielce/Okolice

Baracuda

Postautor: gabizientek » pn lip 20, 2009 2:09 pm

Rowniez polecam ,smaczne jedzenie, ceny bez kosmosu,jak juz wspominano nie jada sie na tackach ,jedzonko podaja do stolika no i duzy wybor w menu kazdy znajdzie cos dla siebie:)
gabizientek
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 20, 2009 1:56 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postautor: Daniela » pn sie 03, 2009 10:27 pm

polecam, najlepszy schabowy w mieście i to niezmiennie od lat:):):) pozdrowienia dla szefa kuchni:)
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Re: BARACUDA

Postautor: Mariola » sob lip 10, 2010 9:12 pm

JEDZENIE REWELACYJNE TANIO I PYSZNIE POLECAM A PLAC ZABAW WCALE NIE JEST ZDEMOLOWANY!!!!!
Mariola
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 10, 2010 9:01 pm

Re: BARACUDA

Postautor: zygzak » czw lip 28, 2011 11:52 pm

Baracuda to pewniak. Nigdy się tu nie nacięliśmy na żaden "pasztet". Dlatego najczęściej tu zaglądamy zwłaszcza na ryby. Przyjemne otoczenie - oczko wodne w skalniaku, zielono. Plac zabaw dla dzieci fajna sprawa. Kulturalnie, kelnerki podają, zero plastiku, wybór potraw duży. I nie ma wrzasku jak na przeciwko...
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: BARACUDA

Postautor: mm-m » śr sie 24, 2011 12:12 am

Niekwestionowany nr 1 "Enigma" na Spacerowej. Grilowany łosoś w sosie śmietanowo-winnym jest super!!! I deser jogurtowy. E
mm-m
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 1:35 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron