Strona 1 z 1

Kurczak nr 1

Post: pt lip 20, 2007 10:53 am
autor: maciekz
Witam
Czy w tym roku jest jeszcze w "Dębkach Kurczak nr 1" ??
W tamtym roku ponoć miał być poraz ostatni, ale jakoś nie chciało nam się w to uwierzyć.
W tamtym roku po trwającej 13 godzin jeździe wreszcie dotarliśmy do Dębek, do Kurczaka trafiliśmy około 30 minut przed zamknięciem - na rożnie były jeszcze chyba 3 kurczaki. Szybciutko zamówiliśmy jednego i powiem szczerze że uznaliśmy tego kurczaka za najlepszego w życiu. Pewnie dlatego że byliśmy bardzo głodni, pewnie dlatego że był naprawdę doskonały (wypieczony) i pewnie dlatego że smakował też naszej małej córeczce.
I dlatego mam nadzieje ze w tym roku znowu zjem takiego samego kurczaka.

Pozdrawiam

Post: pt lip 20, 2007 12:28 pm
autor: Jaworski
A kto tak Panu powiedział? W miarę znam właściciela kurczaka nr 1, rozmawialiśmy w zeszłym roku kilka razy, nic nie mówił., jakoby miał "zwijać interes". Smacznego!

Post: pt lip 20, 2007 12:32 pm
autor: maciekz
Mam nadzieję że kurczak będzie, a informację uzyskaliśmy w tamtym roku około 25 sierpnia (pod koniec działalności Kurczaka w 2006 roku) będąc bezpośrednio w namiocie i rozmawiając z właścicielem.

Pozdrawiam

Re: Kurczak nr 1

Post: pt cze 24, 2011 7:40 pm
autor: bleblu
Kurczak wciąż nie ma sobie równych, dania pierwsza klasa, czas oczekiwania nie za długi a porcje takie że ledwo wychodziłem ;) Ceny... wybaczalne ;)

Re: Kurczak nr 1

Post: wt lip 19, 2011 11:19 pm
autor: zygzak
poproszę o namiar na Kurczaka nr 1, o którym mowa; w tamtym roku jedliśmy kultowego kurczaka w namiocie przy skręcie w kierunku Piaśnicy od Spacerowej, ale w tym roku panie z sąsiedniego sklepiku powiedziały, że niestety w tym sezonie tego pana już nie ma w Dębkach