Hollstein NAJGORSZY LOKAL!!!!!!!

Moderator: bobo2206

Hollstein NAJGORSZY LOKAL!!!!!!!

Postautor: jagabella » pn lip 30, 2007 7:48 pm

Niedawno wrocilam z Dębek i obiecalam jedno-opisac historie z Hollsteina i ustrzec innych przed niepotzrebna starta kasy!!!
Pewnego dnia wybralam sie z chłopakiem na obiad właśnie tam!!!Zamowilismy obiad.W trakcie składania zamowienia co zwykle trwa ok.1 minuty pani obsługujaca odbiegala 3 razy i chyba niebardzo wiedziala co zamawiamy-ale nie to jest najgorsze!!! czekalismy ok. 1h na 2x devoille, frytki i surówka- ale to tez mozna pominac-po godzinie moj chlopak dostal obiad a ja nie bo panie (3 w obsludze) zapomnialy o moim zamowieniu!!!!!
CZekalismy dalej!po 30 minutach przyszlo moje danie i "przemila" pani z glupim pytaniem :jak moga mi sie zrekompensowac??Moze fante chce za to???"
Nie wiem moze ta pani byla pijana... bo madra napewno nie!!!
ale nie to jest najgorsze!! salatka i frytki ok natomiast na devoille skrzywily mi sie sztuczce nie (byly z plastiku:)) a i tak nie udalo mi sie go przeciac!!!! udalo mi sie odskubac troche "panierki" i .... reakcji nie skomentuje!!!Moj devoille smazyl sie chyba przez te 1,5 h ktore czekalam!!!


Przesledzilam forum i zauwazylam tam kilka opini podobnych do moich!!!
Bylam w Dębkach kilka razy i zapewniam ze jest tam wiele miejsc gdzie mozna dobrze zjesc dlatego takie restauracje jak Hollstein proponuje omijac szerokim łukiem!!

:!: PODSUMOWUJAC:
-ZERO ORGANIZACJI (OBSLUGA BIEGA JAK POSTRZELONA)
-NIEDOBRE JEDZENIE
-CENY BEZ REWELACJI
-w skali od 1 do 10 daje -100!!!!!!!!!!!!

Jedyny plus to ciekawy wystroj!!!!
jagabella
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 30, 2007 7:03 pm

Postautor: robix » pt lis 23, 2007 11:04 pm

.............................
,, Kto nie pije ..... podpier . . . a ''
robix
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 08, 2007 8:00 pm
Lokalizacja: Ameryka Środkowa


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron