jedzonko i pipitko do tego

Moderator: bobo2206

jedzonko i pipitko do tego

Postautor: ela » czw cze 01, 2006 8:47 pm

wybieramy sie z dziećmi w tym roku do debek 1 raz prosze fachowców którzy sa tam stałymi bywalcami o radę gdzie zjesć dobrze i nie bardzo drogo gdzie dobra rybka, lody, frytki i inne smakołyki :lol:
ela
 

Polecam

Postautor: Jaworski » czw cze 01, 2006 9:04 pm

Jako bywalec od 17 lat polecam dobre knajpki:
Rybka - Kormoran, wlasciciel rybak, to stara restauracja, w ktorej jedzenie wciaz jest jak najlepsze, to samo tyczy się "pod dębami", jesli chodzi o frytki: polecam najlepiej z kurczakiem w zestawie przy roznie na spacerowej nr. 1 w Dębkach u takiego gościa z dlugimi wlosami kolo 30, pizza - La costa(super jedzonko, klimat, niskie ceny), lody - polecam lodziarnie "pod papugami" zdecydowanie najlepsze lody i inne slodkosci w Dębkach;)
Pozdrawiam, jesli sa jeszcze jakies pytania, prosze pisac
Jaworski
 

Postautor: dzieki » pt cze 02, 2006 11:23 pm

o moze cosik z rozrywki gdzie dobre i nie drogie piwko i gdzie mozna potańczyc albo sie pobawic jakieś koncerty albo cos dla dzieci prosze o rade starych bywalców pozdrawiam :lol:
dzieki
 

hura

Postautor: ela » pt cze 02, 2006 11:25 pm

a może jest cos do zwiedzania w poblizu, wiecie gzdie fajnie pojechać, czy znacie pensjonat na łąkowej 4 u p. Detlaf , dajcie znać :shock:
ela
 

Riders pub

Postautor: Jaworski » pt cze 02, 2006 11:39 pm

Tak dla ludzi na odpowiednim poziomie polecam rockowe klimaty w Riders Pub, dla gowniarzy Bolsy i inne chlamy;) a dla dzieci...jest bardzo duzo atrakcji, wesole miasteczko, plac zabaw(duuuzy)
Jaworski
 

zwiedzanie

Postautor: Jaworski » pt cze 02, 2006 11:41 pm

jest zamek w Krokowej, w ogole jest b. duzo rzeczy do zwiedzania...ale wiecej dowiec ie sie na miejscu;), zapraszam
Jaworski
 

DZIEKI

Postautor: ela » pt cze 02, 2006 11:43 pm

NO NA GÓWNIARZA JESTEM NIESTETY ZA STARA, ALE FAJNIE ZE JEST COSIK DLA DZIECI DLA NICH SIE TAM WYBIERAMY, FAJNIE JAK JEST COS DO ZWIEDZANIA LUBIMY ZAMKI, STARE KOSCIOŁY I TAJEMNICZY KLIMAT POZDRAWIAM :lol: :lol:
ela
 

...

Postautor: Jaworski » sob cze 03, 2006 11:53 am

chodzilo wlasnie o to, ze dla starszych ludzi, na poziomie - Riders Pub ate Bolsy itp. to dla smarkaczy;)
Jaworski
 

Postautor: Gość » ndz cze 04, 2006 9:05 pm

jak lubisz stare kościoły to polecam klasztor w żarnowcu
Gość
 

Re: Polecam

Postautor: Nigdywięcej » ndz wrz 20, 2009 12:38 am

Jaworski pisze:Jako bywalec od 17 lat polecam dobre knajpki:
Rybka - Kormoran, wlasciciel rybak, to stara restauracja, w ktorej jedzenie wciaz jest jak najlepsze, to samo tyczy się "pod dębami", jesli chodzi o frytki: polecam najlepiej z kurczakiem w zestawie przy roznie na spacerowej nr. 1 w Dębkach u takiego gościa z dlugimi wlosami kolo 30, pizza - La costa(super jedzonko, klimat, niskie ceny), lody - polecam lodziarnie "pod papugami" zdecydowanie najlepsze lody i inne slodkosci w Dębkach;)
Pozdrawiam, jesli sa jeszcze jakies pytania, prosze pisac

Jeśli ktos poleca bar pod dębami, to albo ma żołądek ze stali, albo ma chody u sprzedawców i podaja mu świerzą rybe. Mogę tak napisać po przewymiotowanej całej nocy, po zjedzeniu specjalności zakładu-łososia w folii!!!
Wszystko zaczęło się od dorsza-żeby wcisnąć więcej-sprytnie sklejono dwa filety w jedna rybę-może ludzie z Polski sie nie poznają-bo może w życiu ryby nie jedli...do tego surówka z białej kapusty-leżała w lodówce po przygotowaniu ze dwa tygodnie-była sucha i bez smaku, frytki do dorsza podane jak juz konczyłem go-więc miałem je na deser.Moja żona wzięła wspomniana wczesniej rybę łosoś-dziubneła pare razy i oczywiście ja dojadłem-z czego wynika, że jak żygałem całą noc a żona tylko rano, skończyło sie generalnie u lekarza w Krokowej.
NIE POLECAM!!!!!!!
Nigdywięcej
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 1:09 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron