do pana Kurczaka 1 Debki

Moderator: bobo2206

do pana Kurczaka 1 Debki

Postautor: LUKAS » ndz cze 04, 2006 10:01 am

PROSZE O CENNIK PANA PYSZNOSCI PIECZONYECH SZYNEK I KURCZAKA BO NIE WIEM ILE MNIE TEN WYJAZD MOZE KOSZTOWAC CHOC W PRZYBLIZENIU ILE CO KOSZTUJE POZDRAWIAM :o
LUKAS
 

ceny

Postautor: szefczyk » czw cze 08, 2006 9:51 am

Wiesz co Panem od kurczaków nie jestem, ale moge ci pomoc, w zeszłym roku jadłem u tego Pana zestawy obiadowe (pół kurczaka, frytki, surowka, no i mogłes sobie wziasc ogorka :D ) to kosztowal mnie o ile dobrze pamietam taki zestaw 12zł, zamiast polowki kurczaka mogles wziasc szasłyka, zupy co dzien inne (świeże nie jak w barach )po 5zł, kurczak 15zł, chyba były takie ceny:)
szefczyk
 

tak

Postautor: Jaworski » czw cze 08, 2006 10:13 am

tak, tak, Pan Szefczyk ma rację, mniej więcej takie ceny u Pana z kurczakami, pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: ania » czw cze 08, 2006 10:51 am

dzieki to j4eszcze wzgledne ceny aby nie bylo drozej w tym roku :lol:
ania
 

mysle, ze nie

Postautor: Jaworski » czw cze 08, 2006 2:25 pm

mysle, ze nie ten gosc to solidny czlowiek, a nie wyzyskiwacz. Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: ewka » czw cze 08, 2006 4:37 pm

Do Pana kurczaki niech Pan nie podnosi ceny a bedzie Pan miał i tak klientele, wszyscy pó0jda tam gdzie taniej i smacznie, niestety wielu chce sie dorobic szybko i winduja ceny oferujac byle jaki towar POZDRAWIAJM 8)
ewka
 

Postautor: LUKAS » czw cze 08, 2006 8:16 pm

tak racja lepiej nie podnosic cen i tak jak dobre to sie zarobi
LUKAS
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron