PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Moderator: bobo2206

Postautor: mjm » śr mar 07, 2007 8:43 pm

czy wie pan cos moze o domkach mirek? czy rzeczywiscie jest tak zle jak pisza na forum??
mjm
 

Postautor: gosc » sob mar 10, 2007 12:01 am

niestety :(Bo to zadne informacje ktorych pan tu szeroko udziela,stronnicze i nieprawdziwe,to juz lepiej niech pan zapadnie w sen letni i nie uracza ludzi swoimi watpliwymi radami!Dobranoc
gosc
 

Postautor: Gość » sob mar 10, 2007 2:10 pm

a co ty wiesz ze piszesz za kogoś mi pan Jaworski udzielił konkretnych i prawdziwych rad dzieki czemu nie dałem sie przez oszustów nabić w butelkę, pewnie jak wielu wczasowiczów którzy oczarowaniem tych pieknych opisów domków wypoczynkowych na miejscu sie rozczarowali nie musisz czytać tych postów od J. o tobie potrzebny sen do lepszego myslenia nie wypisuj wiecej bzdur...
Gość
 

Asia 22

Postautor: Gość » śr kwie 25, 2007 11:52 am

Dzień Dobry:)! Mam pytanie w związku z tą elektrownia i z tymi wiatrakami. Czy to prawda ze zostaną one wybudowane w morzu? Jesli tak to mniej więcej kiedy? W tym roku po raz 6 wybieram sie do Dębek i chciałam spytać jak wygląda rzeczka i czy wiele sie zmieniło od tamtego roku?
Gość
 

Asia 22

Postautor: Gość » śr kwie 25, 2007 11:56 am

Dzień Dobry:)! Mam pytanie w związku z tą elektrownia i z tymi wiatrakami. Czy to prawda ze zostaną one wybudowane w morzu? Jesli tak to mniej więcej kiedy? W tym roku po raz 6 wybieram sie do Dębek i chciałam spytać jak wygląda rzeczka i czy wiele sie zmieniło od tamtego roku?
Gość
 

Asia 22

Postautor: Gość » śr kwie 25, 2007 11:56 am

Dzień Dobry:)! Mam pytanie w związku z tą elektrownia i z tymi wiatrakami. Czy to prawda ze zostaną one wybudowane w morzu? Jesli tak to mniej więcej kiedy? W tym roku po raz 6 wybieram sie do Dębek i chciałam spytać jak wygląda rzeczka i czy wiele sie zmieniło od tamtego roku?
Gość
 

do Pana Jaworskiego

Postautor: karinka » pt kwie 27, 2007 11:57 am

Mogę się coś dowiedzieć o domkach KCH na Spacerowej 16? I jeszcze - czy jest porządny pediatra w Dębkach lub okolicy?
karinka
 

Postautor: Jaworski » pt kwie 27, 2007 5:49 pm

mjm pisze:czy wie pan cos moze o domkach mirek? czy rzeczywiscie jest tak zle jak pisza na forum??

Nie tyle źle, co fatalnie. Standard porównywalny z domkami ogrodowymi z NOMI po 800zł. Warto dodać jeszcze, iż szef tego "pensjonatu" ma niezwykle lekceważący stosunek do klienta. Odradzam.

niestety :(Bo to zadne informacje ktorych pan tu szeroko udziela,stronnicze i nieprawdziwe,to juz lepiej niech pan zapadnie w sen letni i nie uracza ludzi swoimi watpliwymi radami!Dobranoc

Smacznego, zawistny ignorancie.

Dzień Dobry:)! Mam pytanie w związku z tą elektrownia i z tymi wiatrakami. Czy to prawda ze zostaną one wybudowane w morzu? Jesli tak to mniej więcej kiedy? W tym roku po raz 6 wybieram sie do Dębek i chciałam spytać jak wygląda rzeczka i czy wiele sie zmieniło od tamtego roku?

Witam, niestety, nie mogę udzielić kompetentnej i wyczerpującej temat odpowiedzi na to pytanie. Po pierwsze powracam na forum po długiej nieobecności spowodowanej czynnikami niezależnymi ode mnie, a po drugie w Dębkach nie byłem już kilka miesięcy, ponownie wybieram się w poniedziałek i na pewno dostarczę nowe informacje.

Mogę się coś dowiedzieć o domkach KCH na Spacerowej 16? I jeszcze - czy jest porządny pediatra w Dębkach lub okolicy?

Domki wyglądają solidnie, lecz wydają się trochę małe. Przykro mi, nie mogłem sprawdzić osobiście, jeśli będzie tak możliwość, sprawdzę w nadchodzącym tygodniu i zdam opinię.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, zawistnym krytykantom radzę zamknąć usta, pozdrawiam gorąco.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » sob kwie 28, 2007 12:56 am

o buraku w koncu jestes milo cie znow tu widziec znowu ludziom zaczynasz kity wciskac
Gość
 

Postautor: baart » pt maja 04, 2007 8:37 am

p.Jaworski udziela konkretnych informacji a jego krytykanci występują anonimowo a i jedynym argumentem są wyzwiska

na elektrownię i wiatraki póki co nie ma zgody (NB plany budowy mają już cobajmniej 5 lat), ale z tego co słyszałem inwestor jest coraz bardziej zdeterminowany
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: ania_pelka » pn maja 21, 2007 9:16 pm

Ja również prosze o opinię na temat KCH domków letniskowach. I czy to jest na spacerowej 16 czy zakonnej jeden bo wszędzie na stronach www jest że spacerowa a na kartce którą przysłali jest ze na zakonnej jeden. Jak to w końcu jest? Pozdrawiam
ania_pelka
 

Postautor: Anonymous » pn maja 21, 2007 11:47 pm

Ja mam pytanie odnośnie fajnego pola namiotowego jestem w stanie wydać około 40-50 zł za dzień. Konkretnie 3 osoby dorosłe, mały pies ( wielkości ratlerka) + przyczepa campingowa z przedsionkiem z podłączeniem do prądu, najlepiej sanitariaty w dobrym stanie i żeby nie było strasznej wilgoci. panie Jaworski coś pan poleca??

Byłabym wdzięczna za rady.
Anonymous
 

Postautor: Jaworski » śr maja 30, 2007 6:20 pm

Gabbygirl pisze:Ja mam pytanie odnośnie fajnego pola namiotowego jestem w stanie wydać około 40-50 zł za dzień. Konkretnie 3 osoby dorosłe, mały pies ( wielkości ratlerka) + przyczepa campingowa z przedsionkiem z podłączeniem do prądu, najlepiej sanitariaty w dobrym stanie i żeby nie było strasznej wilgoci. panie Jaworski coś pan poleca??

Byłabym wdzięczna za rady.

Witam.
Odpisałem na prywatną wiadomość.

a również prosze o opinię na temat KCH domków letniskowach. I czy to jest na spacerowej 16 czy zakonnej jeden bo wszędzie na stronach www jest że spacerowa a na kartce którą przysłali jest ze na zakonnej jeden. Jak to w końcu jest? Pozdrawiam

Domki są na ulicy Spacerowej, "tuż obok" wejścia do ulicy Zakonnej.
Wyglądają solidnie, niestety nie miałem możliwości wejść do środka. Wydaje mi się, że w środku może być trochę ciasnawo, nie mniej jednak nie mogę z góry założyć, że tak jest.
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze.
Pozdrawiam i wszystkim życzę miłego wypoczynku w Dębkach!
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Daniela » czw lip 17, 2008 7:18 am

Czy jest w Dębkach pediatra???
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

2-ka od 10-08-2008

Postautor: fam » pt lip 25, 2008 8:28 pm

Witam, szukam wolnej 2 (z łazienką) na tydzień od 10 sierpnia. Jest szansa? Czy zdarza się, że ludzie mimo rezerwacji nie przyjeżdżają, czy raczej na to nie liczyć i szukać gdzie indziej. Chcę dołączyć do rodziny w Dębkach (na wakacjach), ale chyba trochę późno okazało się, że mam urlop :(
z góry dziękuję za info
fam
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 25, 2008 8:12 pm

Re: PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Postautor: Ruda » pn lut 14, 2011 9:57 am

Witam,

jak wygląda sytuacja w czerwcu? wybieram się po 20stym :)
Pierwszy raz w Dębkach: 1988!!!
Ruda
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 1:38 pm

Re: PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Postautor: andzia3606 » czw mar 17, 2016 7:19 pm

:)
andzia3606
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 17, 2016 6:29 pm

Re: witam

Postautor: bennux » wt gru 13, 2016 4:27 pm

Jaworski pisze:Witam,
po kolei:
Dobrze zjeść można w Złotej Rybce - fileciki, rybki, ew. schabowe, fryteczki, ziemniaczki, wszystko b. smaczne. To samo i równie smacznie zjeść można w Kormoranie i Pod Dębemi.
taki zestaw obiadowy to max 15 zł a nawet za 10 mozna solidny obiadek tam zjesc.
Polecam również rożno z kurczakami na Spacerowej u takiego Pana z przylizanymi włosami, świetne, świerze jedzonko, nigdy sie nie zawiodłem.
Rybki polecam również od rybaków przy głownym wejściu na plażę, po prawej stronie jest taki skromny domek ostatni przed plazą....
Lody polecam "Pod Papugami" to chyba najbardziej solidna lodziarnia w Dębkach i jest tutaj już długo, więc towary sprawdzone :wink:
Pozdrawiam wszystkich, i zapraszam


Zgadzam sie !
bennux
 
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 13, 2016 3:57 pm

Re: PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Postautor: dorothamux » czw kwie 13, 2017 7:41 pm

w złotej rybce było dobre jedzenie...
dorothamux
 
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 13, 2017 7:15 pm

Poprzednia

Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron