Najlepsze jedzenie

Moderator: bobo2206

Najlepsze jedzenie

Postautor: postrach » pn lip 25, 2005 5:18 pm

BAR POD ARKADAMI

Na prawo wjezdzajac do Dębek jest tam zajebiste jedzenie.
przyjezdzam do Dębek juz 16 lat i zawsze tam jem obiady
Postrach
postrach
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 25, 2005 5:01 pm
Lokalizacja: Zgorzelec

Postautor: katarzynka » śr sie 17, 2005 10:26 am

dla mnie najlepsze jedzonko jest U HANI super obiadki - moje dzieci jadły jak nigdy pyszne jedzonko było też w KORABIE polecam
katarzynka
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 16, 2005 3:08 pm

Postautor: Artur. » sob sie 20, 2005 1:19 pm

Ja polecam jedzenie w "Akwarium" oraz w miejscu gdzie jest taki duży hamburger - gofry i pizze
Artur.
 

Postautor: CZARowna » ndz sie 21, 2005 10:48 pm

no tam gdzie jest ten hamburger duzy to dobra pizze maja. Najlepsza w Dębkach. Jeszcze calkiem cacy jest w tym barze "przy lodzi"
CZARowna
 

Postautor: Zrażony » sob sie 27, 2005 10:51 am

Jadłem parówki. Obleśny podrób pakowany w celofan, robiony ze wszystkiego, co się masarzowi nawinie pod rękę. Jako że niektórzy czytelnicy mogą odczuwać pewien dyskomfort, to, co się nawija po masarzową rękę, pozostawimy wyobraźni...
Zrażony
 

pycha jedzenie

Postautor: dębkowicz » pn paź 10, 2005 11:42 am

najlepsze jedzenie jest zdecydowanie w barze homer na kampingu "kaszub",prawdziwe domowe obiady,3 czy 4 zupy codziennie,ziemniaczki z koperkiem,co jest cudem bo wszedzie tylko frytki!!,kotlet schabowy na pół talerza,świeżutki,rozbijany w momencie zamówienia(sam słyszałem),duzo surówki,byłem sam 2 tygodnie z dwójką maluchów,nigdzie nie chciały jeść tylko tam.polecam szczególnie rodzinom z dziecmi,naprawde bez ryzyka mozna niedrogo zapełnić brzuszki. dziewczyny z obsługi bardzo miłe,raz za długie oczekiwanie na posiłek dostałem nawet jakis rabat,zdecydowanie najlepsza jadłodajnia :) w debkach !!!!
dębkowicz
 

Postautor: jasio87poznan » wt sty 10, 2006 11:04 pm

bardzo udana jest rowniez pizzeria w centrum debek (zapomnialem nazwe) :), ale nie poto jedzie sie nad moze, aby pizze jesc :) tylko rybki :) Pozdrawiam
jasio87poznan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 10, 2006 10:14 pm
Lokalizacja: Poznań

homer bar

Postautor: kolunio » pt mar 10, 2006 6:35 pm

Zgadza sie! Kto ma dosyc frytek i polproduktow niech idzie do Homera na camp.Kaszub.Jedzonko jak w domku,choc fakt czasem trza czekac:(Ale potem uczta jak marzenie!I co najwazniejsze:chcesz ziemniaki-prosze bardzo,chcesz ryz lub kasze -zaden problem!!!

polecam :lol:
kolunio
 

Postautor: Gość » ndz mar 19, 2006 12:44 am

najlepsze to są zapiekanki z sosem czosnkowym u kebabów :D :D i te kebaby od kebabów też z sosem czosnkowym :D
Gość
 

KURCZAK NR 1 W DEBKACH !!

Postautor: SEWERYN » wt maja 23, 2006 8:52 pm

Pozdro dla goscia od kurczaków na spacerowej po prawej od wiazdu, jest najlepszy ! Zapraszam do jego baru ręcze za to co mówie pyszne ogorki:D
SEWERYN
 

Postautor: Gość » pn lip 10, 2006 2:29 pm

polecam gawre nad piaśnicą zarypiaste wędzone ryby na ciepło prosto z wędzoka
Gość
 

kurczak numero uno!

Postautor: Gość » sob lip 29, 2006 9:28 pm

Najlepsze jedzenie jest u Kurczaka na spacerowej! poza kurą przyrządza rewelacyjne szaszłyki! no i oczywiscie golonkę i zupe ogórkową! a propos golonki kto nigdy nie jadł tego specyfiku po "Kurzczakowej" golonce napewno się przekona! zero tłuszczu samo mięso! poprostu mistrrz! pozdro od Łukasza i całej ekipy!! dzieki za gratisowe kajzerki!!
Gość
 

najlepsze świeze jedzenie!

Postautor: Wczasowicz » pt sie 04, 2006 2:32 pm

w Barze "Zielony Smok" przy polu namiotowym "Leśnym" to jest na końcu Dębek przy kościele, zawsze dostaniesz świeże jedzienie. Schabowe schodzą jeden po drugim {współczuje pani, która je tłucze}, bo są robione na bierząco. To samo jest z DeVolaie'm. To nic ze czekasz te 15min na swojego kotlecika czy DeVolaika, ale watro!:) Czuć swojskie domowe jedzenie. To samo chciałam napisać o zupkach. Codziennie trzy, cztery świeze zupki, gotowane na warzywach i kurczaku. Nie raz trafił mi sien kawałek mięska w misce, było aż miło:) Dlatego będę się tam stołowała do końca mojego pobytu a jestem z małymi dziećmi.
Wczasowicz
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron