"Enigma" i "pod Dębami"

Moderator: bobo2206

"Enigma" i "pod Dębami"

Postautor: polk123 » sob lip 04, 2009 9:46 am

jeśli normalny obiad i fajna kolacyjka to polecam "Enigmę" na końcu Spacerowej.Rybka...to zdecydowanie w barze pod Dębami a szczególnie przepyszny sandacz z grilla...
polk123
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 04, 2009 9:25 am

Postautor: Nigdywięcej » pt wrz 18, 2009 1:18 pm

Jeśli ktos poleca bar pod dębami, to albo ma żołądek ze stali, albo ma chody u sprzedawców i podaja mu świerzą rybe. Mogę tak napisać po przewymiotowanej całej nocy, po zjedzeniu specjalności zakładu-łososia w folii!!!
Wszystko zaczęło się od dorsza-żeby wcisnąć więcej-sprytnie sklejono dwa filety w jedna rybę-może ludzie z Polski sie nie poznają-bo może w życiu ryby nie jedli...do tego surówka z białej kapusty-leżała w lodówce po przygotowaniu ze dwa tygodnie-była sucha i bez smaku, frytki do dorsza podane jak juz konczyłem go-więc miałem je na deser.Moja żona wzięła wspomniana wczesniej rybę łosoś-dziubneła pare razy i oczywiście ja dojadłem-z czego wynika, że jak żygałem całą noc a żona tylko rano, skończyło sie generalnie u lekarza w Krokowej.
NIE POLECAM!!!!!!!
Nigdywięcej
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 1:09 pm

Postautor: baart » pt wrz 18, 2009 6:03 pm

jeśli czytaliscie moje posty to wiecie , że kiedys bardzo polecałem 'pod dębami' - teraz już nie polecam - nigdy się wprawdzie nie zatrułem, ale jedzenie jest teraz co najwyżej przeciętne, a kilkanaście lat temu było bardzo dobre
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: Nigdywięcej » pt wrz 18, 2009 9:18 pm

Dzis próbowaliśmy porozmawiać z właścicielem-uświadomić mu zagrożenie jakie sprowadzaja na konsumentów dania serwowane w jego restauracji....ale wytoczył sie do nas pijany w trzy...jegomość (godzina 13!!!!) zaczął nam ubliżać...takie małe dębkowskie bagienko!!
Nigdywięcej
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 1:09 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron