Jakie ceny w Dębkach?Piwko,obiad,deser?

Moderator: bobo2206

Jakie ceny w Dębkach?Piwko,obiad,deser?

Postautor: adamzebro » pt lip 10, 2009 11:48 am

Siemka All,
Jeśli możecie podać ceny w Dębkach,chodzi o gastronomię:
Piwko,gofry,lody,deser,pizza,zapiekanki,rybka...

p.s.
Gdzie warto na jakieś grubsze zakupy wyskoczyć?

Dzięki i pozdro
adamzebro
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 11:50 am

Postautor: SI » pt lip 10, 2009 4:02 pm

Nie pamiętam dokładnie wszystkich cen, ale gofry od 3 zł w górę; lody gałkowe 1,8-2 zł za gałkę; pizza bodajże od 8 zł
Ceny są niższe niż np. w Karwii :roll:

Na duże zakupy można się wybrać najbliżej do Delty w Krokowej a jak dalej to np. do Władysławowa do Lidla czy Biedronki :wink:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Postautor: adamzebro » pt lip 10, 2009 11:11 pm

W Stegnie Gdańskiej gofry 5 zł wzwyż,piwko 6 zł,lody podobnie.
Pizza za 8 zł?Hehe ,mam nadzieję,że nie jest to produkt z garmażerki.
Dzięki za informacje.\

SI pisze:Nie pamiętam dokładnie wszystkich cen, ale gofry od 3 zł w górę; lody gałkowe 1,8-2 zł za gałkę; pizza bodajże od 8 zł
Ceny są niższe niż np. w Karwii :roll:

Na duże zakupy można się wybrać najbliżej do Delty w Krokowej a jak dalej to np. do Władysławowa do Lidla czy Biedronki :wink:
adamzebro
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 11:50 am

Apropo cen

Postautor: Prez » sob lip 11, 2009 10:54 pm

Na świeżo
Lody świdry ( polecam 3,50 mały, duzy 6) włoskie tańsze
Piwo w knajpach moim zdanie przyzwoite 5 -6 zł na morskiej ( chyba jest to główna ulica Dębek ) najtańsze chyba było w lagunie 3,5 zł oczywiście na plaży deczko wyżej,
Gofry to zależy od składników od 2,50 do najbardzierj wypasionych 8,50 ( z lodami lub bita śmietaną , 3 rodzaje świeżych owoców polewa i posypka)
Kebab 9zł
Pizza wg składników ja jadłem za 12 dużą
Prez
 
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 11, 2009 10:38 pm

Re: Jakie ceny w Dębkach?Piwko,obiad,deser?

Postautor: jerzu » ndz lip 12, 2009 8:33 pm

adamzebro pisze:Siemka All,
Jeśli możecie podać ceny w Dębkach,chodzi o gastronomię:
Piwko,gofry,lody,deser,pizza,zapiekanki,rybka...

p.s.
Gdzie warto na jakieś grubsze zakupy wyskoczyć?

Dzięki i pozdro


Piwko - z kija od 4,50 w górę. Gofry - od 3,50 w górę, lody - gałkowe od 1,80 do 2,00, świderki od 3,50 (małe). Desery lodowe - polecam w budce na przeciwko pizzerii LaCosta - bardzo dobre, od 8 zł. Pizza - nie wiem jak w Holsteinei, LaCosta jakoś mi nie podchodzi. Polecam w LaCoście spaghetti. Zapiekanek nie jadłem, ale widziałem takie ogromniaste w barze "U Grubego". Polecam u nich zestaw kebab - z frytkami i sórówką. 16 zł., a mozna się nieźle najeść. Rybka - generalnie wszędzie drogo, drożej niż w głębi lądu ;-)) Ja jadłem w smażalni "U rybaka" i "Pod korzeniem". Polecam to drugie miejsce.
Większe zakupy robiłem w Lidlu we Władysławowie. Tam jest też Polo Market i Biedronka.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: antracyt » pn lip 13, 2009 11:41 pm

Piwo jest aktualnie po 7zl. Lody po 2zl kulka. Gofrow nie jadlam. Zestawy obiadowe od 18 zl ale da sie znalezc miejsca od 14 zl wzwyz. Ryby smazone od 5 zl (Flądra) za 100 gram. Do tego wszystkie dodatki typu ziemniaki, frytki, surowka kosztuje po 5 zl. Zapiekanki 5 zl.
antracyt
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 13, 2009 12:48 am

Re: Apropo cen

Postautor: adamzebro » pt lip 17, 2009 2:20 pm

Piwo przeważnie bywa chrzczone,ale to uroki każdej gastronomii ;)
Laguna-zajrzę tam na pewno.Goferki to mój nałóg-rekord 5 sztuk z full opcją.
Pizza za 12 zeta to niedrogo,muszę przetestować.
Dzięki za infor

Prez pisze:Na świeżo
Lody świdry ( polecam 3,50 mały, duzy 6) włoskie tańsze
Piwo w knajpach moim zdanie przyzwoite 5 -6 zł na morskiej ( chyba jest to główna ulica Dębek ) najtańsze chyba było w lagunie 3,5 zł oczywiście na plaży deczko wyżej,
Gofry to zależy od składników od 2,50 do najbardzierj wypasionych 8,50 ( z lodami lub bita śmietaną , 3 rodzaje świeżych owoców polewa i posypka)
Kebab 9zł
Pizza wg składników ja jadłem za 12 dużą
adamzebro
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 11:50 am

Re: Jakie ceny w Dębkach?Piwko,obiad,deser?

Postautor: adamzebro » pt lip 17, 2009 2:22 pm

jerzu pisze:
adamzebro pisze:Siemka All,
Jeśli możecie podać ceny w Dębkach,chodzi o gastronomię:
Piwko,gofry,lody,deser,pizza,zapiekanki,rybka...

p.s.
Gdzie warto na jakieś grubsze zakupy wyskoczyć?

Dzięki i pozdro


Piwko - z kija od 4,50 w górę. Gofry - od 3,50 w górę, lody - gałkowe od 1,80 do 2,00, świderki od 3,50 (małe). Desery lodowe - polecam w budce na przeciwko pizzerii LaCosta - bardzo dobre, od 8 zł. Pizza - nie wiem jak w Holsteinei, LaCosta jakoś mi nie podchodzi. Polecam w LaCoście spaghetti. Zapiekanek nie jadłem, ale widziałem takie ogromniaste w barze "U Grubego". Polecam u nich zestaw kebab - z frytkami i sórówką. 16 zł., a mozna się nieźle najeść. Rybka - generalnie wszędzie drogo, drożej niż w głębi lądu ;-)) Ja jadłem w smażalni "U rybaka" i "Pod korzeniem". Polecam to drugie miejsce.
Większe zakupy robiłem w Lidlu we Władysławowie. Tam jest też Polo Market i Biedronka.


Baru U Grubego nie znam,ale już wpisuję na listę.Rybka np. w Kątach Rybackich (duży filet -sola ,dorsz, frytki i bukiet surówek) około 35 złotych porcja.
Dobre są też szarlotki z bitą śmietaną i cynamonem(na ciepło)rewela.
Browiec w podobnych cenach jak podawaliście.
Pozdr
adamzebro
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 11:50 am

Postautor: adamzebro » pt lip 17, 2009 2:23 pm

Piwko za siódemaka to cena pubowa.Dodatki po 5 złotych brzmią ciekawie.
Dzięki i pozdrowienia


antracyt pisze:Piwo jest aktualnie po 7zl. Lody po 2zl kulka. Gofrow nie jadlam. Zestawy obiadowe od 18 zl ale da sie znalezc miejsca od 14 zl wzwyz. Ryby smazone od 5 zl (Flądra) za 100 gram. Do tego wszystkie dodatki typu ziemniaki, frytki, surowka kosztuje po 5 zl. Zapiekanki 5 zl.
adamzebro
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 11:50 am

Postautor: polk123 » sob lip 25, 2009 9:34 pm

zawsze dobry lany Żywiec po 6 zł w Enigmie....
polk123
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 04, 2009 9:25 am

Re: Jakie ceny w Dębkach?Piwko,obiad,deser?

Postautor: sosek » sob sie 08, 2009 6:43 am

jerzu pisze:
Polecam w LaCoście spaghetti.


Obiecałem sobie że jak wrócę to podziękuję Ci za te spaghetti...Panie tragedia, zamist pizzy zamówiłem w/w i znajomi mieli niezły ubaw widząc moje męczarnie z tą potrawą. Sterta suchego makaronu i kapka sosu na to chyba z torebki :shock: , zdecydowanie nie polecam szkoda kasy.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Re: Jakie ceny w Dębkach?Piwko,obiad,deser?

Postautor: jerzu » sob sie 08, 2009 10:32 am

sosek pisze:
jerzu pisze:
Polecam w LaCoście spaghetti.


Obiecałem sobie że jak wrócę to podziękuję Ci za te spaghetti...Panie tragedia, zamist pizzy zamówiłem w/w i znajomi mieli niezły ubaw widząc moje męczarnie z tą potrawą. Sterta suchego makaronu i kapka sosu na to chyba z torebki :shock: , zdecydowanie nie polecam szkoda kasy.


No to jestem zdziwiony. Ja mam raczej pozytywne odczucia - makaron nie był suchy, sosu było bardzo dużo, nawet został po zjedzeniu makaronu. Widać że sprawdza się wspomniana na forum zasada, dotycząca LaCosty - im bliżej końca sezonu, tym gorzej.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron