Najlepsze jedzenie na Dębkach - Mr. Masala

Moderator: bobo2206

Najlepsze jedzenie na Dębkach - Mr. Masala

Postautor: saggi » czw sie 06, 2009 8:20 pm

Wszystko mają świerze, robią na naszych oczach a nie gdzieś na zapleczu w brudnej kuchni :]
Kucharzami jest dwóch oryginalnych kucharzy z Indii :], bardzo zresztą sympatyczni :)
Można zamowić to co jest na liście, albo poprostu wymyślić sobie na jaki smak ma sie ochote i pozwolić kucharzą na wyczarowanie czegoś spoza listy.
Ceny bardzo przystępne.
Można spróbować kuchni indyjskiej, chińskiej, tajskiej, a jak ktoś z domowników nie lubi eksperymentować może wziąć zwykłą rybkę z frytkami, zresztą też bardzo pyszną.
Polecam gorąco, tam właśnie po raz pierwszy w życiu jadłam szafran - najdroższą przyprawę świata :D
saggi
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 05, 2009 5:59 pm

Postautor: saggi » wt sie 11, 2009 6:08 pm

Nikt nie odpisał? Nikt się nie zgadza? :>
saggi
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 05, 2009 5:59 pm

Postautor: mls » wt sie 11, 2009 10:03 pm

Jak na wpis sponsorowany to zabrakło adresu... :)
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: saggi » czw sie 13, 2009 12:36 pm

A tu Cie zaskocze :D nie jest sponsorowany :]
Jak nie bylo Cie u Masali to nie wiesz jakie tam jest jedzenie a naprawde jest lepsze niż w dużych restauracjach Chińskich w Trójmieście, Poznaniu czy Warszawie :).
Spróbuj i sam osądź :] ja przez caly pobyt na Dębkach jadłam tylko u Masali, raz na śniadanie byli jeszcze zamknięci poszliśmy gdzie indziej i się nacieliśmy więc wolimy Masale.

W zeszłym roku była tylko jedna konkurencja dla Masali pizzeria Roberto, w tym roku jej nie bylo więc był tylko Masala
saggi
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 05, 2009 5:59 pm

Postautor: mls » czw sie 13, 2009 10:09 pm

No dobrze, nie sponsorowany, ale nadal brak adresu :)
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mls » pt sie 14, 2009 2:05 pm

No cóż. Skusiłem się na Masalę i... matko, obym nie rzygał. Tym samym stwierdzam, że to jednakmusiał być wpis sponsorowany. Nie jestem w stanie zrozumieć, co tam może smakować. W takiej formie, bez smaku, i w jednorazówkach... Ble, nie polecam. Lepiej jednak trzymać się naprawdę sprawdzonych lokali...
A kucharze wybitnie sympatyczni. Nawet słowa nie powiedzą, tylko się w kuchni chowają. Ceny na tyle przystępne, że jeszcze nie żałowałem tylu pieniędzy wydanych na jedzenie. Gdzie indziej jest nie dość, że taniej, to i dużo smaczniej.
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: saggi » pt sie 14, 2009 6:13 pm

A powiedz co zamówiłeś ;>

Ja polecam z kuchni indyjskiej:
ryż zasmażany z bakaliami
ryż zasmażany z przyprawami korzennymi

Z chińskiej:
ryż zasmażany z jajkiem
Rybe na sposób goa
i tą drugą rybę po tajsku

Dla fanów dań ostrych wystarczy powiedzieć VERY SPICY i zamowić dużo picia :D

Mój luby do tego dodałby kurczak z orzeszkami ziemnymi
dania z tofu

Można jeszcze poprosić o danie wymyślone spoza listy jak już się przeje wszystko :D to zawsze coś wymyśli ciekawego :].

Dla dzieciaków szczególnie polecam ryż zasmażany z jajkiem :D

Jedna rada :> jak nie jadłeś nigdy nić ostrego to nie proś o ostre :D bo padniesz =]

ps. Ze tobie nie smakowalo to nie znaczy ze innym tez nie bedzie, i ze to post sponsorowany, mi akurat i mojemu kochanie tam bardzo smakuje, od zeszlego roku tam sie stolujemy i cieszy nas ze sie lokalik rozwija :)
saggi
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 05, 2009 5:59 pm

Postautor: mls » pt sie 14, 2009 11:15 pm

Jadłem ostre. Ale nie tam. I tam już nie spróbuję. Wiadomo, każdy lubi co innego. Ale naprawdę, powiadam Ci - są w Dębkach lepsze lokale :)

A tymczasem czas się zbierać do Warszawy na jakiegoś _dobrego_ "chińczyka" ;)
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze jedzenie na Dębkach - Mr. Masala

Postautor: kasia11 » pn sie 20, 2012 9:07 am

Zdecydowanie przestrzegam, nie wiem co mnie podkusiło żeby tam pójść - chyba dobre opinie, które niestety się nie potwierdziły. Bar Mr Masala na pierwszy rzut oka zwykły, świecący pustkami, ceny przeciętne, nic szczególnego. Klient traktowany niegrzecznie, tak żeby sobie jak najszybciej poszedł.
kasia11
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 20, 2012 8:24 am

Re: Najlepsze jedzenie na Dębkach - Mr. Masala

Postautor: jesteśmy » ndz sie 26, 2012 6:19 pm

Dziwne bo właściciel się nie zmienił,mieliśmy przyjemność poznać jeszcze przy poprzednim profilu knajpki a pustek nie było akurat jak bylismy ale to pewnie kwestia trafu.Trochę szkoda,że już nie ma indyjskiego jedzonka ale własciciel nam objasnił,że nie miało to już żadnego sensu ekonomicznego,rozumiemy.Ale za to rybki były naprawdę smaczne :)
jesteśmy
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 26, 2011 12:58 am


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron