Rożno na Spacerowej

Moderator: bobo2206

Rożno na Spacerowej

Postautor: Piotrek » pn sie 01, 2005 11:13 am

Plecam golonko i kutaka... tanio, smacznie i przyjemnie.
ps. ...i jeszcze te ogórasy. mniam mniam :wink:
Piotrek
 

Tak

Postautor: Adam » czw sie 04, 2005 2:41 pm

Tak u tego goscia z fajnymi wlosami najlepsze kurczaki
Adam
 

Postautor: JAm » pt sie 19, 2005 9:22 pm

tak.... u włosa.... super! goloneczka....... zuurek i do zobaczenia za rok
JAm
 

sławek555

Postautor: Gość » śr mar 01, 2006 4:35 pm

Macie racje u tego faceta z przylizanymi włosami kurczaki są super i inne dania z grila !! Kupuje u niego od lat I NIGDY SIE NIE ZAWIODŁEM !!POLECAM BAR TEGO PANA !!
Gość
 

zaproszenie

Postautor: kurczak nr 1 » pt maja 19, 2006 4:36 pm

Bardzo dziękuje za opinie , wszystkich serdecznie zapraszam .Uwaga !! od tego roku zwiększam asortyment- będą pieczone ziemniaczki, karkowka po bawarsku inne pieczenie z szynki .Do zobaczenia w lipcu.Pozdrawiam kurczak
kurczak nr 1
 

rożno

Postautor: majka » sob maja 20, 2006 1:38 pm

A to jest na Spacerowej we wschodniej częśći Debek?MNiej wiecej naprzeciwko "mirelli"?Bo nie bardzo kojarze?
majka
 

lokalizacja

Postautor: kurczak nr1 » ndz maja 21, 2006 1:41 pm

Troszke przykro, że Pani nie kojarzy, ale służe pomocą Rożno na spacerowej to od 2000 roku zawsze to samo -w prawo na wjazdowej krzyżówce a potem po lewej stronie przed sklepem POD GNIAZDEM BOCIANIM Pozdrawiam Kurczak /mimo grypy czuje się świetnie/
kurczak nr1
 

Postautor: grześ » ndz maja 21, 2006 9:27 pm

pozdrowionka dla Ciebie i rodzinki Tadziu
grześ od frytek
grześ
 

rozno

Postautor: gosc » pn maja 22, 2006 6:09 pm

No nie wiem dlaczego panu przykro,przecież to chyba nie jest jakis bardzo charakterystyczny punkt w Dębkach??!!!!!
gosc
 

Kurczak nr 1 w debkach

Postautor: Seweryn Krajewski » wt maja 23, 2006 8:47 pm

Pan od kurczaków zna sie na rzeczy pozdro dla niego !! Pyszne zestawy obiadowe (troche mało fretek:D ) I do tego można zjesc nawet jak pada deszcz. Lux byłem 2 tygodnie i raz na 3 dni jadłem w tym barze.. PANA KURCZAKI SĄ NAJLEPSZE W DĘBKACH !
Seweryn Krajewski
 

nie jest tak dobrze

Postautor: Jaworski » wt maja 23, 2006 8:55 pm

Ten Pan dlubie sobie w nosie i we włosach, bierze grzebien, potem nie myjac rak naklada kurczaki, następnie oblizuje palce, i naklada następnego. Jedzenie jest ok....szkoda tylko, ze potrafi Pan tak obrzydzic je klientom, to nie standardy UE....napewno nie!
Jaworski
 

...

Postautor: Jaworski » wt cze 06, 2006 9:18 pm

Witam,
ze względu na to,, że nie miałem stałego konta, ktoś się pode mnie podszył...POLECAM TEGO PANA I JEGO KURCZAKI JEST NAPRWADE PYSZNIE, SWOJSKA ATMOSFERA, CENY SA NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE, PYCHOTA OGÓRECZKI, JADAM U TEGO PANA OD MOMENTU POWSTANIA JEGO KNAJPKI(a to miejsce nie jest pierwszym, gdzie stało rożno tego Pana) POLECAM NOWYM I STARYM, KTÓRZY JESZCZE NIE MIELI OKAZJI...
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

prosze napisac

Postautor: eryk » śr cze 07, 2006 11:35 am

gdzie miesci sie smazalnia tego Pana od kurczaków co wszyscy ja wychwalaja, :P
eryk
 

na ul Spacerowej

Postautor: Jaworski » śr cze 07, 2006 6:11 pm

Na ul. Spacerowej na głównym skrzyzowaniu w prawo potem prosto...mijasz wejscie na plaze, mniej wiecej na przeciwko pensjonatu pani Kur
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: jac » pt cze 23, 2006 11:57 pm

a ja mam kwatere u pani kur
jac
 

Postautor: gośc » pt wrz 08, 2006 12:27 pm

Może i jest dobre,niestety nie mielismy okazji spróbować szaszłyka,3 razy próbowalismy i za kazdym razem jeszcze nie było(ok.15) a własciciel w bardzo niemiły sposób udzielał odpowiedzi albo wogóle nie odpowiadał na pytanie,nie wiem dlaczego mianował sie nr.1 w Debkach?
gośc
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron