tylko Homer

Moderator: bobo2206

tylko Homer

Postautor: bywalec » wt sie 08, 2006 7:11 pm

Bez rozpisywania sie_tylko bar na Kaszubie,tanio,smacznie,duzy wybór,dzieciaki zachwycone,my starzy też!Godny polecenia!
bywalec
 

Postautor: Brrr » wt wrz 26, 2006 1:12 pm

Nie polecam baru Homer. Dostaliśmy do jedzenia coś dziwnego (a zamawialiśmy gulasz), brzuch mnie rozbolał. Od tego dnia woleliśmy się stołować w u Kapitana. Tam mogliśmy porządnie zjeść, niewiele płacić. Wszystkim polecamy. Rewelacja.
Brrr
 

odpowiedz

Postautor: Homer » wt wrz 26, 2006 7:17 pm

no cóż,może mi byc jedynie przykro,chociaż akurat wzmianka o gulaszu jest o tyle dziwna,że wszyscy stołujący się od razu na gorąco chwalili no ale zdania moga byc rózne i nie ma co z tym polemizować.natomiast conajmniej dziwny jest ten zmasowany atak trwajacy od 2 dni i zawsze majacy zwiazek z barem kapitan?!Pozostaje jedynie mieć nadzieję,że czytaja to forum ludzie myślący i patrzący obiektywnie a nie jedynie rodzina,znajomi i inni majacy bezposredni związek z kapitanem i zorientują się w nieczystych zagrywkach ww.Pozdrawiam.
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Postautor: Gość » wt wrz 26, 2006 7:23 pm

DZIEKIJE ZA ODPOWIEDZ MAM ZAMIAR JECHAC W PRZYSZŁYM ROKU DO debek JESLI ZDROWIE DOPISZE I STRONA FINANSOWA SIE NIE ZEPSUJE PODOBAŁO MI SIE U was NO TYLKO TE FRYTKI MAŁE A MOJE DZIECIAKI UWIELBIAJA FRYTKI WIEC CO DZIEN PORCYJKA MUSIAŁA BYC, ZDAJEMY SOBIE SPRAWE ZE WSZYSTKO DROZEJE, ALE NIE PODNOSCIE CEN TAK MOCNO DO GÓRY BO CORAZ MNIEJ ludzi bedzie stac na taki wypoczynek, i biedne dzieciaki bede zmuszone spedzic wakacje w domach. POZDRAWIAM,,, OBY DO LATA JUZ TESKNIMY
Gość
 

odpowiedz

Postautor: Homer » wt wrz 26, 2006 8:08 pm

I ja dziękuję za opinię,kazda obiektywna jest cenna.Zapraszamy za już :D 8 miesięcy,postaram się dopilnować zeby porcje frytek były jak należy :) Pozdrawiam serdecznie.
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron