Strona 1 z 1

tylko Homer

Post: wt sie 08, 2006 7:11 pm
autor: bywalec
Bez rozpisywania sie_tylko bar na Kaszubie,tanio,smacznie,duzy wybór,dzieciaki zachwycone,my starzy też!Godny polecenia!

Post: wt wrz 26, 2006 1:12 pm
autor: Brrr
Nie polecam baru Homer. Dostaliśmy do jedzenia coś dziwnego (a zamawialiśmy gulasz), brzuch mnie rozbolał. Od tego dnia woleliśmy się stołować w u Kapitana. Tam mogliśmy porządnie zjeść, niewiele płacić. Wszystkim polecamy. Rewelacja.

odpowiedz

Post: wt wrz 26, 2006 7:17 pm
autor: Homer
no cóż,może mi byc jedynie przykro,chociaż akurat wzmianka o gulaszu jest o tyle dziwna,że wszyscy stołujący się od razu na gorąco chwalili no ale zdania moga byc rózne i nie ma co z tym polemizować.natomiast conajmniej dziwny jest ten zmasowany atak trwajacy od 2 dni i zawsze majacy zwiazek z barem kapitan?!Pozostaje jedynie mieć nadzieję,że czytaja to forum ludzie myślący i patrzący obiektywnie a nie jedynie rodzina,znajomi i inni majacy bezposredni związek z kapitanem i zorientują się w nieczystych zagrywkach ww.Pozdrawiam.

Post: wt wrz 26, 2006 7:23 pm
autor: Gość
DZIEKIJE ZA ODPOWIEDZ MAM ZAMIAR JECHAC W PRZYSZŁYM ROKU DO debek JESLI ZDROWIE DOPISZE I STRONA FINANSOWA SIE NIE ZEPSUJE PODOBAŁO MI SIE U was NO TYLKO TE FRYTKI MAŁE A MOJE DZIECIAKI UWIELBIAJA FRYTKI WIEC CO DZIEN PORCYJKA MUSIAŁA BYC, ZDAJEMY SOBIE SPRAWE ZE WSZYSTKO DROZEJE, ALE NIE PODNOSCIE CEN TAK MOCNO DO GÓRY BO CORAZ MNIEJ ludzi bedzie stac na taki wypoczynek, i biedne dzieciaki bede zmuszone spedzic wakacje w domach. POZDRAWIAM,,, OBY DO LATA JUZ TESKNIMY

odpowiedz

Post: wt wrz 26, 2006 8:08 pm
autor: Homer
I ja dziękuję za opinię,kazda obiektywna jest cenna.Zapraszamy za już :D 8 miesięcy,postaram się dopilnować zeby porcje frytek były jak należy :) Pozdrawiam serdecznie.