nie przy głównym deptaku

Moderator: bobo2206

nie przy głównym deptaku

Postautor: gośc » czw wrz 07, 2006 6:17 pm

Rada dla wszystkich szukających taniego i smacznego jedzenia-nie przy Spacerowej!!!W miejscach nieco oddalonych od głownego deptaka{ale niedaleko,w końcu cale Debki sa niewielkie) są wyraznie nizsze ceny i jedzonko naprawde pycha.Widac,ze tam sie musza starać żeby ktos trafił i chciał wrócic,na deptaku maja wszystko w nosie i tak wczasowicze tam wejdą a troszkę na uboczu naprawde im zalezy!To sa moje obserwacje z miesiecznego a wiec dośc długiego pobytu,podczas którego stołowałem sie chyba we wszystkich mozliwych miejscach i stąd takie moje wnioski.warto odejść w bok 50 czy 100 metrów i za obiad zamiast 16,17 zł. zapłacić 12,smaczne i co ważne miła obsługa a nie obrażona i nadeta jak w wiekszośći miejsc.
gośc
 

Postautor: aska » czw wrz 07, 2006 7:27 pm

a mozesz napisac gdzie w miare nie drogo i smacznie fakt na spacerowej wszystko drozsze i wcale nie az takie smakowite jak tu niektórzy zachwalaja na forum 8)
aska
 

Postautor: gość » czw wrz 07, 2006 8:13 pm

ogólnie gdzieś trochę w bok od Spacerowej,nie chodzi mi tu o reklamę konkretnych miejsc tylko o ogólne spostrzeżenie.
gość
 

Postautor: KINGA » czw wrz 07, 2006 10:50 pm

napisz konkretnie nie uwazamy to za jakas autoreklame :roll:
KINGA
 

Postautor: gośc » wt wrz 12, 2006 7:31 pm

No np.Kaszubska chata w takiej uliczce niedaleko wjazdu do D.po lewej stronie,dalej na campingu kaszub,tez w lewo od spacerowej tylko troche dalej od wjazdu,taki barek z białymi parasolami zywca i z telewizorem,tam nawet po 22 mozna było dostac rybke prosto z patelni a i rano tez były dania obiadowe a we wszystkich barach na Spacerowej dopiero od 13,napewno warto troche poszperać po uboczach,pozdrawiam.
gośc
 

Postautor: gość » pt wrz 22, 2006 6:56 pm

To prawda,tylko w tym barku o dodzinie 11 rano dostaliśmy danie obiadowe i rybkę,wszędzie,w całych Debkach odsyłali nas z kwitkiem,albo wogóle było jeszcze nieczynne albo od 13,jak kiedyś wódeczka:) Widocznie innym nie mieści sie w głowie,ze mozna chcieć na sniadanie schabowego albo flądrę,dziwne!Aha,ta uliczka to chyba Łakowa.Pozdrawiam głodomorów.
gość
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron