Hollstein - nie polecam

Moderator: bobo2206

Hollstein - nie polecam

Postautor: Pizzoman » wt wrz 26, 2006 1:08 pm

Nie polecam baru Hollstein. Bardzo lubię pizzę, mogę ją jeść 3 razy dziennie. A w barze Hollstein podali mi jajowatą pizzę, daleko jej było kształtem do okręgu. To oczywista profanacja. Wszystkim odradzam.
Pizzoman
 

Postautor: okul » wt wrz 26, 2006 2:37 pm

Ja wiem czy profanacja - moim zdaniem kształt ciasta w żaden sposób nie wpływa na smak potrawy (akurat tej potrawy). Na smak ma natomiast wpływ wyobraźnia osoby przygotowującej w/w - i tutaj powiem szczerze Holstein mnie zaskoczył - dodają (przynajmniej dodawali, bo dawno nie miałem okazji gościć w Holsteinie) do ciasta odrobinę oregano (wgniatają przyprawę w ciasto) i to daje bardzo ciekawy efekt :O) "wizualno-smakowy". A tak w ogóle jedzenie w knajpach było by nudne gdyby wszędzie był jeden sprecyzowany kształt i przepis na wszystkie potrawy ... fajnie jest dla odmiany zjeść coś, co nie ma kształtów odrysowanych linijką i cyrklem ... (patrz McDonalds'y; PizzaHut'y, czy śmiecio-żarcie z mrożonek ...)
Pozdrawiam!
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Postautor: gość » śr lis 01, 2006 9:50 am

Oszukują w tej knajpie.Zamawiasz piwo 0,5 i płacisz za nie a otrzymujesz 0,4.A PAN WŁAŚCICIEL RŻNIE GŁUPA ŻE TO NIE ON NALEWAŁ.NIE POLECAM TEJ KNAJPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
gość
 

Postautor: Barka » pn sie 13, 2007 9:26 pm

Pizza najlepsza w pizzerni La Costa, a nie w Holsteinie. Nie podzielam zlego zdania o tej knajpce. Jedzenie pyszne, obsluga mila, piwko zimne. Wszystko swieze i pachnace, czego mozna jeszcze chciec???
Barka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Poland/Holland


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tutorials72 i 9 gości