Strona 1 z 1

Hollstein - nie polecam

Post: wt wrz 26, 2006 1:08 pm
autor: Pizzoman
Nie polecam baru Hollstein. Bardzo lubię pizzę, mogę ją jeść 3 razy dziennie. A w barze Hollstein podali mi jajowatą pizzę, daleko jej było kształtem do okręgu. To oczywista profanacja. Wszystkim odradzam.

Post: wt wrz 26, 2006 2:37 pm
autor: okul
Ja wiem czy profanacja - moim zdaniem kształt ciasta w żaden sposób nie wpływa na smak potrawy (akurat tej potrawy). Na smak ma natomiast wpływ wyobraźnia osoby przygotowującej w/w - i tutaj powiem szczerze Holstein mnie zaskoczył - dodają (przynajmniej dodawali, bo dawno nie miałem okazji gościć w Holsteinie) do ciasta odrobinę oregano (wgniatają przyprawę w ciasto) i to daje bardzo ciekawy efekt :O) "wizualno-smakowy". A tak w ogóle jedzenie w knajpach było by nudne gdyby wszędzie był jeden sprecyzowany kształt i przepis na wszystkie potrawy ... fajnie jest dla odmiany zjeść coś, co nie ma kształtów odrysowanych linijką i cyrklem ... (patrz McDonalds'y; PizzaHut'y, czy śmiecio-żarcie z mrożonek ...)
Pozdrawiam!

Post: śr lis 01, 2006 9:50 am
autor: gość
Oszukują w tej knajpie.Zamawiasz piwo 0,5 i płacisz za nie a otrzymujesz 0,4.A PAN WŁAŚCICIEL RŻNIE GŁUPA ŻE TO NIE ON NALEWAŁ.NIE POLECAM TEJ KNAJPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Post: pn sie 13, 2007 9:26 pm
autor: Barka
Pizza najlepsza w pizzerni La Costa, a nie w Holsteinie. Nie podzielam zlego zdania o tej knajpce. Jedzenie pyszne, obsluga mila, piwko zimne. Wszystko swieze i pachnace, czego mozna jeszcze chciec???