Bar Homer - gratulacje

Moderator: bobo2206

Bar Homer - gratulacje

Postautor: JacekŚ » czw wrz 28, 2006 3:41 pm

pszychodziłem tam na obiady, mieli bardzo fajne zupy, kotlety, rybki, rzeberka. Bardzo dobre obiatki, i co najwarzniejsze terz - bardzo tanie. Za rok tesz tam będe pszychodzić.
JacekŚ
 

Postautor: angol » czw wrz 28, 2006 4:19 pm

ale byków nasadziłeś , tanie to znaczy ile kosztowały konkretnie dla jednego 20 zł. to tanio dla innego drogo 8)
angol
 

odpowiedz

Postautor: Homer » czw wrz 28, 2006 4:36 pm

Witam,dziękuję za opinię przede wszystkim i juz informuję o cenach-przykładowy obiad(np.schabowy,frytki lub ziemniaki i surówka) 12 zł.,zestaw z zupą 14 zł.Po 15 sierpnia odpowiednio 9 zł.i 11,-Promocyjny zestaw z rybką np.dorsz,frytki,surówka- 9.50,-Itd.Wydaje mi się,ze ceny nie są wygórowane jak na domowy obiad z prawdziwego zdarzenia.Zapraszam do przekonania się samemu,pozdrawiam.
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Postautor: DORKA » czw wrz 28, 2006 6:07 pm

obiecuje w przyszłym roku przyjechac i jadac u was ciekawe jakie beda ceny na 2007 :o pozdrawiam
DORKA
 

odp.

Postautor: Homer » pt wrz 29, 2006 6:47 pm

Serdzecznie zapraszamy,jesli tylko nie wystapią jakies nadzyczajne okoliczności niezależne odemnie to ceny napewno się nie zmienią na wyzsze.Pozdrawiam.
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Postautor: ANNA » sob wrz 30, 2006 11:06 am

MYŚLE SOBIE ZE PISAC KAZDEMU WOLNO CO MYSLI A LUDZIE I TAK POJDA TAK GDZIE SMACZNIE TANIEJ I PRZYJEMNIEJ, TAK WIEC KONKURENCJA MUSI BYC, WIECEJ KLIENTÓW BEDZIE MIAŁ TEN KTO POMYSLI O NICH, NIE ISC NA ILOSC ALE NA JAKOSC USŁUGI POZDRAWIAM, 8)
ANNA
 

Postautor: Noc21 » wt lip 10, 2007 7:20 pm

Hmm jedzenie dobre mają w homerku bo młodzi którzy tam charowali dawali z siebie wszystko no a z tego co wiem ich pracodawcy wykorzystali ich na maxa!!!!! Mało tego niewypłacili im kasy to odrażające jacy ludzie są!! Ci młodzi to fajni ludzie wiem bo znam jednak ich szefostwo hmm... szkoda gadać niema określeń na takich ludzi pozatym kazali sprzedawać tym młodym nieświeże schabowe i inne take. Zero litości dla nich więc jeśli ktoś zamierza u nich charować to odradzam niewypłacalni są!!! taka prawda piją i nic więcej no więcej to to że maja pracowników gdzieś bo nawet papierów nie dotali!!! ciau !! a knajpke jaką polecam gdzie dobrze i tanio zjesz to "country bar" jest klimat i niedrogo pa.
Noc21
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 10, 2007 7:08 pm

Postautor: Noc21 » śr sie 22, 2007 5:05 pm

Co za właściciele tylko kit wciskają !!!! Nie jest wam wstyd :oops: ?? Jak go macie bo życzliwi napewno nie jesteście robicie niezłą reklamę Warszawiakom myśle że niejeden kto was poznał albo zna ma serdecznie dość waszego podejścia tego sarkazmu i fałszu jakim odwas jedzie na parę kilometrów!!!!! Może mnie znacie a może i nie ale jedno wam powiem że popełniliście bład Sławku i Katarzyno M. mam na tyle dobre sumienie że w pełni nie napisze nazwiska ale co roku będe odwiedzać internet i będe ostrzegać ludzi przed wami! :evil: :twisted: :evil: :twisted: tak tak diabełek jestem
Noc21
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 10, 2007 7:08 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron