Strona 1 z 1

jedzenie

Post: śr cze 02, 2010 6:46 pm
autor: sylwia
Polecam Kurczak Bar :D
Po paru dniach pobytu i kilku nieudanych obiadach - znaleźliśmy miejsce gdzie można zjeść niedrogo, dużo i bardzo dobrze. Pizza pycha, makarony wspaniałe a i innym daniom nie można nic zarzucić. Miła obsługa i czysto, nawet ogrzewali lokal w czerwcu, żeby klient miał pełen komfort.!!
Odrzadzm zdecydowanie Country Bar!! Zamówione placki ziemniaczane były okropne. Smażone chyba na oleju spod naleśników, jakieś słodkie, niesłone i "odbijało się" po nich cały dzień. Zamówiliśmy różne wersje a niczym się nie różniły!
Bar Kormoran - cóż obsługa mila, wita od drzwi ale... drogo, porcje małe a ryba średnia, porcja frytek 100g-5zł ale na talerzu do ryby było może z 12 sztuk a ta sama porcja frytek zamówiona bez ryby była już ok. Za obiad dla 2 osób - 1 zupa i 2 drugie dania z ryby, bez picia zapłaciłam 64zł a wyszliśmy lekko głodni.
Bar Holstain - bardzo dobre zupy, ryba średnia tzn świeża ale słabo przyprawiona, porcje duże, cenowo - 1 zupa, dorsz z frytkami,surówką i filet,frytki surówka ok 57zł, więc jak kto uważa.

Re: jedzenie

Post: śr cze 02, 2010 9:11 pm
autor: bleblu
czyli Kurczak wymiata wciąż i nie schodzi ze swojego poziomu. Ryba i pizza w Kurczaku jest wyśmienita i myślę spróbować innych potraw już niedługo :)

Re: jedzenie

Post: wt cze 08, 2010 9:25 am
autor: turysta23
Jadamy w Kormoranie i jesteśmy bardzo zadowoleni, ryby 1klasa prosto z łódki. Codziennie tam jadamy... zupy pychota dla dzieci. W tym roku też pewnie zawitamy... Pozdrawiam

Re: jedzenie

Post: wt cze 08, 2010 1:28 pm
autor: szymon111
Też byłem w Kormoranie i polecam, ryby b. dobre, może niby drogo, ale moim zdaniem ceny jak wszędzie za dobrą rybę podobne.