Dostawa??

Moderator: bobo2206

Dostawa??

Postautor: JMiller98 » wt lip 14, 2020 2:51 pm

Hej,

ja nietypowo. Przyjechałem na wakacje, nad wodę, na odpoczynek! I co? I trzeciego dnia dwutygodniowego pobytu skręciłem nogę. Jestem przez najbliższe dni uziemiony na kwaterze dopóki nie zejdzie opuchlizna i nie dotrze orteza żebym mógł jako tako kuśtykać. Nie szukam współczucia bo kwaterę mam naprawdę ładną i widok z okna przyjemny. Szukam Waszej pomocy w kwestii jedzenia. Czy i gdzie w Dębkach mogę zamówić cokolwiek z dostawą do domu? Mogę zapłacić online, mogę kartą/gotówką przy odbiorze - nie ma problemu, ale czy jakiś lokal jest w stanie dostarczyć mi jedzenie pod drzwi?? I super gdyby to nie była tylko pizza.
Pomóżcie dobrzy ludzie!
JMiller98
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:49 pm

Re: Dostawa??

Postautor: resta » wt lis 03, 2020 12:51 pm

Też jestem zainteresowany tematem jedzenia na wynos z dostawą lub odbiorem osobistym. Czy jest w Dębkach restauracja lub jakakolwiek jadłodajnia, która świadczy takie usługi? W dobie panującej pandemii to już niestety chyba konieczność. Interesuje mnie najbardziej kuchnia polska.
resta
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:47 pm

Re: Dostawa??

Postautor: astehr » pt cze 11, 2021 3:36 pm

Jest to bardzo wygodna opcja, kiedy możemy zamówić jedzenie z dowozem do domu. Będąc ostatnio na wyjeździe rodzinnym postanowiliśmy skorzystać z takowej usługi. Warto orientować się na temat źródła gdzie zamawiamy a dostarczone jedzenie napewno będzie pyszne.
Awatar użytkownika
astehr
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 11, 2021 3:33 pm
Lokalizacja: Legnica


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron