HOLSTEIN!!!

Moderator: bobo2206

HOLSTEIN!!!

Postautor: Basia » pt lip 22, 2005 10:54 pm

A ja najbardziej lubie posiedziec przy piwku i smacznym jedzonku w holsteinie, fajne zespoly tam graja, obsluga bardzo mila i nastawiona na klienta!!!
Basia
 

Postautor: Arturek » pt sie 26, 2005 7:37 pm

Fajną pizzę robią w Holsteinie, ale jest pewne ale. Ostatnim razem zraziliśmy się okrutnie. Była wyjątkowo krzywa. Daleko jej było do wizerunku koła. Aż się jeść nie chciało.
Arturek
 

Postautor: Artur. » wt paź 18, 2005 12:57 pm

W Holsteinie jest dobre jedzenie, jadłem tam ryby i pizze, pizza mogłaby być troszke mniej słodka ale jest całkiem niezła. Najlepsza pizza jaką jadłem w Dębkach to w "akwarium"
Artur.
 

HOLSTEIN

Postautor: miś » pt mar 31, 2006 9:54 pm

polecam Holsteina, super rybki ze świetnym maselkiem czosnkowym,(na zyczenie takze bez ,dla naszych dzieci) :D .Obsługa naprawde sympatyczna ,do tego komineki, piwo w SUPER KUFLACH i super muzyka szczegolnie szanty wieczorami także na żywo. Tutaj czyjemy że to wczasy nad mozem. Juz mi teskno do lata
miś
 

Postautor: Gość » pn lip 03, 2006 8:29 am

ja zraziłam się do Holsteina, po tym jak podano mi rybę z czosnkiem właśnie.
Nie jadam czosnku, zwłaszcza z rybami, sądzę, że w karcie powinna być informacja o tej "atrakcji" kulinarnej.
Gość
 

Postautor: gość » śr lis 01, 2006 9:40 am

W tej knajpie oszukują na piwie.Zamawiasz 0,5 a otrzymujesz 0,4.A PAN WŁAŚCICIEL RŻNIE GŁUPA!NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!! :evil:
gość
 

Postautor: Gość » pn lis 06, 2006 9:55 pm

gość pisze:W tej knajpie oszukują na piwie.Zamawiasz 0,5 a otrzymujesz 0,4.A PAN WŁAŚCICIEL RŻNIE GŁUPA!NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!! :evil:


dobra gosciu nudny jestes a w innych to nie oszukuja prawie wszedzie placisz taka sama cene za taki sam kubek.z reszta jedziesz odpoczac a rozkminiasz ze dostales 100ml mniej piwa.ile osob tam pilo piwo i nikt do tego uwagi nie przywiazal.tez mnie to irytuje ale nic sie z tym nie da zrobic
Gość
 

Postautor: gość » pt lis 10, 2006 2:30 pm

Sam jesteś nudny.W zadnej innej knajpie mnie nie oszukano!!!!!!!!!!!!!!Więc nie wypisuj bredni!!!!!!!!!Sam szef mnie obsługiwał i zwróciłem mu uwgę to strugał idjotę.W żywe oczy łgał.WSTYD!!!!!!!!!!!!Życze dobrego dorobku na oszustwie!!!!!!!!!!!!!
gość
 

Postautor: tornado » śr lis 15, 2006 2:29 pm

malutki gosciu jestes. dowartosciowujesz sie i swoja wypowiedz wykrzyknikami. ja bylem tam nie jeden raz, najczesciej po sezonie i zawsze milo wspominalem jedzonko - smacznie i duzo. za piwem osobiscie nie przepadam, ale zamawiali je moi znajomi i dostawali tyle ile trzeba. wiec albo ty kogos zirytowales albo cos ci sie przywidzialo. a moze po prostu pieniacz z ciebie?
tornado
 

Postautor: gosć » sob lis 18, 2006 11:13 am

Widze ze nie mozna swojej opinii i prawdy opisac bo cie zaraz zbesztaja.
gosć
 

Postautor: Gość » pn lis 20, 2006 4:31 pm

A wiesz dlaczego?
Dlatego, że te wszystkie super pochwałki piszą sami właściciele! Wniosek ten po przeczytaniu w/w komentarzy nasuwa sie sam - czy gośc baru az tak by sie wkurzał na kogoś kto ma niezbyt pochlebna opinie na temat jakiegoś baru, w ktorym on jadł w czasie wakacji i bardzo mu smakowało !?!
Sa gusta i guściki, smaki i smaczki!!!
Gość
 

Postautor: fajny » wt mar 27, 2007 2:46 am

A ja byłem w Holszteinie i w czerwcu i lipcu i sierpniu 2006. Podobała mi się jedna laska z Wejherowa , wysoka stała za barem i w barze i w pubie. Ale mi sie podobała , w myślach to cuda z nią robiłem , miała coś w oczach. 8)
fajny
 

Postautor: papi14 » ndz cze 10, 2007 7:09 pm

no moze i dobre jedzonko tam robia ale ja zabardzo nie przepadam za holstainem
papi14
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 09, 2007 6:01 pm
Lokalizacja: KARLIKOWA

Postautor: jagabella » pn lip 30, 2007 7:56 pm

Wystroj ladny i nic poza tym!!!
NAjgorsza restauracja w Dębkach!!!!
jagabella
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 30, 2007 7:03 pm

Postautor: <AsiA> » czw wrz 18, 2008 11:03 pm

polecam holsteina poza sezonem. całkowicie co innego, chociaż w sezonie też czasem było tam fajnie
<AsiA>
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 10:46 pm

Postautor: Prez » sob lip 11, 2009 10:43 pm

Wrażenia na świeżo !!!
Pizza super i w dobrej cenie ( sprawdzone 3 rodzaje).
Kawy polecam mrożona i OLE
Obsługa rewelacja.
Byłem tam z czwórką znajomych i wszyscy zadowoleni na maksa, dlatego też wróciliśmy tak kilka razy.

Polecam.
Prez
 
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 11, 2009 10:38 pm

Postautor: jerzu » ndz lip 12, 2009 8:35 pm

Jadłem tam raz obiad. Pierś z kurczaka tak rozbita, że była cieńsza od żyletki. Jakoś nie byłem zadowolony.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: HOLSTEIN!!!

Postautor: uniz » czw lut 23, 2017 9:57 pm

Muszę sie tam wybrać :>
uniz
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 23, 2017 9:56 pm

Re: HOLSTEIN!!!

Postautor: mrowek1422 » pn maja 29, 2017 4:41 pm

Holstein odradzam całkowicie i totalnie
mrowek1422
 
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 29, 2017 4:31 pm


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron