Riders Pub

Moderator: bobo2206

Riders Pub

Postautor: dideridoo » pn sie 01, 2005 9:51 pm

Polecam:)
świetna muzyka (tzn. zalezy co kto przez to rozumie:P żeby nie było to napisze: ROCK), kawałki które żadko kiedy i gdzie można usłyszeć, koncerty, bilard, grill, piwo i inne napoje%, wieczny ogień szczególnie przydatny nad ranem:) mili gospodarze, właściciel pamięta jak było kiedyś! (a z tego co się zorientowałam to żadka cecha)

czasem zaplączą sie tam dziwni ludzie... (dress niestety i w dębkach stał się ostatnio modny) ...jednak nie zbyt wiedzą o "co cho" więc można się troche ponabijać:)
dideridoo
 

Re: Riders Pub

Postautor: Gość » czw sie 18, 2005 9:59 pm

dideridoo pisze:Polecam:)
świetna muzyka (tzn. zalezy co kto przez to rozumie:P żeby nie było to napisze: ROCK), kawałki które żadko kiedy i gdzie można usłyszeć, koncerty, bilard, grill, piwo i inne napoje%, wieczny ogień szczególnie przydatny nad ranem:) mili gospodarze, właściciel pamięta jak było kiedyś! (a z tego co się zorientowałam to żadka cecha)

czasem zaplączą sie tam dziwni ludzie... (dress niestety i w dębkach stał się ostatnio modny) ...jednak nie zbyt wiedzą o "co cho" więc można się troche ponabijać:)


Polecam!!! było super! a moze byles jak tanczyl dziadek w majtkach z campingu?
Gość
 

!!!!

Postautor: marta » śr sie 31, 2005 7:00 pm

oj, moze Wy bedziecie wiedziec!! szukam jakiegos namiaru na zespół, który gral tam w sierpniu na zywo. wokalistka i czterech kolesi. wiecie jak sie nazywaja?? pomocy !!
marta
 

Postautor: Gość » pt gru 30, 2005 12:24 pm

niestety zespół z dębek z sierpnia 2005 już nie istnieje i nie zaistnieje więcej.pozdrawiam.BASISTA.
Gość
 

ciekawe osoby

Postautor: tabor » pn kwie 03, 2006 4:57 pm

Macie racje są tam ciekawe osoby raz był spoko dziadek w samych gaciach miał imieniny i sie przyplątał z campingu;) Potem zona z corką go zabrały :) Pijjjjjjjjany był :)
tabor
 

jeee

Postautor: Jaworski » wt maja 23, 2006 9:03 pm

tak Riders Pub jest super bylem w 3 tyg Lipca byly wtedy takie troszke biesiadne kawalki...W stawie zimna woda, powiedz stary gdzies ty byl, itp. ale mimo to bylo super i fajna atmosfera, pozdrawiam tego kolesia w dlugich wlosach z grill baru co mu sie kiedys wlosy zaczely palic od grilla:P
Jaworski
 

Postautor: dideridoo » pt cze 09, 2006 7:44 pm

Dzidka widziałAM;) Super było, zrszta nawet jak nikt nie gra to przyjemnie usiąść, napić się albo coś zjeść.

Ciekawa jestem jak w tym roku będzie:)
dideridoo
 

Postautor: Jaworski » pt cze 09, 2006 8:24 pm

Napewno będzie równie fajnie jak w zeszłym roku, Marek napewno o to zadba...mogę nawet uchylić troszke tajemnicy i powiedziec, ze w tym roku będzie jeszcze lepiej
Ostatnio zmieniony ndz lip 09, 2006 6:12 pm przez Jaworski, łącznie zmieniany 1 raz
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: LUKAS » sob cze 10, 2006 8:53 am

NAPISZCIE GDZIE SIE TEN FAJNY PAB MIESCI CHETNIE SIE WYBIERZEMY CALA RODZINKA :lol:
LUKAS
 

Postautor: Jaworski » sob cze 10, 2006 9:25 am

na głownym skrzyżowaniu w prawą stronę od razu po prawo... Smarzalnia Viki, Grill Bar. Chyba już bardziej nie mogę przybliżyć :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Podzękowania

Postautor: Właściciel Rajdersa » pt lut 23, 2007 11:19 pm

Pierwszą knajpą w Dębkach był pub bungalow, ale po rozpadzie spółki dwa lata temu otworzyłem Rajdersa. Niestety demętuje plotki, że następny sezon będzie lepszy.(nic mylnego była to sezonowa impreza)
Mam nadzieje że mnie miło wspominacie , jestem i tak co sezon w Dębkach i serdecznie WAS pozdrawiam . Mówią na mnie Rafik , jak chcesz to sprawdzić to Poszukajcie mnie na grono.
Ps. Będę i tak w Dębkach , w tym sezonie .
POZDRAWIAM Serdecznie
RAFIK :lol:
Właściciel Rajdersa
 

PAB

Postautor: Gość » pt mar 09, 2007 9:58 pm

CIEKAWE JAKIE CENY W TYM PABIE NA 2007 LETNI WYPOCZYNEK
Gość
 

Postautor: NN » pt mar 16, 2007 11:51 am

Popatrzcie na wpisy wyżej, i tak:
Pan Jaworski napisał: "mogę nawet uchylić troszkę tajemnicy i powiedzieć, że w tym roku będzie jeszcze lepiej"
Właściciel Rajdersa: "niestety dementuję plotki, że następny sezon będzie lepszy (...) była to sezonowa impreza."

Cały Pan Jaworski!!! Wszechwiedzący!!! Zawsze wie, zawsze był, zawsze ma najlepsze informacje....
NN
 

Postautor: gosc » wt mar 20, 2007 7:02 pm

Dokladnie tak:)zawsze tak twierdze,gosc jest po prostu śmieszny!Ilez to już razy jego "wiedza"i "mądrosci"nijak sie mialy do rzeczywistosci i mijaly sie prawda i stanem faktycznym!Wystarczy uważniej poczytac to Forum zeby się o tym przekonać,nie dajcie się nabierac na jego "rady",nie są warte funta kłakow!
gosc
 

Postautor: Jaworski » śr maja 30, 2007 6:01 pm

Tak, ciekawe.
Zawistni ludzie... dobrze, że teraz trzeba się zarejestrować, aby wysyłać odpowiedzi, mhm.
Nie znam osobiście obecnego właściciela Ridersa, a nawet, szczerze mówiąc nie wiem, czy od właściciela terenu i smażalni Viki teren tylko wynajmuje, czy już w całości go zakupił, w każdym razie post dotyczący zapowiedzi ówczesnego właściciela(personaliów nie zdradzę, ale to mieszkaniec Dębek, jedna z większych postaci tegoż terenu) pisałem w niewiedzy, że "opchnął" ten interes.
Zeszły sezon niestety, był spalony, może teraz będzie lepiej.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron