BAR POD DEBAMI MOCNO PRZEREKLAMOWANY

Moderator: bobo2206

BAR POD DEBAMI MOCNO PRZEREKLAMOWANY

Postautor: Romek » wt sie 01, 2006 1:07 pm

BYŁISMY TAM TYLKO RAZ FILET Z DORSZA Z ŁOSCIAMI CZEKASZ NA NIEGO CAŁA WIECZNOSC FRYTKI MAŁE NIE DOSMAZONE OGÓLNIE ZADNA REWELACJA OSOBISCIE NIE POLECAM, RÓWNIEZ W COUNTRY BAR Z FRYTEK KAPIE OLEJ AZ DZIECKO SIE ZAPYTAŁA DLACZEGO TAKIE TŁUSTE W BARZE OBOK BARU POD KORZENIEM GDZIE DAJA DORSZA Z GRILA ZA 18 ZŁ PORCJA RYBA ZA KRÓTKO GRILOWANA SAŁATKI TYLE CO KOT NAPŁAKAŁ 2 TOSTY I MASEŁKO CZOSNKOWE ALE RYBA OBSMAROWANA PRZYPRAWAMI TAK MOCNO ZE NIE CZUC SMAKU SAMEGO DORSZA NIE POLECAM PIWO 5 ZŁ ZDZIERSTWO TOTALNE :twisted:
Romek
 

Postautor: jagabella » pn lip 30, 2007 8:06 pm

Filet z ŁOŚCIAMI?????
CZLOWIEKU SKAD TY SIE URWALES????
jagabella
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 30, 2007 7:03 pm

Postautor: lucek » śr sie 29, 2007 1:19 pm

wlasnie ty chyba sam nie wiesz co zamawiasz..... ;) najpierw pomysl a potem napisz!!!!!!!!!
Lucek :)
lucek
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 28, 2007 5:13 pm

Postautor: gabizientek » śr lip 22, 2009 1:14 am

Powiem tak ,ja nie lubie jedzenia na tackach itp,bylam tego roku w debkach po 18 latach przerwy....
Ale Barakuda mnie nie rozczarowala, jedzonko podane do stolu na talerzach itp....
Faktem jest to,ze 18 lat temu smakowalo wszystko inaczej i nie bylo frytek mrozonych tylko od rana obok smazalni obierano ziemniaczki to byly czasy:)
Nie mozna sie sugrowac wygladem lokalu bo w barakudzie przy pensjonacie za obiad placimy do 20 zl i naprawde smacznie i wystarczajaco, za lososia z girila 300 gram z dodatkami zaplacilam 25 zl,wydaje mi sie uczciwa cena:)
Polecam
gabizientek
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 20, 2009 1:56 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron