BAR KAPITAN ... zgnity obiad :)

Moderator: bobo2206

BAR KAPITAN ... zgnity obiad :)

Postautor: SandMan » sob sie 20, 2005 6:28 pm

omijajcie kapitana :) sam kapitan wlasciciel to kawal ch*** nieuprzejmy i leniwy, raz sprzedal komplowi obiadek , czekalismy 30 minut a ten p**** przyszedl i oswiadzcyl ze niestety mieso sie skonczylo i dla kumpla obiadku nie bedzie, kapitan pozatym do zupek wrzuca dziwne kielbaski (pewnie jak wszystko tam ZGNITE :), stoliki czysci szmata o aparycji mocno nadwyrezonej bielizny, tacek wogole nie myje - nawet nie wyciera ta szmata, oczywiscie zupy nie przyniesie..naleje i drze morde przez cale Debki zeby "se odebrac" :) ale to jeszcze nie wszystko... kumpel mial to szczescie ze dla niego nie bylo miesa moj obiad nietety dotarl... wyobrazcie sobie frytki, surowke i filet z kurczaka byle jak wpier****** na najmniejszy plastikowy talerzyk jaki mozecie sobie wyobrazic..wszystko poukladane bylo pietrowo wysypywalo sie na brudna tace...sztucce oczywiscie plastki (pewnie second hand - juz uzywane) ..zapomnijmy o tym ze nie przyniosl ...a sam obiadek ??? surowka z tych najtanszych z warzywniaka, bez smaku nie najswiezsza ale da sie zjesc, frytki uwalane na maxa w oleju sliskie, biale i posklejana (pewnie tez ZGNITE) a mieska no coz filet z kurczaka podobno..a od kiedy w filecie sa kosci ???? masakera !!!! nagroda oblesny cham roku dla KAPITANA i jego baru :) ogolnie wszystko ZGNITE a jedyny zwiazek BARU KAPITAN z morzem to to ze wali w lokalu jak na kutrze do dluuuugasnym rejsie :D TACY LUDZIE JAK KAPITAN NIE PASUJA I PSUJA KLIMA?T CUDOWNYCH DEBEK :) OMIJAJCIE KAPITANA ON SAM JEST ZGNITY !!!! :o
SandMan
 

zgniły obiad w Kapitanie

Postautor: amigos » pn paź 10, 2005 11:10 am

zgadzam sie w 100%!!!!! mielismy pecha zjesc tam pseudo obiad w 5 osob !! czekalismy b.dlugo,zarcie było po prostu niejadalne,co z tego,ze niby niedrogo ale porcje mikroskopijne,kotlet to jakis półprodukt,nawet w srodku nie rozmrożony do konca,pierogi 4 sztuki,bez nadziniea bo chyba im wyleciało w gotowaniu,same placki z ciasta,kiełbasa w grochówce to vhyba jeszcze z czasów kryzysu,jakies kawałki nie wiadomo czego pomielone z papierem,no wogóle dno !!!!!! i jeszcze ta obsługa jakby wogóle robiła łaske,ze tam jest,zenada i dno,omijajacie to miejsce szerokim łukiem!!
amigos
 

Postautor: dideridoo » pt cze 09, 2006 7:54 pm

Dziwne. Nie wiem czy o tym samym Kapitanie piszemy, ale ja tylko jednego kojarze i wspomnienia mam dobre (i to nie tylko z zeszłego roku...).
Jak ktoś nie chce WKŁADKI do zupy to nie dostanie. Z tego co pamiętam wszyscy zupki z wkładką chwalą.
Obsługa też sympatyczna. A jeśli chodzi o bród to zaćmy nie mam ale nic porażającego nie było.Warunki jak w każdym tamtejszym barze a nawet lepsze bo toaleta jest i to w świetnym stanie.
Ludzie to bar w Dębkach a nie warszaFFska snobistyczna restauracja!:/
dideridoo
 

Postautor: Adam » czw lip 06, 2006 5:42 pm

Napisz gdzie jest ten lokal? Czy to ten przy Kaszubie z telewizorem, plastikowymi krzeslami i z dachem zrobionym z sieci rybackiej?
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

kapitan

Postautor: Gość » pt lip 14, 2006 2:22 pm

to ten niestety,własnie 2 dni temu moje dziecko sie tam zatruło obiadem,a nie był to podpbno odosobniomy przypadek!!!!!!Nie radze tam sie żywić,dno i przykre sensacje!!!
Gość
 

Postautor: Adam » pt lip 14, 2006 4:34 pm

Mi sie dobrze kojarzy bo rok temu oglądalem tam meczyki. Karkowka troche za sucha i na bardzo malym talerzu ale piwko gratis bylo. obsluga rzeczywiscie olewająca z pytaniem w oczach"czego", szczegolnie panie "podajace" zza lady obiad.
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

bzdura

Postautor: OJEJ » wt sie 01, 2006 1:02 pm

zywilismy sie w tym barze przez dłuzszy czas i nie było ani zgnitego obiadu ani brudu miła obsługa fryteczki bardzo dobre i duza porcja czego nie mozna powiedziec o barze pod DEBAMI mała porcja i nasiaknieta olejem, a swoja droga GOSCIU moze nafaszerowałes dzieciaka słodyczami i sie po prostu objadła a nie była to wina obiadu. :twisted:
OJEJ
 

Postautor: Wawa » sob sie 26, 2006 5:42 pm

Koleś chyba sam jesteś zgniły bo ja byłem przez dwa tygodnie w Dębkach i tylko tam się stołowaliśmy a była nas większa brygada i zawsze było smacznie i miło. A zupy były najlepsze w całych Dębkach. To jak masz głupoty wypisywać to lepiej idz do piaskownicy się pobawić. :lol:
Wawa
 

Postautor: gregor » sob sie 26, 2006 6:30 pm

a skąd możesz wiedzieć że zupy były najlepsze w całych dębkach skoro stołowaliście się tylko tam???
gregor
 

Postautor: gosc » ndz wrz 03, 2006 10:09 pm

hehehe słuszna uwaga :) Pisza bzdury i nawet się nie zastanowianad sensem!!A dziecko nie je wogóle słodyczy,więc daruj sobie kolego takie uwagi!!
gosc
 

Postautor: ojej » śr wrz 06, 2006 4:51 pm

a czy masz rentgena w oczu ze wiesz na sto procent ze to wina obiadu w barze kapitan, przeciesz nie jadło tylko obiad jako 1 posiłek, wiec nie wypisuj głupot, w tym roku panował jakis wirus w DEBKACH i wiele dzieci wymiotowało i miała problemy z brzuszkiem, ale to nie przez zaden obiad tylko z powietrza jakis wirus w tym roku był, pierwszy raz sie z tym spotkałem, w aptece była wielka kolejka po kropelki załadkowe nawet starszych wzieło, i nikt nie mówił ze to wina jakiegos obiadu bzdury wypisujesz widac ze z medycyna nie masz nic wspólnego :cry:
ojej
 

Postautor: KINGA » śr wrz 06, 2006 4:56 pm

SENSACJE TO MASZ KOLES PO 19,30 I NIE PISZ BREDNI nafaszerowałes dzieciaka kiełbasa moze stara albo soczkiem albo owocami brudnymi i piszesz ze to przez obiad w tym barze to pomówienia. W BARZE KAPITAN JEST CZYSTO OBIADKI SMACZNE RYBKA SWOERZUTKA I SÓRÓWKI DUZA I SMACZNA PORCJA PRZEZ 4 TYG, STOŁOWALISMY SIE TAM I NIKT Z NAS 6 OSÓB NIE MIAŁ PROBLEMÓW ANI SENSACJI SAM JESTES DNO :o
KINGA
 

Postautor: maksym69 » śr wrz 06, 2006 7:15 pm

No cóz , raczej bronię ten bar Kapitan (czy raczej Homer jak sobie przypominam- na Kaszubu ) jedzenie nie było takie złe....
maksym69
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: śr lip 26, 2006 12:13 am
Lokalizacja: Radom

Postautor: darka70 » czw wrz 07, 2006 12:25 pm

bar Homer na kaszubie i bar Kapitan to zupełnie dwa odrębne miejsca,nie mające ze soba nic wspólnego,co to za porównanie???
darka70
 

Postautor: gośc » czw wrz 07, 2006 12:26 pm

Boże co za chamy sie tu wypowiadają,ja nikogo nie obrażam tylko wypowiadam swoja opinie,to chyba własciciele czy pracownicy tego przybytku w tak chamski sposób bronia swojej watpliwej reputacji,zenada!
gośc
 

Postautor: angol » czw wrz 07, 2006 1:46 pm

chamem to ty jestes kmiocie z jakies pipiduwy, nikt nie broni tylko sie wypowiada a to forum jest po to zeby wypowiedziec swoja opinie jak co jedzenie nie odpowiada to jezdzij lepiej do hotelu GOLEBIEWSKI na jedzenie, i uszanuj czyjes opinie nie wszyscy musza byc takimi prostakami i obrazaja innych, jedzenie było ok. smaczne i cenowo przystepne, a poszukaj w encyklopedii znaczenia słowa przybytek i dopiero posługuj sie nim bo widac ze zero pojecia u ciebie włascicielem nie jestem tej knajpki ale wczasowiczem który stołował sie tam czesto i było oki, polecam wszystkim normalnym. :lol:
angol
 

Postautor: gość » czw wrz 07, 2006 6:02 pm

normalnie szok!!! Bez komentarza!!!
gość
 

Postautor: ANNA » czw wrz 07, 2006 7:29 pm

popieram wypowiedz angola tak jedzenie smacznie i niedrogie polecam 8)
ANNA
 

Postautor: DORKA » czw wrz 07, 2006 10:53 pm

fakt chamów w naszym km\raju jest wiele niestety ale kulturka nie pieze pod uwage ich ironicznych wypowiedzi BAR KAPITAN obiadki smaczne i swierze miła obsługa i czysto mysle ze to jakis obsurd albo brak rozumu karze wypisywac ludziskom takie brednie moze psychiatra im pomoże :cry:
DORKA
 

Postautor: gość » czw wrz 14, 2006 6:36 pm

Ale bar Homer i bar Kapitan to zupelnie dwa inne miejsca,jeden jest blisko kaszuba a drugi na kaszubie,oba ok.tylko na campingu sympatyczniejsza obsługa.
gość
 

bar kapitan

Postautor: bar KAPITAN » czw lip 12, 2007 9:43 am

Witam Wszystkich uczestników tego FORUM, jestem a raczej byłem - wedlug określeń tutaj stosowanych- "WŁASCICIELEM" tego baru w sezonie 2005 i 2006. Przeczytałem wszystkie uwagi z wielką ciekawości. Moze troche za późno NIESTETY, poniewaz jestem osobą sklonna do kompromisu, poprawy tego co wedlug niektórych tutaj było ZŁE. Ale zawsze lepiej poźno niż wcale wiedzieć co "KLIENCI" baru wypisują o twojej pracy!!!!!!
Moge ZAPEWNIC że wszystkie artykuły stosowane w barze do przyrządzania potraw były świerze!!!!!! Niestety nie da sie uniknąc wpadek, jest to wpisane(niestety) w taka działalnosc. Wpadki te wynikały przede wszysktim z winy kontrachentów dostarczajacych półprodukty do przygotowywanych przez nas dan!!!!!!!!!!!!!!!!!
W barze staralismy sie stworzyc rodzinna atmosfere, nie wiem czy to sie udalo czy nie, ale moge stwierdzic ze dzieki tej dzialalnosci poznalismy mnostwo bardzo wartosciowych ludzi (turystów) ktorzy przyjezdzali z calej Polski i nie tylko specjalnie na zupki i inne dania do naszego baru z okolicznych miejscowosci gdzie spedzali urlop.
Wiec twierdzenie- ZEPSUTE JEDZENIE, ZŁA OBSŁUGA ITP. troszke do tego nie pasuje!!!!!!!!!!!!!!!
Przyznam tutaj racje - ze nastawienie barów HOMER , MAX, KUBRYK w stosunku do Nas było czyms wstretnym, na tym forum smiem twierdzic ze gro NEGATYWNYCH opinii na temat BARU KAPITAN było spowodowane zadrością ze tak duzo klientów chwali sobie nasze jadełko. Tzw KONKURENCJA nawet probowała wpłynac na nasze - wg NICH niskie ceny na poszczegolne dania!!!!!
Na zakonczenie chcialbym pozdrowic WSZYSTKICH KLIENTÓW BARKU KAPITAN w latach 2005 i 2006 oraz zaprosic na spedzenie tegorocznego wypoczynku oczywiscie w DEBKACH oraz zyczyc nowemy WŁASCICIELOWI baru KAPITAN przede wszystkim wspanialej pogody oraz dużo klientów.
bar KAPITAN
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 12, 2007 8:50 am

odpowiedz SandMan

Postautor: bar KAPITAN » czw lip 12, 2007 2:53 pm

Wiesz co... po przeczytaniu Twojej ......... jak to nazwac........ moze Twoich WYPOCIN, stwierdzam ze chyba TWOJ mozg - o ile go miales - w co szczerze watpie - jest ZGNITY, pozdrawiam i zycze odpowiedniej gastronomii w innych barach!!!!!!!!!!
bar KAPITAN
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 12, 2007 8:50 am


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron