MR Masala

Moderator: bobo2206

MR Masala

Postautor: marcmarek » wt lip 27, 2010 10:36 pm

Polecam ten bar. Jedzenie bardzo dobre z kuchni chińskiej, indyjskiej, ale również tradycyjne obiady.
marcmarek
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 26, 2010 9:41 am

Re: MR Masala

Postautor: Bakkara » pt mar 02, 2012 3:05 pm

Również bardzo polecam :)
Miły klimacik, kącik dla dzieci, niedrogie piwko i nieziemsko pyszne jedzonko :D
Oby więcej w Dębkach takich knajpek jak Mr Masala.
Bakkara
Expert
Expert
 
Posty: 84
Rejestracja: śr mar 09, 2011 10:40 am
Lokalizacja: spod Warszawy

Re: MR Masala

Postautor: zygzak » wt sie 14, 2012 11:22 pm

Niestety Mr Masala już się tak nie nazywa. Dalekowschodniego nic tam do jedzenia nie uświadczysz, ale za to obecna Smażalnia ryb morskich oferuje pyszne ryby. Nigdy nie przypuszczałem, że będę miał pod nosem tak świetną smażalnię!
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: MR Masala

Postautor: kasia11 » pn sie 20, 2012 9:04 am

Zdecydowanie przestrzegam, nie wiem co mnie podkusiło żeby tam pójść - chyba dobre opinie, które niestety się nie potwierdziły. Bar Mr Masala na pierwszy rzut oka zwykły, świecący pustkami, ceny przeciętne, nic szczególnego. Klient traktowany niegrzecznie, tak żeby sobie jak najszybciej poszedł.
kasia11
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 20, 2012 8:24 am

Re: MR Masala

Postautor: maciejwasik » wt cze 26, 2018 5:48 pm

W Internecie na pewno da się znaleźć informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym problemu.
Znasz różnicę między drapieżnikiem, a ofiarą. Urodziłaś się człowiekiem i umrzesz człowiekiem....ofiarą i niczym więcej.
Awatar użytkownika
maciejwasik
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 23, 2018 4:23 pm


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron