KARTOFLISKO

Moderator: bobo2206

KARTOFLISKO

Postautor: Aki » pt sie 06, 2010 6:37 pm

Jak w tytule szczerze polecam knajpke "Kartoflisko" wszystko jest ok.obsługa bardzo miła donosza wszystko do stolika,pan który woła po kawe zwala z nóg swoim głosem ale to pewnie urok tego lokalu.Co do samego jedzenia to zawsze są tam ludzie co swiadczy o tym ze jedzenie dobre (porcje o odpowiedniej ilosci,dobrze przyprawione--mozna sobie pojesc :),bogate menu )

Jednoczesnie w tym samym watku odradzam Detfalówke z racji zimnego jedzenia i praktycznie bez smaku.
Aki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 25, 2010 7:25 pm

Re: KARTOFLISKO

Postautor: mls » pt sie 06, 2010 10:54 pm

Detlafówkę, jeśli już...
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KARTOFLISKO

Postautor: bednarcio » pn sie 09, 2010 2:35 pm

Zdecydowanie potwierdzam ta opinie. Kartoflisko to chyba jedyne miejsce, gdzie mozna dobrze i w miarę tanio zjeść. Podaja tam smaczne sniadania. Obsluga jest bardzo sympatyczna.
Zgadzam sie rowniez co do opini na temat Detlafówki. Tak tragicznego jedzenia dawno nie jadłam. W dwóch daniach mielismy wlos kucharki, trzecie bylo surowe a reszta po prostu nie smaczna!
bednarcio
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 09, 2010 2:28 pm

Re: KARTOFLISKO

Postautor: zygzak » pt lip 29, 2011 12:25 am

W Kartoflisku odrzuca mnie ten tłok i wrzask kelnerów, na jedzenie też się naciąłem, masówka, jak jestem w tych okolicach to wybieram Baracudę na przeciwko smacznie i w miłym otoczeniu
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: KARTOFLISKO

Postautor: madziQ » ndz maja 27, 2012 12:36 pm

Kartoflisko.... lokal będzie od czerwca moim miejscem pracy;) chciałabym dowiedzieć się coś więcej o nim a w szczególności jak wygląda, bo nigdzie w internecie nie mogłam znaleźć zdjęcia ;((
madziQ
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 12:33 pm

Re: KARTOFLISKO

Postautor: Percy77 » śr kwie 27, 2016 11:04 am

Nazwa lokalu troszkę odstrasza no ale moze nie będzie aż tak źle :D Też chętnie dowiem się więcej opinii na ich temat.
Percy77
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 11:02 am

Re: KARTOFLISKO

Postautor: żywiołka » pt maja 06, 2016 12:17 pm

Percy77 pisze:Nazwa lokalu troszkę odstrasza no ale moze nie będzie aż tak źle :D Też chętnie dowiem się więcej opinii na ich temat.


Ja również :D
żywiołka
 
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 06, 2016 12:12 pm

Re: KARTOFLISKO

Postautor: qbasso » pt maja 13, 2016 10:13 am

Witam, w Dębkach będę w tym roku po raz czwarty, więc znam trochę realia. Jeśli chodzi o Kartoflisko to określiłbym ją jako jadłodajnię pod zadaszeniem. Daleko mu do gwiazdek Michelin, ale nigdy się nacięliśmy na jedzeniu w tym lokalu, smaczne zupy i do tego gorące, a nie letnie do tego różne każdego dnia. Magda Gessler pewnie by się załamała, bo menu mają szerokie, no może bez combra z sarny ;) ale za to ceny są ok. Lokal na pewno nie dla estetów, bo naczynia i sztućce są jak na szkolnej stołówce, a otoczenie jak na ławce w parku. Ważne jest to, że przez moje 3 pobyty w Dębkach nie znalazłem w daniach z Kartofliska żadnych niespodzianek i nigdy nie było niesmacznie. Gdy ktoś ma małego niejadka to nie problem go tam nakarmić, bo można przykładowo zamówić zupę pomidorową bez marchewki w talerzu i bez żadnej zieleniny, czy też filet z kurczaka bez posypek i dodatków smakowych, schabowego bez panierki itd. itp.
Awatar użytkownika
qbasso
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 11:29 pm
Lokalizacja: z mazowieckiej wsi


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron