Domowe obiady i inne

Moderator: bobo2206

Domowe obiady i inne

Postautor: gonia19661 » wt lip 26, 2011 3:08 pm

Witam wszystkich forumowiczów, wszystkim, którzy poszukują miejsca dla zjedzenia obiadu z małym dzieckiem polecam "Domowe obiady u Hani" przy ul. Spacerowej. Może i siermiężnie i niezbyt estetycznie, ale jedzenie pychota. Smaczne zupy, drugie dania urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku właściciele urządzili kącik zabaw dla dzieci - drobe zabawki, stolik, krzesełka i kredki. Kupili również krzesełka do karmienia maluchów. Mogę również polecić naleśnikarnię Pychotka - od wielu lat trzymają wysoki poziom smaku i nie tylko. Pizza mojej rodzinie najbardziej smakuje w Holsteinie. Kilakkrotnie jedliśmy w resteuracji Kormoran. Poziom jej przez ostatnie lata znacznie się pogorszył. Zupy zupełnie bez smaku, sprawiają wrażenie zrobionych z "torebki". Inne potrawy też nie najlepsze. Jedyne co mi tam smakuje to ryby. Dorsz poezja. Ceny średnio wygórowane.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: Bakkara » śr lip 27, 2011 9:41 am

O, dzięki, dobrze wiedzieć o tym kąciku dla dzieci :)
A w Kormoranie mamy zamiar żywić się regularnie właśnie rybkami :D
Bakkara
Expert
Expert
 
Posty: 84
Rejestracja: śr mar 09, 2011 10:40 am
Lokalizacja: spod Warszawy

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: zygzak » pt lip 29, 2011 12:21 am

u Hani nie jadłem, trochę mnie ta siermiężność wystraszyła, dla rodzin z dziećmi polecam Koraba - super domowe obiadki, a elegancko i czysto, krzesełka do karmienia oczywiście też są
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: akaen » czw sie 04, 2011 8:41 pm

Jeśli chodzi o domowe obiady to zdecydowanie najlepsze są w Korabie. Duże porcje a do tego waza z zupą na stole. Dla dzieci można kupić mniejsze porcje. W cenie zestawu zupa, drugie, pyszny kompot i deser. Czasem sala jest pełna i trzeba trochę poczekać na miejsce. Na zewnątrz 2 place zabaw dla dzieciaków. Poza tym są krzesełka dla maluchów. No i miła obsługa.
Wasz expert od dobrego żarełka - akaen.
akaen
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 04, 2011 7:25 pm

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: maciejwasik » wt cze 26, 2018 5:34 pm

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Raczej nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
Znasz różnicę między drapieżnikiem, a ofiarą. Urodziłaś się człowiekiem i umrzesz człowiekiem....ofiarą i niczym więcej.
Awatar użytkownika
maciejwasik
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 23, 2018 4:23 pm

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: Jurek Gawron » sob gru 22, 2018 6:49 pm

z żoną i dzieciakami latem jedliśmy kilka razy u Koraba i też uważamy, że to jedno z lepszych miejsc na obiad rodzinny. Ważne że czysto i miła obsługa no i pyszne jedzenie.


_____________________________________
Jurek Gawron
 
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 22, 2018 4:47 pm

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: rajska8 » śr lut 27, 2019 12:36 pm

Może nie z Dębek, ale polecam wam zajrzeć do Wrocławia, do https://sliceofheaven.pl/]pizza we wrocławiu[ :D pyyyyycha! :wink:
rajska8
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 27, 2019 12:33 pm

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: kamoraw » śr kwie 03, 2019 9:32 am

Szczerze to ja nie mam problemu z tym, żeby na wakacjach kupić sobie obiad za wyższą cenę. Przykre jest to, że coraz częściej obiad za 15 PLN i obiad za 45 PLN nie różni się jakością... Nie wiem co właściciele restauracji sobie myślą, że klienci będą wracać do nich? Szkoda. Dzięki za nazwy restauracji w Dębkach - może tam nie jest tak źle jak w innych miejscowościach nad morzem.
Nie wiesz jak wybrać paleciak? Podpowiadamy - http://thefad.pl/aktualnosci/jak-wybrac ... trycznego/
kamoraw
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:24 am

Re: Domowe obiady i inne

Postautor: kamoraw » śr kwie 03, 2019 9:32 am

Szczerze to ja nie mam problemu z tym, żeby na wakacjach kupić sobie obiad za wyższą cenę. Przykre jest to, że coraz częściej obiad za 15 PLN i obiad za 45 PLN nie różni się jakością... Nie wiem co właściciele restauracji sobie myślą, że klienci będą wracać do nich? Szkoda. Dzięki za nazwy restauracji w Dębkach - może tam nie jest tak źle jak w innych miejscowościach nad morzem.
Nie wiesz jak wybrać paleciak? Podpowiadamy - http://thefad.pl/aktualnosci/jak-wybrac ... trycznego/
kamoraw
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:24 am


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron