Strona 1 z 1

Lokal bez dzieci

Post: czw sie 02, 2012 9:18 pm
autor: sTEFAN
Poszukuję miłego, cichego lokalu w którym nie obsługuje się rodzin z dziećmi. Czy któryś lokal ma taką ofertę?

Re: Lokal bez dzieci

Post: czw sie 16, 2012 5:10 pm
autor: jerzu
sTEFAN pisze:Poszukuję miłego, cichego lokalu w którym nie obsługuje się rodzin z dziećmi. Czy któryś lokal ma taką ofertę?


To w domu spokojnej starości.

Re: Lokal bez dzieci

Post: wt wrz 24, 2013 11:45 am
autor: Vito
a co przeszkadzają Ci dzieci? nie rozumiem, każdy ma prawo przyjechać na wakacje i wejść do dowolnej knajpki. Jeżeli nie lubisz obecności dzieci to pojedź na wakacje zimą i spędzaj czas w klubie, do którego wpuszczają osoby 18+.

Re: Lokal bez dzieci

Post: ndz wrz 29, 2013 11:43 pm
autor: jesteśmy
Wiem,że zostaniemy tutaj zlinczowani,ukamienowani itp.za wypowiedz ale...trudno.Kazdy ma prawo do własnej opinii.Nam też się marzy lokal bez stada dzieci,spokojne spozycie posiłku bez hord wyjących pociech,będących "pociechami"wyłacznie dla ich rodziców,dla osób postronnych męczącym elementem rzeczywistości,niestety.Też jestesmy rodzicami uroczej dwójki,lecz zapewne wyłacznie dla nas uroczej,staramy się aby nasza obecność w lokalu publicznym nie była uciązliwością dla pozostałych gości.I proszę nie mówic,ze dzieci są tylko dziecmi i wszystko im wolno bo to nieprawda,od małego nalezy uczyć pewnych zachowań w przestrzeni publicznej.I nie są to uwagi do dzieci ale ich rodziców,byłoby miło gdyby zrozumieli,że inni wypoczywający NIE są zachwyceni popisami ich latorosli.Mozna by tak długo,całe lato jestesmy w Dębkach więc i pole i czas obserwacji jest spore, tylko po co ?Niemadrzy rodzice i tak nie pojmą i nic się nie zmieni:(,zaraz się tutaj zaplują w obronie swych pociech,nie rozumiejąc istoty tematu...Pozdrowienia dla myślących.... tak samo :)

Re: Lokal bez dzieci

Post: pn wrz 22, 2014 10:35 pm
autor: nowik
Ja zdecydowanie popieram, człowiek chce się napić w spokoju, bez dzieciaków :mrgreen:

Re: Lokal bez dzieci

Post: wt kwie 14, 2015 2:49 am
autor: JanuszF
Na pewno są takie lokale, ale co mają zrobić z dziećmi te rodziny?

Re: Lokal bez dzieci

Post: pn paź 19, 2015 12:02 pm
autor: sulim88
Moim zdaniem odpowiedzialni rodzice nie powinni zabierać dzieci w nocy do lokali. A jeżeli ktoś chce się napić w dzień o 12 i mieć spokój w lokalu, to powinien się nad czymś innym zastanowić :)

Re: Lokal bez dzieci

Post: wt cze 26, 2018 5:45 pm
autor: maciejwasik
Dzięki wielkie za ciekawe informacje :) Z całą pewnością przydadzą mi się :)

Re: Lokal bez dzieci

Post: wt maja 28, 2019 5:16 pm
autor: mars
Rzadko kiedy widywałam w restauracjach dzieci. Rodzice nie często się decydują na to, a nawet gdyby to po prostu usiądź gdzieś dalej. Ciężko będzie Ci znaleźć lokal, w którym jest zakaz wprowadzania dzieci, w ogóle jak to dziwacznie brzmi.