domek wolny od 15 lipca super oferta

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

domek wolny od 15 lipca super oferta

Postautor: kasia » czw cze 08, 2006 2:26 pm

http://www.turystyka.org.pl/spacerowa63?id_od=8
wolny domek bierzcie bo od 22 lipca ja zajelam :)))))))))))
kasia
 

Postautor: ania » czw cze 08, 2006 3:19 pm

a skad wiesz ze super oferta byłas tam wiesz jak te domki wygladaja i jak sa zagospodarowane, moze to domki z dykty jak tu ktos sie wypowiadał :wink:
ania
 

Postautor: Gość » czw cze 08, 2006 3:20 pm

nie ma zdjec tych domków ani okolicy :?:
Gość
 

Postautor: LUKAS » czw cze 08, 2006 8:09 pm

skoro sa wolne to chyba jakis badziew wsjio w debkach zajete
co lepsze i w miare cenowe
:wink:
LUKAS
 

domki

Postautor: kasia » pt cze 09, 2006 8:45 am

nie wiem ale czy ktokolwiek wie gdzie jedzie takim sposobem to nikt by za granice nie wyjechal ani nawet do miasta obok ryzyk - fizyk ale zdjecia sa fajne trzeba wejsc na stronke i zobaczyc poza tym rozmawialam z wlascicielka i byla bardzo mila
a propos domkow z dykty to nie kosztuja one 200 tylko 100 moge przeslas oferte na maila - gdzie w lazience jest studnia z reczna pompka i nie ma pradu a toaleta jest - ale na zewnatrz:)
kasia
 

Postautor: LUKAS » pt cze 09, 2006 11:43 am

jak wrócisz to napisz tak serio jak tam było w tych domkach czekamy na twoja zetelna opinie pozdrawiam i miłego wypoczynku w koncu po to jest to forum zeby przestrzec przed jakas kichga a doradzic cosik fajnego :lol:
LUKAS
 

Postautor: KASIA » pt cze 09, 2006 11:50 am

A TY LUKAS WYBIERASZ SIE DO DEBEK ?CZY MOZE TAM BYLES ?WYPOWIEDSZ SIE A NIE INNYCH KRYTYKUJESZ:)
KASIA
 

Postautor: LUKAS » pt cze 09, 2006 11:53 am

nikogo nie krytykuja zle odbierasz moje sugestie tylko napisałem zebys napisała jak było w tych domkach to ludziska chetnie tam pojada jak było fajnie to oczywiste, w Debkach nie byłem ale w innych miejscowosciach nad morzem tak co roku wyjezdzam i niestety naciałem sie własnie kilka razy piekne fotografie, miła p. gospodyni a rzeczywistosc tragiczna dlatego chce uniknac podobnej sytuacji, chyba zrozumiałe :roll:
LUKAS
 

Postautor: Romek » pt cze 09, 2006 11:55 am

Popieram Lukas, TEZ SIE NACIAŁEM NA PIEKNE ZDJECIA, ITD, PO TO JEST TO FORUM ZEBY POCZYTAC INFORMACJE O JAKIMS FAJNYM PABIE CZY NOCLEGU ZEBY SIE NIE NACIAC NIE WIEM CO CZY TY Kasia to rozumiesz :?:
Romek
 

Postautor: ania » pt cze 09, 2006 11:57 am

ja tez czytałam ze to co lepsze juz zajete wiec tez mysle sobie ze nie wiele dobrego zostało, do wynajecia dobrze poczytac jakies opinie z innych forum jak masz TAKIE KASIU TO NAM PODAJ :!:
ania
 

Postautor: Iza-bel » pn lip 03, 2006 8:24 am

Witam, właśnie wróciłam z Dębek, byłam w tych domkach na Spacerowej 63 i jestem bardzo zadowolona.
W przyszłym roku też tam pojadę.
Iza-bel
 

Do Iza-Bel

Postautor: Kasia » pn lip 03, 2006 8:45 am

Witaj izo jak mozesz to powiedz czy wszystko w domkach bylo zgodne z oferta?Pocieszylas mnie bardzo bo jak widac na forum raczej sami pesymisci:(pozdrawiam
Kasia
 

Postautor: Iza-bel » pn lip 03, 2006 9:15 am

Zgodne z ofertą, jak najbardziej. Domki nie są zbyt duże, ale wygodne. Lazienki OK, jest mała kuchenka, czajnik, lodówka, naczynia, w razie potrzeby bardzo miła właścicielka udostępnia inne potrzebne rzeczy.
Wspaniałe zacienione, zadaszone tarasy przed domkami. Malutki plac zabaw dla dzieciaków.
Sklepik spożywczy przed posesją, po bułki i pyszne ciastka rano rzut beretem.
Tuż obok bar z wspaniałymi naleśnikami. Niebo w gębie. Polecam. Obok pizzy z La costa najmilsze dębkowe dośwadczenie kulinarne.


To nie jest 4 gwiazdkowy hotel, tylko zwykłe, drewniane domki, ale ja spędziłam tam wspaniały urlop:)
Iza-bel
 

do Iza - Bel

Postautor: Kasia » pn lip 03, 2006 9:41 am

No to faktycznie super tylko jak mozesz to powiedz jeszcze czy sa tam jakies dyskoteki, impreski,czy raczej spokojniutko?
Kasia
 

Postautor: Iza-bel » pn lip 03, 2006 9:53 am

w czerwcu nie było, na szczęście:)
Ja byłam z 2,5 letnią córeczką więc spokój był mile widziany ( dlatego wybraliśmy czerwiec). A i na nocne piwko ciężko sie wyrwać gdy maluch śpi.
Poza tym ja już w wieku raczej "postdyskotekowym":)
Iza-bel
 

Postautor: Marek » wt lip 04, 2006 1:00 pm

Mogłbym poprosić Cię o wrzucenie kilku fotek z tego ośrodka?

Szukam spokojnego miejsca zeby wybrać sie w drugiej połowie lipca z partnerką i znajomy z pracy polecał mi właśnie Dębki.

Z góry dziękuję.

Ps. możesz je wrzucić np na darmowy serwer imageshack.us

Pozdrawiam
Marek
Marek
 

Postautor: Marek » wt lip 04, 2006 1:06 pm

Raz jeszcze ja :-) Nieprecyzyjnie się wyraziłem, prosiłbym o fotkę z wnętrza pokoju czy domku bo ośrodek znalazłem w necie i mniej wiecej widze. :-)

Pozdrawiam i wracam do pracy
Marek
 

Postautor: Kasia » wt lip 04, 2006 1:06 pm

Marek pisze:Mogłbym poprosić Cię o wrzucenie kilku fotek z tego ośrodka?

Szukam spokojnego miejsca zeby wybrać sie w drugiej połowie lipca z partnerką i znajomy z pracy polecał mi właśnie Dębki.

Z góry dziękuję.

Ps. możesz je wrzucić np na darmowy serwer imageshack.us

Pozdrawiam
Marek


wejdz na strone www.turystyka.org.pl i tam znajdziesz wszystkie informacje na temat tych domkow
Kasia
 

Postautor: Iza-bel » wt lip 04, 2006 1:22 pm

fotki hmmm...zrobiłam parę ale w celu pokazania bratu, którego chciałam namówić na przyszły rok i delikatnie mówiąc w oczy rzuca się cokolwiek brak porządku:)) no i ewentualne foty najwczesniej za kilka dni
niestety padł mi domowy komputer, jest w serwisie
a w pracy mam terminal i nie da rady


na podanej stronie są zdjęcia tych domków w środku
mojego akurat nie ma, ale inne wyglądaja własnie tak jak na fotkach
Iza-bel
 

Postautor: Iza-bel » wt lip 04, 2006 1:26 pm

Iza-bel
 

Postautor: Marek » wt lip 04, 2006 5:15 pm

Przekonałyście mnie .. zadzwoniłem uradowany że znalazłem ciekawą ofertę ale niestety .. wolne miejsca są dopiero pod koniec sierpnia a mnie niestety ten termin zupełnie nie odpowiada. :(

Nie poddaje się - może uda się jeszcze znaleźć kwaterę w Dębkach. :wink:
Marek
 

wolny pokój od zaraz

Postautor: Marek » wt lip 04, 2006 10:52 pm

poszukuję pokoju od 8-15.07 (7 noclegów) 2 os. + 2 maluchów
Marek
 

Re: wolny pokój od zaraz

Postautor: Kasia » śr lip 05, 2006 8:30 am

Marek pisze:poszukuję pokoju od 8-15.07 (7 noclegów) 2 os. + 2 maluchów

hmmm wiem ze wolny jest domek i tanio bo 100 PLN za dobe ale lazienka na zewnatrz i WC (58)6732180, 501839872 jesli takie warunki ci odpowiadaja to zadzwon i sie dowiedz domek jest ladny i w dobrym stanie ale pradu tez chyba nie ma 9 podlaczenie do samochodu czy cos...)
Kasia
 

Re: wolny pokój od zaraz

Postautor: Gość » śr lip 05, 2006 10:20 am

Kasia pisze:hmmm wiem ze wolny jest domek i tanio bo 100 PLN za dobe ale lazienka na zewnatrz i WC (58)6732180, 501839872 jesli takie warunki ci odpowiadaja to zadzwon i sie dowiedz domek jest ladny i w dobrym stanie ale pradu tez chyba nie ma 9 podlaczenie do samochodu czy cos...)

Wprawdzie to pisał jakiś inny Marek nie ja (ja to ten który zachwycał sie tymi domkami które niestety zajęte :( ) - ale przyznam ze dla mnie byłyby to zbyt hardcore'owe warunki jak na wakacyjny wyjazd. :wink:
Gość
 

Re: domek wolny od 15 lipca super oferta

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 8:23 am

kasia pisze:http://www.turystyka.org.pl/spacerowa63?id_od=8
wolny domek bierzcie bo od 22 lipca ja zajelam :)))))))))))



a do kiedy masz ten domek
Gość
 

Re: domek wolny od 15 lipca super oferta

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 8:24 am

kasia pisze:http://www.turystyka.org.pl/spacerowa63?id_od=8
wolny domek bierzcie bo od 22 lipca ja zajelam :)))))))))))
Gość
 

od kiedy wolny domek

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 8:26 am

masz ten domek od 22 lipca a do kiedy
Gość
 

Re: domek wolny od 15 lipca super oferta

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 8:28 am

kasia pisze:http://www.turystyka.org.pl/spacerowa63?id_od=8
wolny domek bierzcie bo od 22 lipca ja zajelam :)))))))))))


kasiu do kiedy masz ten domek
Gość
 

Postautor: Kasia » czw lip 13, 2006 11:55 am

domek wynajelam od 22 do 30 lipca
Kasia
 

dla wszystkich niedowiarkow:)))

Postautor: Kasia » pn lip 31, 2006 1:27 pm

wlasnie wrocilam z debek ,bylo wspaniale a domek w pani grazyny gren byl bardzo przyzwoity,polecam wszystkim pobyt zarowno w tej miejscowosci jak i w domkach na spacerowej 63
Kasia
 

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 2:27 pm

Iza-bel pisze:Witam, właśnie wróciłam z Dębek, byłam w tych domkach na Spacerowej 63 i jestem bardzo zadowolona.
W przyszłym roku też tam pojadę.


Jaka cena pokoju 2 osobowego?
Gość
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron