PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Moderator: bobo2206

PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Postautor: Jaworski » wt cze 06, 2006 9:14 pm

Ten temat w całości poświecimy tym nowym Dębkowiczom lub tym starym, którzy chcą dowiedzieć się dczegoś nowego. Aby nie zakładać nowych topiców wszystkie pytania do mnie proszę kierować tutaj.
W miarę własnych możliwości postaram się odpowiedzieć.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć gdzie warto zjeść, co odradzam jako stary Dębkowicz, gdzie drogo, gdzie tanio lub coś innego, ten temat jest dla Ciebie
Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

TAK JA TEZ JESTEM ZAINTERESOWANY

Postautor: Romek » śr cze 07, 2006 11:31 am

Gdzie dobrze i nie drogo zjesc, które knajpki polacane są, no i mniej wiecej jakie koszta bo to tez jest wazne prosze o informacje
Romek
 

ja tez prosze o informacje

Postautor: paula » śr cze 07, 2006 11:33 am

gdzie dobra rybka np; filecik mozna kupic od rybaków zeby na grilku usmazyc, gdzie dobre lody, gdzie mozna zjesc dobre surówki rybke smazona z frytkami, i gdzie dobre piwko, :)
paula
 

witam

Postautor: Jaworski » śr cze 07, 2006 6:08 pm

Witam,
po kolei:
Dobrze zjeść można w Złotej Rybce - fileciki, rybki, ew. schabowe, fryteczki, ziemniaczki, wszystko b. smaczne. To samo i równie smacznie zjeść można w Kormoranie i Pod Dębemi.
taki zestaw obiadowy to max 15 zł a nawet za 10 mozna solidny obiadek tam zjesc.
Polecam również rożno z kurczakami na Spacerowej u takiego Pana z przylizanymi włosami, świetne, świerze jedzonko, nigdy sie nie zawiodłem.
Rybki polecam również od rybaków przy głownym wejściu na plażę, po prawej stronie jest taki skromny domek ostatni przed plazą....
Lody polecam "Pod Papugami" to chyba najbardziej solidna lodziarnia w Dębkach i jest tutaj już długo, więc towary sprawdzone :wink:
Pozdrawiam wszystkich, i zapraszam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

JEDZENIE

Postautor: SZEFCZYK » czw cze 08, 2006 9:46 am

no kolego masz racje w złotej rybce było dobre jedzenie, w kormoranie z roku na rok coraz gorzej (oleju chyba nie zmieniają), pod dębami rybki dobre ale robi sie drogo;/
SZEFCZYK
 

Postautor: Romek » czw cze 08, 2006 10:55 am

a czy moze pan polecic jakies szczególne miejsce na noclegi, dziekujemy i cosik napisac o nim :?:
Romek
 

Postautor: papcio » czw cze 08, 2006 11:01 am

bar Homar na campingu w Debkach czy warto tam sie stołowac jakie ceny i jedzonko czy swierze . :?: :shock:
papcio
 

miejsce na noclegi

Postautor: Jaworski » czw cze 08, 2006 2:24 pm

Witam,
Jeśli chodzi o noclegi, to jest wiele noclegów z b. dobrymi warunkami, ale sa gorzej usytulowane. Jednak moge polecic: pensjonat Pipka, Brzozowy Dworek(jednak nie jest najlepiej usytuowany), DW Modrak, Pokoje goscinne u Pani Kur, wszędzie miła obsługa, dobre warunki, TV w pokojach. Jest jeszcze kilka miejsc wartych polecenia aczkolwiek nie wiem czy będą jeszcze miejsca

Jeżeli chodzi o bar Homar nie polecam, ceny są wysokie a jedzenie nie jest do nich proporcjonalne.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: ania » czw cze 08, 2006 3:31 pm

no tak a w innym pscie wyczytałamze w tym barze Homar B, DOBRE JEDZENIE,i dużo osób je wychwalało. a czy jest taki bar w którym mozna zjesc np. pomidorówkę, barszcze czerwony z ziemniaczkami no takie tam zupinki dobre :?:
ania
 

Postautor: paula » czw cze 08, 2006 4:33 pm

Domki Letniskowe i Pokoje Gościnne - Grażyna Gren czy słyszał Pan o nich moze cosik Pan napisze czy warto tam się wybrac itd,
paula
 

a czy mowie, ze zle

Postautor: Jaworski » czw cze 08, 2006 6:31 pm

nie mowie, ze jedzenie jest b. niesmaczne czy cos, mowie tylko ze nie jest warte ceny, za jakie jest do nabycia w tym barze, że można zjeść samczniej i taniej :wink: Grazyna Gren - nie bylem.....ale skoro sa jeszcze wolne miejsca, to chyba nie jest to "igiełka".....swego czasu cos slyszalem o jakis domkach zielonych ze badziew... moze chodzi o te domki :) nie wie, dlatego nie mowie TAK lub NIE
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: OJEJ » czw cze 08, 2006 8:13 pm

a czemu klimat Debek jest taki super ze sie ta miejscowosc tak zachwala bardziej niz inne :?:
OJEJ
 

dlatego

Postautor: Jaworski » czw cze 08, 2006 9:20 pm

dlatego, ze takiego klimatu nie ma w zadnym innym miejscu świata, jest uniakatowy :wink: PRZYJEDZ I SPRAWDŹ
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » śr cze 21, 2006 2:09 pm

a co Pan powie o jajecznicy na śniadanie u Wacka? albo niezłej porcji wędzonego łososia Pod Dębami?
Gość
 

Postautor: Jaworski » śr cze 21, 2006 2:28 pm

jajecznicy jesc okazji nie miałem ale łosoś Pod Dębami bardzo smaczny, i nawet w niezłej cenie
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: baart » śr cze 21, 2006 3:59 pm

jajecznica u Wacka prima sort - dodatki do wyboru do koloru
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: marcel » czw cze 22, 2006 4:41 pm

Czy wie Pan coś może na temat DW Róża Wiatrów, mam tam zarezerwowane miejsca w lipcu. Z góry dziękuje za odpowiedź.
marcel
 

Postautor: Jaworski » czw cze 22, 2006 6:00 pm

witam,
osobiście tam nie nocowałem, ale byłem podczas weekendu Majowego popytać o ceny i warunki, w pokojach jest czysciutko, sa telewizory, duzy plac zieleni przed domem, ceny też nie są wygorowane, idealne msc. do wypoczynku z małymi dziecmi :) Jedynym problemem jest spora odległość od "centrum" ale za to sklep jest niedaleko, a zdrowo jest trochę pospacerować. Ogólnie wrażenia są pozytywne. Życzę miłego wypoczynku i Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » wt cze 27, 2006 12:15 am

A co Pan sadzi o domkach letniskowych [6-osobowych] u Pani Teresy Detlaf? Pani Teresa wydaje sie byc bardzo sympatyczna, co jednak z domkami? Da sie w nich przezyc tydzien? ;)
Gość
 

Postautor: Jaworski » wt cze 27, 2006 12:51 am

tak, Pani Teresa jest bardzo sympatyczna. W domkach da sie przetrzymać tydzień, ba nawet całe wakacje :wink: . Kilka lat temu mieszkałem u p. Teresy na kwaterach i jak na tamte czasy były b. dobre warunki, obsuga b. miła, a co ważne, jest bardzo czysto...Niedano byłem u P. Teresy popytac o kwatery, zobaczyc co się zmieniło, moze domki nie są zbyt wielkie, ale nie wymagajmy willi za te pieniądze. Ogólnie bardzo polecam.
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: luks » wt cze 27, 2006 1:42 pm

Jak wygląda sytuacja z plażą ? Chodzi mi głównie o atrakcje dla dzieci : baseny, zjeżdżalnie, place zabaw itp.
luks
 

Postautor: Jaworski » wt cze 27, 2006 2:27 pm

Witam, jesli chodzi o plaże to nie ma tam zjezdzalni, itp. są natomiast hamaki, przy Coolerze(namiot żywiec) jest również trampolina na której dzieci mogą poskakać, bo chyba chodziło Panu o atrakcje na plaży dla dzieci, tak?
Pozdrawiam i oczywiście życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: ania » wt cze 27, 2006 4:13 pm

JA TEZ PROSZE O INFORMACJE CZY SA JAKIES PLACE ZABAW DLA DZIECI W debkach ALBO TAKIE NAMIOTY Z KULKAMI GDZIE DZIECI MAGA SIE BAWIC CZY SA FESTYNY ORGANIZOWANE DLA DZIECI, NO COSIK TAKIEGO ZEBY MOZNA BYŁO SOBIE W SPOKOJU PIWKO WYPIC A DZIECI MIAŁY BY JAKIES ATRAKCJE :lol:
ania
 

Postautor: Jaworski » wt cze 27, 2006 4:29 pm

od razu za drogowskazem "Dębki" po prawej stronie za kanałem jest wesołe miasteczko a raczej taki większy plac zabaw, portem na przeciwko Holsteina jest plac zabaw tam też jest basen z kulkami dla dzieci, jest też trampolina, a wlasciwie 2 jedna dla tych mlodszych(mniejsza) a druga dla tych starszych(dorosłych również), są zjezdzalnie itp. Ogólnie to są 2 miejsca rozrywki dla dzieci w Dębkach, są jeszcze pojedyncze tampoliny, itp. . Pozdrawiam...no i oczywiście życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gosc » wt cze 27, 2006 4:31 pm

Zgadza się, ale na tej dużej trampolinie to widziałem w zeszłym roku chłopów po 40 lat jak po kilku głębszych skakali, akrobacje, itp. :)
Gosc
 

Postautor: Jaworski » czw cze 29, 2006 10:53 am

napisałem przecież, że ta duża to też dl dorosłych może być :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » czw cze 29, 2006 10:42 pm

A co ze sklepami spozywczymi? Jest gdzie sie zaopatrzyc na sniadanko?
Moze jest jakas piekarnia?
Gość
 

Postautor: Jaworski » pt cze 30, 2006 9:47 am

na sniadanie mozesz sie zaopatrzyc chocby w Bartusiu(przy wejściu na plaże po l. stronie), Mario Pod Bocianami (czy jakos tak) - tam niedrogo można kupić swierze produkty na śniadanie. Po za tym jeszcze można iść do Holsteina, Marcina, itp. (tylko tam trzeba troszkę wiecej zaplacic :wink: )
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: luks » pt cze 30, 2006 11:17 am

Ja może zapytam nie na temat ale czy w Dębkach jest jakiś bankomat czy lepiej zaopatrzyć się w gotówkę? Z góry dzięki za odpowiedź
luks
 

Postautor: Jaworski » pt cze 30, 2006 12:28 pm

Najbliższy bankomat jest w Krokowej (jakies 8 km), więc nie trzeba zaopatrzyć się w gotówkę, bo to nie daleko...zresztą jak kto woli :) Aczkolwiek na terenie Dębek bankomatu nie ma
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

nocleg

Postautor: neferette » wt lip 04, 2006 3:06 pm

Witam,
Mam rezerwacje w pensjonacie Jonasz na sierpeiń, czy ma Pan na jego temat jakieś zdanie? Mam małego synka i wolę spokojniejsze miejsce na nocleg, no i żeby było czysto;)
Dzięki za radę
neferette
 

Postautor: Jaworski » wt lip 04, 2006 5:16 pm

Niestety, ale muszę stwierdzić, że właściciel tego pensjonatu to typowy buc, który w życiu do niczego nie doszedł i robi z siebie wielkiego pana.
Jesli chodzi o warunki....po rozmowie z "Panem" nawet nie mialem ochoty wejsc...mimo, że miałem tam iść do znajomych. Z ich opinii wynika, że w środku jest ok, także ze względu na czystość polecam...ale odradzam kontaktow z wlascicielem :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: OJEJ » śr lip 05, 2006 11:28 am

czy w DEBKACH można zjeść dobry kebab napisz prosze gdzie pozdrawiam 8)
OJEJ
 

Postautor: Jaworski » śr lip 05, 2006 12:16 pm

w Dębkach raczej nie jada się kababów, ale jak miałbym już gdzieś polecić to na ul morskiej za Holsteinem są ciągi budek i tam od kilku lat jest taka budka "Kebap" czy jakos tak się to nazywa, i tam mozna zjesc niezly Kebab, wypic cos, itp.
Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » czw lip 06, 2006 12:56 pm

Witam! Może wie Pan coś na temat pokoi u p. Urszuli i Sławomira Detlaf na ul.Łąkowej 4. Mam tam rezerwacje, a jade z małym dzieckiem i chciałabym coś sie dowiedziec na temat warunkow. Dzieki.
Gość
 

Postautor: Jaworski » czw lip 06, 2006 1:07 pm

sam tam pojechałem kilka lat temu na majówkę i mogę powiedzieć, że jest jak najbardziej ok...w pokojach jest b. czysto, a właściciele są mili.
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » czw lip 06, 2006 1:18 pm

Bardzo dziekuje za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
Gość
 

Postautor: asienka19 » czw lip 06, 2006 6:54 pm

Czy slyszal pan morze cos o budowie w Debkach mola takiego jak np. w Sopocie? Bo przeczytalam to kiedys przypadkiem gdzies....
asienka19
 

Postautor: Jaworski » czw lip 06, 2006 8:55 pm

Nie, w planach na następne 3 lata nie ma niczego takiego, uważam z resztą że wykopy i zmiany w okolicach plaży są niewskazane...wlasnie na tym polega urok tego miejsca.
Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » czw lip 06, 2006 9:27 pm

No wiec czemu sa te wykopy? Slyszalam ze na plaze wjechaly olbrzymie dzwigi i kopary i kopia... Czy chodzi o The Beach??
Z gory dziekuje za odpowiedz
Gość
 

Postautor: asienka17 » czw lip 06, 2006 9:29 pm

Po co wiec sa te zmiany w okolicach plazy?? Czemu ma to sluzyc?
w tym roku niestety nie jade do Debek:(. Bylam tam juz 5 razy i moim zdaniem to najlepsze miejsce na wakacje.
Pozdrawiam
asienka17
 

Postautor: Jaworski » czw lip 06, 2006 10:53 pm

do Gość: Tak, potwierdzam, są wykopy, ale to tylko w związku z nowym korytem Piaśnicy....i planami wlascicieli Beach'a
do asienka17: moim zdaniem też, ale ja, jak co roku tam będę spędzał wakacje :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: asienka17 » pt lip 07, 2006 12:06 pm

Oj zazdroszcze panu :D. Ale w przyszlym roku jade napewno. Rodzice obiecali mi 18nastke w Debkach. A tak wogole to pan mieszka w Debkach czy gdzies blisko??
asienka17
 

Postautor: Adam » pt lip 07, 2006 3:40 pm

Jaworski pisze:do Gość: Tak, potwierdzam, są wykopy, ale to tylko w związku z nowym korytem Piaśnicy....i planami wlascicieli Beach'a

Zabrzmiało to troche złowieszczo:-) Jakies niecne plany właściciela Biacza... moze Pan to wyjasnic? oni chca zmienic dla swojego klubiku "koryto" rzeki?
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

Postautor: Jaworski » pt lip 07, 2006 4:09 pm

asienka17 - no to ja serdecznie zapraszam w przyszłym roku :) , nie, nie mieszkam w Dębkach, ale jezdze tam kilka razy do roku juz od x czasu i dlatego chcę, żeby tam było ok
Adam - tak, wlasciciel Beacha ma podpisana umowe na wynajem gruntu....i wg. prawa musza zmienic bieg koryta rzeki
Ostatnio zmieniony pt lip 07, 2006 8:50 pm przez Jaworski, łącznie zmieniany 1 raz
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: asienka17 » pt lip 07, 2006 6:53 pm

Jej przepraszam ale gdzie jest w Debkach ta ulica zakonna? Jedna pani oglasza ze ma do sprzedania domek na tamtejszej ulicy ale gdzie to jest??????? Na mapce Debek tu w internecie nie moge jej znalezc....
Jesli pan moze to prosze o pomoc.
Z gory dziekuje i przepraszam. Pozdrawiam
asienka17
 

Postautor: Jaworski » pt lip 07, 2006 8:57 pm

witam
Absolutnie nie ma problemu, jak tylko jest jakieś pytanie, to staram się na nie odpowiedzieć, owszem jest w Dębkach ulica Zakonna, w "lewej" częśći Dębek
Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Adam » sob lip 08, 2006 3:02 am

Jaworski pisze:wlasciciel Beacha ma podpisana umowe na wynajem gruntu....i wg. prawa musza zmienic bieg koryta rzeki

Przyznam, że jestem troche zdziwiony, ale nie zaskoczony. W Dębkach mało spraw załatwia sie "czysto". Szkoda plaży, szkoda Piaśnicy, ale grunt, że pielkgrzymki bydła w nocy do biacza będą obfite. umpa umpa.
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

Postautor: Jaworski » sob lip 08, 2006 10:39 am

swoja droga, wlasciciel Beacha to totalny świerzak, jak jezdzac do Dębek mozna bylo nie wiedziec ze rzeka tworzy nowe koryta....
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Adam » sob lip 08, 2006 12:49 pm

W tym roku chyba wylało troche bardziej niz wczesniej? Przynajmniej w maju Piaśnica nieźle wylała.
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

Następna

Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron