MARIO WRÓĆ TWÓJ SKLEP BYŁ NAJLEPSZY !!

Moderator: bobo2206

MARIO WRÓĆ TWÓJ SKLEP BYŁ NAJLEPSZY !!

Postautor: Tabassko » wt maja 23, 2006 9:06 pm

WIĘKSZOSC Z WAS (NOWYCH DĘBKOWICZÓW)NIE WIE, ŻE TAM GDZIE JEST TERAZ SKLEP MARCIN (KOŁO PIZZERI AKWARIUM, KIOSKU Z PRASĄ I MINI MARKETU) BYŁ KIEDYŚ SKLEP MARIO PANA MARIUSZA, A OBOK NIEGO SALON GIER TAKIEGO STARSZEGO BARDZO FAJNEGO PANA W OKULARACH ( MIAŁ FLIPPERY, SYMULATORY, STOŁY DO CYMBERGAJA A PRZEDE WSZYSTKIM KLIMAT!! W PIĄTKI I SOBOTY (CZASEM TEZ W NIEDZIELE) NA PLACU PRZED SKLEPEM MARIO ORGANIZOWANO "BALETY" SZEF SKLPEU ZAPRASZAŁ ORKIESTRE (ZAZWYCZAJ 2 PANÓW GRAJĄCYCH NA KLAWISZACH POZDRO DLA NICH walili wszystko z dyskietek:d)I TAŃCE TRWAŁY DO PÓŁNOCY A CZĘŚCIEJ DO 2-3 RANO:D WSZYSCY SIĘ SCHODZILI BYŁO FAJNIE SKLEP BYŁ OTWARTY, BAWIŁ SIE TEŻ WŁASCICIEL. TO BYŁ KLIMAT DĘBEK, JUŻ TEGO NIE MA A SZKODA;/ SKLEP MARCIN NIE DORASTA MARIOWI . TERAZ ROBIE ZAKUPY W SKLEPIE POD BOCIANAMI ( TEN SAM WŁASC.) PRZYNAJMNIEJ PRZYPOMINAM SOBIE KLIMATY DAWNYCH DĘBEK!!
Tabassko
 

tak, zgadzam sie

Postautor: Jaworski » wt maja 23, 2006 9:09 pm

Tak, to byly wspaniale czasy...Szagier, Pan Mariusz, to byla paczka starych Dębkowiczów, bardzo bym chciał zeby jeszcze raz wrocily tamte Debki, zeby dresy wypierd*** do WaWy czy ch** wie gdzie jeszcze i żeby sielanki u Maria byly do samego rana, jak dawniej!!
Jaworski
 

Re: tak, zgadzam sie

Postautor: Adam » czw lip 06, 2006 6:26 pm

Jaworski pisze:Tak, to byly wspaniale czasy...Szagier, Pan Mariusz, to byla paczka starych Dębkowiczów, bardzo bym chciał zeby jeszcze raz wrocily tamte Debki, zeby dresy wypierd*** do WaWy czy ch** wie gdzie jeszcze i żeby sielanki u Maria byly do samego rana, jak dawniej!!

dzieki ale nie chemy ich w wawie!!!
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość