Hot Spot

Moderator: bobo2206

Hot Spot

Postautor: djradus » ndz cze 28, 2009 7:35 pm

Czy w Dębkach jest bezpłatny HOT SPOT? Proszę o informację w którym miejscu. Wybieram się w połowie lipca i chciałbym mieć kontakt ze światem.
djradus
 

Re: Hot Spot

Postautor: jerzu » śr lip 01, 2009 10:54 pm

djradus pisze:Czy w Dębkach jest bezpłatny HOT SPOT? Proszę o informację w którym miejscu. Wybieram się w połowie lipca i chciałbym mieć kontakt ze światem.


Chyba nie ma. Ale może znajdziesz jakieś niezabezpieczone sieci WiFi ;-)
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: djradus » sob lip 25, 2009 11:06 pm

Właśnie wróciłem z Dębek. Niestety nie udało mi się znaleźć tam HOT SPOTa. Każdy robił oczy gdy go o to pytałem. Mieszkałem nieopodal Detfalówki, ale niestety też nic moja karta nie znalazła. Wszedłem w jakąś sieć poprzez czyjegoś laptopa ale niestety po godzinie obwarował się hasłem.
Jedyny ratunek to skorzystać z telefonu i za pomocą GPRS przesyłać dane z kompa na sieć. Mnie do wysłania maila wystarczyło...
djradus
 

Re: Hot Spot

Postautor: bleblu » pt cze 24, 2011 8:00 pm

Detlafówka uruchomiła HOTSPOT'a - sygnał słaby ale jest dostępny na terenie ośrodka
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: Hot Spot

Postautor: okul » ndz cze 26, 2011 12:49 am

Dębczanie nie raz starali się o Hot Spot w Dębkach, na razie niestety bez powodzenia. Może w przyszłym roku się uda?! Panie Sołtysie? Spora ilość Pensjonatów dysponuje dostępem do WI-FI dla swoich klientów.
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: Hot Spot

Postautor: mohitobar » pn cze 27, 2011 11:11 pm

w barze mohito na terenie detlafówki, cały świat w zasięgu ręki!
mohitobar
 

Re: Hot Spot

Postautor: nowy » ndz lut 05, 2012 11:21 am

jest działający hot spot w sklepie adi , jak wiedziesz do dębek skręć w lewo i po 100m jest sklep tam mają sieć o nazwie ADI-FREE . całe wakacje na nim jechałem i wielu innych :)
nowy
 

Re: Hot Spot

Postautor: monsterka » śr mar 04, 2015 5:49 pm

a co wy przyjeżdżacie siedzieć na lapku , czy wypoczywać, bo ja to drugie preferuję jadąc na wczasy...
monsterka
 
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 04, 2015 5:44 pm

Re: Hot Spot

Postautor: EmilStepien » sob mar 21, 2015 11:07 pm

Niektórzy muszą czasem skorzystac z internetu podczas urlopu.
EmilStepien
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 21, 2015 10:26 pm


Wróć do Internet w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron