CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: Szymek » czw wrz 08, 2005 11:30 am

...w pasie nadmorskim, przyroda jest pod ochroną. Ostoja zwierząt i ptaków. Hałas i smieci produkowane przez te wszystkie knajpy niszczą to co naturalne w tej okolicy.
Szymek
 

Postautor: Grzegorz Jarzyna » pn wrz 12, 2005 7:18 pm

po pierwsze przyjezdzajac wielokrotnie do Debek w okolicach tychze knajp nie widzialem nigdy, jakichkolwiek smieci :) po drugie mylisz pojecia troszke :) chronione sa owszem ale wydmy, natomiast plaża nie posiada (i nie może posiadać) statusu równego rezerwatowi - w przeciwnym przypadku nie miałbyś po co przyjeżdzać do Debek i musiałbyś swój tyłek smażyć na (zapewne) warszawskim balkoniku, na budowe takiej knajpy potrzebne jest tylko to co zwykle w takich sytuacjach :) + jesli ma nastapic jakas ingerencja w bieg rzeki (Piasnica) czy też szerokosć nabrzeża potrzebne jest osobne pozwolenie (na ktore nawiasem mowias szacowny Beach Bols dlugo czekal) pozdr
Grzegorz Jarzyna
 

Re: CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: olczakpawel » sob lut 14, 2015 11:06 pm

Byłem w Dębkach wiele razy i gór śmieci nigdy nie widziałem,ani przy "knajpach",ani na plaży.
Jeśli,ktoś chciałby takowe znaleźć ,to polecam wycieczkę na wysypisko,bo w Dębkach naprawdę je ciężko znaleźć .
Pozdrawiam.
Paweł
olczakpawel
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw cze 19, 2008 10:33 am
Lokalizacja: Ozorków

Re: CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: kris907 » pn lut 16, 2015 3:54 pm

Ja również nie widziałem żadnych gór śmieci, zresztą jest to niemożliwe proszę zauważyć, ponieważ służby utylizacji komunalnej na bieżąco jeżdżą oraz zbierają wszelkie nieczystości w postaci śmieci, nawet nie dośpią tylko jeżdżą i sprzątają nawet wówczas gdy wszyscy chrapią już :) , by odwiedzający tak wspaniałą miejscowość jaką są Dębki mogli wracać tu latami z całymi rodzinami.
Skąd to wiem? Z autopsji bo przyjeżdżam tu, jak już wspomniałem w kilku odpowiedziach innych postów, tutaj z całą rodziną już kilkanaście lat i to co piszą inni są to rzeczy tylko wyssane z palca, nieadekwatne z rzeczywistością, chcecie się przekonać czy mówię prawdę - przyjedźcie i zobaczcie, rozkoszujcie się urokami tej miejscowości, zapraszam!!!
kris907
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 18, 2012 10:54 pm

Re: CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: EmilBW » pn mar 16, 2015 1:17 am

Śmieci są niestety wszędzie, ale nie przesadzajcie z ilością. Niczego takiego tam nie widziałem.
EmilBW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:07 am

Re: CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: PiotrP » śr mar 18, 2015 8:11 pm

Eh te śmieci. Każde miasto w Polsce jest zaśmiecone.
Najlepsze alkomaty na polskim rynku. Sprawdź jaki alkomat kupić. http://e-motoshop.pl/55-kaski
PiotrP
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: śr mar 18, 2015 8:06 pm

Re: CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: Jagoda354 » pn maja 11, 2015 5:47 pm

Co jak co, ale śmieci to w Debkach jest wyjatkowo malo.. Polecam odwiedzic Łebe i przejść sie ulicami o 7dmej rano... Istny śmietnik :(
Jagoda354
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2015 5:42 pm

Re: CIEKAW JESTEM KTO DAŁ POZWOLENIE.....

Postautor: bystrov87 » wt paź 20, 2015 10:24 am

Niby Państwo próbuje walczyć, żądają segregacji itd. Ale niestety to bardziej tkwi w mentalności ludzkiej, niż w tym, że Państwo robi źle.
bystrov87
 
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 20, 2015 9:51 am


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron